Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Komputer czy konsola?

1198 postów w tym temacie

Ten temat jest nudny i wyeksploatowany jak dla mnie. Ciągnie się jak długo istnieją konsole i piece, i co najciekawsze- wszytko już zostało powiedziane w tym temacie. Dyskusja jest daremna, jałowa i nieskonczy się żadnym konsensusem. Opinia- konsola do grania, piec do neta to już jak przysłowie polskie ;) łaaaa...Chociaż ostatnio to pewne zmiany widać...ale co tam: tu nie chodzi z fakty tylko o włąsne widzimisię ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że ja też tak myślalem. Moje zdanie na ten temat zmieniło się kiedy pograłem u kumpla na X-BOX''ie (jest związany z kompami od zawsze, ale kupił sobie konsole), i wtedy dotarło do mnie dlaczego lubie konsole... dla gry na padzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za PC, ale to jest określone w guście. Jednym pasuje konsola, innym PC. Mnie na konsolę nie stać, a poza tym nie ma żadnej konsoli takich gier w które bym naprawdę grał. Pokażcie mi dobrą strategię czy rpg na konsoli. Przynajmniej kilka przykładów, ale i tak wątpie by mnie to skusiło do kupna. Poza tym PC przydaje sie nie tylko do grania, więc łatwiej przekonać starszyznę, że "a to przecież służy, również do nauki":P. Jaka konsola może się tym pochwalić? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do posiadaczy konsoli i PeCeta: czy da radę podłączyć do PS2 monitor od PC (Samsung SyncMaster 710N) i zestaw głośników Creative Inspire P5800? A jeśli da się, to jak, jakich kabli będę potrzebował? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie z artykułami elektronicznymi da rade kupić kabel, który może posłużyć Ci do podłączenia PS2 z monitorem. NIestety nie znam ceny tego urządzenia, ale nie powinni z ciebie dużo ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 12:56, MałpaHellTime napisał:

Świetny teks pozazdrościć inteligencji... Dlaczego tak uważasz???

bo komp ma wiecej mozliwosci i latwiejszy do sterowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w tej dyskusji nie da się dojść do jakiegokolwiek porozumienia. Jedni uważają że lepsza jest konsola, a inni że komp. Ja uważam że i to i to jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe jeden z najbardziej konflitkowych tematów ever :-D Bo najczęściej ludzie zaczynają się wykłócac co jest lepsze do gier. A wiecie co ja wam powiem, ja to sobie moge równie dobrze grać na kompie, albo kupić jakąś starą czy nowszą konsolke i będę grał w co chce, albo będe kupował gierki na konsole i grał z pomocą emulatorów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 01:23, ddd-d2 napisał:

Nie wyobrażam sobie grania na padzie w przygodówkę.


To podepniesz mysz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam komputer i sie tego trzymam.Chociaż gdyby PS2 w media staniało tak do 300złt to moze bym sie pokusił.
Jedyne co mnie naprawde odstrasza to ceny gier.Splinter cell chaos theory kosztuje 90 złoty a na ps2 239 ,no to jest lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie Revolution.
Revolution jako najtańsza konsola nie będzie tak drenował kieszeni jak 360 czy PS3, a gry na niego tworzone będą częściowo pokrywały się z PC.

Zapowiedzianych jest już dużo FPS, a nawet strategii, precyzja nowego kontrolera ma być porównywalna z myszką. Grafika na wysokim poziomie, wygodna przeglądarka internetowa i gra online całkowicie za darmo.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ceny na konsole są tak drogie, gdyż to firma, która wydała konsole wydaje pozwolenia na wydawanie gier. I tak jak na komputerze gry może praktycznie każdy zrobić, tak na konsole sytuacja się lekko komplikuje. Dlatego mam nadzieję, że Revolution to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 09:38, Karlak napisał:

A ceny na konsole są tak drogie, gdyż to firma, która wydała konsole wydaje pozwolenia na wydawanie
gier. I tak jak na komputerze gry może praktycznie każdy zrobić, tak na konsole sytuacja się
lekko komplikuje. Dlatego mam nadzieję, że Revolution to zmieni.


Ceny gier na konsole i na PC są na calutkim zachodzie IDENTYCZNE. A nawet gdyby nie były to Revolution nie ma NIC do tego, NIC NIC i jeszcze raz NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry na kompa wymagają więcej myślenia (ninby jak tu stwoprzyć strategie na konsole). Poza tym są tańsze. To w zasadzie wszystkie zalety. Ale za to ogromne (szczególnie ta druga - 250 zł przeciętną ceną gry, tylko jacyś burżuje mogą sobie pozwolić na taki wydatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować