Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Komputer czy konsola?

1198 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2005 o 09:00, kucyk12 napisał:

zadna konsola niedorowna dla PeCeta... PS sie rozwija tak samo jak PC tylko że PC jest nadal
lepszy we wszystkim...


To znaczy, Ty tak uważasz. Ja tam zdecydowanie wole grać na xboxie, w fotelu i na padzie, a pracować (inet, office, multimedia) wole na mac''u, więc akurat dla mnie PC jest wogóle zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w domu i to i to. Niestety konsole idą w kierunku komputerów ,bo już niczym nie zwykłym jest konsola z dyskiem twardym ,klawiaturą itd. Jeśli jeszcze dodadzą możliwość obsługi programów a nie tylko gier to różnica się poprostu zatrze :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co było pierwsze Komputer czy PS ?? Sami Widzicie PS1 chcieli zrobic cos takiego jak komp ale im sie nieudało...
Poniewaz niemieli prawa zrobic cos takiego jak kopm i o innej nazwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa ale ile musisz do nich dolozyc by sobie w cos pozadnego pograc, a na konsulce to nie dokladasz ani 1,- i masz db jakosc obrazu i ci nic nie tnie itd.. a na kompie to juz jak masz zamale wymagania sprzetowe do odpowiedniej gry to co sie dzieje? no chrupie.... :) komp jest db do pracy/neta ale do gier nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 09:41, spider88 napisał:

Ja mam w domu i to i to. Niestety konsole idą w kierunku komputerów ,bo już niczym nie zwykłym
jest konsola z dyskiem twardym ,klawiaturą itd. Jeśli jeszcze dodadzą możliwość obsługi programów
a nie tylko gier to różnica się poprostu zatrze :-))

Na obsługę programów na konsoli jeszcze długo poczekamy, co do multimedialności czyli oglądanie filmów divx, mp3 to już jest wiec komputer wychodzi drożej jako maszyna do gier. Komp do netu i pracy, najwyżej multimediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki Xbox kosztuje z 800$(poprawcie jak wiencej/mniej) a Bardzo Dobrego kompa mozesz kupić za 3000zł wraz z monitorem myszką klawiaturą i głosnikami.

A gry na Platformy są bardzo drogie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 11:17, kucyk12 napisał:

co było pierwsze Komputer czy PS ?? Sami Widzicie PS1 chcieli zrobic cos takiego jak komp ale
im sie nieudało...
Poniewaz niemieli prawa zrobic cos takiego jak kopm i o innej nazwie....


Lol, to strzeliłeś wypowiedź!! Myślę, że możesz spokojnie startować do tytułu bzdury roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 09:41, spider88 napisał:

Ja mam w domu i to i to. Niestety konsole idą w kierunku komputerów ,bo już niczym nie zwykłym
jest konsola z dyskiem twardym ,klawiaturą itd. Jeśli jeszcze dodadzą możliwość obsługi programów
a nie tylko gier to różnica się poprostu zatrze :-))


Pokaż mi jednego właściciela konsoli, który używa klawiatury do czegokolwiek.

Pozatym co to ma wspólnego. Konsole od zawsze służyły do grania i multimediów (głównie DVD, ew. muzyka) i to czy mają dysk twardy, klawiature, zasilacz, wentylator czy cokolwiek innego nie czyni z nich komputerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 11:23, Matizk12 napisał:

niby dlaczego??Ja mam już PC-ta od 6 lat, Althona 800mH,Rive TNT 2 i większość nowych gier
mi chodzi.


jest to praktycznie niemozliwe, a nawet jesli to na rozdzialce800:600 albo nawet mniejszej i na minimum detali itd... i pewnie monitor masz 15* calowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie ze zrozumieniem !!
A ja LOLE! mam kompa za 2000zł i tak KOMPUTER + Gratis MONITOR;GŁOSNIKI;KLAWIATURA;MYSZKA;DRUKARKA.

Windows XP Professional
Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.40GHz (2 CPUs), ~2.4GHz
512MB RAM
DirectX 9.0c
Card name: RADEON 9600 SERIES
Description: SoundMAX Digital Audio
Dysk 160GB

Monitor : FLATRON F700P
Głośniki : Long Tech SP-570
Drukarka : HP deskjet 5150
Mysz i Klawiatura : A4 TECH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2005 o 11:31, Koleś napisał:

Pozatym co to ma wspólnego. Konsole od zawsze służyły do grania i multimediów (głównie DVD,
ew. muzyka) i to czy mają dysk twardy, klawiature, zasilacz, wentylator czy cokolwiek innego
nie czyni z nich komputerów.

Przytocz mi definicję komputera, dla mnie rozbudowywanie konsol doprowadzi do zatarcia różnic między nimi ,jedyny problem to kompatybilność ale z tego co wiem ma już być zniesiony podział na kontynenty także pewnie za niedługo przynajmniej konsola Microsftu będzie kompatybilna z PC a dokładnie z nowym Winem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kompa juz od 2 lat, gdy go kupilem to za db kompa w tamtych czasam zaplacilem 6000,- a skladal sie z:
AMD 2600+ Barton
Abit nforce 4
2x 256 DDR
FX 5700 PixelViev
80GB Samsung
dvd rom
nagrywara cd
Obudowa, zasilacz, drukareczka, monitor Iyama 17*,glosniczki 5+1, i inne podzespoly (myszka, klawiatura)
Pul roku temu znow sobie pomyslalem ze pasuje sobie zrobic Upgrade kompa bo na tym juz malo co lazi plynnie no wiec:
AMD 64 3000ghz Venice + Wenty bezglosne
Gigabyte KN8NXP - SLI (PCI-E)
3D1 (2x6600GT - osiagi lepsze od 6800Ultra)
2x 512 DDR geila
Zasilacz Chifteca 420V
Sound Blaster Audygi 2 Platinum Pro
80GB sansunf - dysk zostawilem stary
DVD nagrywara Neca
dvd rom - zostawilem stary
Monitor LCD 17* Philips
obudowa, glosniczki, klawiaturka, myszka
I wydalem kolejne 6000,- na renowacje... Praktycznie wydalem na jednego kompa ponad 12000,-
No i teraz z pytaniem po co? na tym sprzecie kazda gra powinna lazic na full wszystko i jeszcze wiecej a nie jest tak jak sie mysli... teraz wyszly takie gry ze juz ten sprzet go nieuciagnie na wszystkich detalach i 1280:1024 rozdzialce, zawsze trzeba sobie cos odjac...
Wiec najlepsza zabawka do grania jest konsolka a do pracy/neta komp... no chyba ze kogos stac by co 2miechy sobie kompa Upgredowal by mu lazilo ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 11:47, spider88 napisał:

za niedługo przynajmniej konsola Microsftu będzie kompatybilna z
PC a dokładnie z nowym Winem.


Nie wiem kto rozpuścił tę debilną plotkę, ale proszę podaj _WIARYGODNE_ źródło, które o tym poinformowało.

Xbox współpracuje z Windows XP Media Center, ale tylko pod względem odtwarzania filmów.

Nie licz na to, że Project Gotham Racing 3, Pefect Dark Zero czy Kameo trafią kiedykolwiek na PC.

Dnia 28.12.2005 o 11:47, spider88 napisał:

Przytocz mi definicję komputera


Czyli dla Ciebie po podłączeniu klawiatury do PS2 staje się ona już komputerem?? Dla mnie konsola zawsze będzie konsolą, nawet jak będzie miała myszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 11:56, Koleś napisał:

> za niedługo przynajmniej konsola Microsftu będzie kompatybilna z
> PC a dokładnie z nowym Winem.

Nie wiem kto rozpuścił tę debilną plotkę, ale proszę podaj _WIARYGODNE_ źródło, które o tym
poinformowało.

Xbox współpracuje z Windows XP Media Center, ale tylko pod względem odtwarzania filmów.

Nie licz na to, że Project Gotham Racing 3, Pefect Dark Zero czy Kameo trafią kiedykolwiek
na PC.

> Przytocz mi definicję komputera

Czyli dla Ciebie po podłączeniu klawiatury do PS2 staje się ona już komputerem?? Dla mnie konsola
zawsze będzie konsolą, nawet jak będzie miała myszkę.

Nawet jakby nowy Win obsługiwał gry z XBoxa 360 na kompie to wiesz jakie by były wymagania ogromne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 12:22, f5k napisał:

Nawet jakby nowy Win obsługiwał gry z XBoxa 360 na kompie to wiesz jakie by były wymagania
ogromne?!


Pomijam już taki szczegół. Wystarczy wziąć pod uwagę prosty fakt, że do dziś nie ma żadnych działających emulatorów Xboxa lub PS2.

Zmierzam do tego, że ktoś przekręcił informację o Xboxie 360 i teraz wszyscy powtarzają, że gry z X260 będzie można odpalać na PC co jest oczywiście nieprawdą (pomijając gry, które zostaną wydane na kilka platform)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2005 o 12:35, Koleś napisał:

Pomijam już taki szczegół. Wystarczy wziąć pod uwagę prosty fakt, że do dziś nie ma żadnych
działających emulatorów Xboxa lub PS2.

>
Nie chodzi mi o czas przeszły ani teraźniejszy tylko przyszły.Poczytajcie od początku co napisałem .Otóż że powoli różnice które odzielały konsole od komputerów się powoli zacierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować