Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Komputer czy konsola?

1198 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2008 o 12:35, THE WITCHER1990 napisał:

Na PSX''sie grałem w quake 2, MOH (pierwszy idrugi underground), W jakiegoś bonda i Resident
Evil 2 i 3 no i pewnie cos jeszcze ale nie pamiętam:) Wiem, że jest niewygodnie. CS''a
wcale sobie nie wyobrażam na soniaku:)


Miałem kiedyś PSX-a, i powiem że te FPS były męczące (nie sterowało się gałkami, tylko krzyżakiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 12:38, Bratek196 napisał:


Miałem kiedyś PSX-a, i powiem że te FPS były męczące (nie sterowało się gałkami, tylko
krzyżakiem).

Nie na ja mogłem grać analogiem:) Wiesz jak się już ktoś przyzwyczaił to jakoś to szło oczywiście z BOTAMI bo np granie w CS''a odpada bo myszką wystarczy jeden ruch i już celujesz w heada a zanim się padem nakręcisz to minie:) No ale jednak grafy nic nie przebije, nie trzeba mieć Visty i DX10 a już można się dobrze bawić:) NO tylko jak już powiedziałem cena gier przeraża:/

BIFUR widzę, że lubisz Metallice:) Wybierasz się na koncert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 14:37, 332 napisał:

Kupiłam ostanio grę Black na PS2 i nie mogę sobie poradzic ze sterowaniem.... ;P


FPS-y na konsole wogóle łatwe nie są, ale to tylko kwestia treningu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 14:37, 332 napisał:

Kupiłam ostanio grę Black na PS2 i nie mogę sobie poradzic ze sterowaniem.... ;P


Da się przyzwyczaić - jeśli to Twój pierwszy konsolowy FPS to tylko kwestia czasu. Osobiście za konsolowymi FPS'ami nie przepadam, nie z powodu sterowania lecz braku dynamiki...

@THE WITCHER1990
Na koncert ''tallici się nie wybieram z powodu braku czasu... Spróbuję takowy znaleźć na koncert Iron Maiden ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz wytłumaczyć, co to znaczy brak dynamiki w twoim przypadku? Bo ja uważam, że jest dynamika i to taka sama jak na PC, tylko możemy mieć inne pojecie o tej rzeczy, także proszę o wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 20:07, Łeber napisał:

Możesz wytłumaczyć, co to znaczy brak dynamiki w twoim przypadku? Bo ja uważam, że jest
dynamika i to taka sama jak na PC, tylko możemy mieć inne pojecie o tej rzeczy, także
proszę o wytłumaczenie.

Nie ma na to wytłumaczenia, bo to stwierdzenie rangi "ideologicznej" ;DDD Skoro konsolowe FPS-y nie mają dynamiki to seria CoD, MoH i Doomy - wiodące PC-towe FPS-y też nie powinny jej mieć. Ani Timeshift, ani Jericho, ani Battlefieldy ani wiele wiele innych. Ktoś tu chyba odkrył "trzeciego" snajpera Kennedy''ego :DDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zbierałem się aby kupic PS2 bo i to to tanie i gry niewiele kosztują...a tu mi psikusa zrobiono i cena x360 spadła do nieco ponad700zł...i co ja mam biedny teraz zrobić? może ktoś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 13:39, Beleth napisał:

ostatnio zbierałem się aby kupic PS2 bo i to to tanie i gry niewiele kosztują...a tu
mi psikusa zrobiono i cena x360 spadła do nieco ponad700zł...i co ja mam biedny teraz
zrobić? może ktoś doradzić?


Brać X360? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 14:00, bojanzaw napisał:

> ostatnio zbierałem się aby kupic PS2 bo i to to tanie i gry niewiele kosztują...a
tu
> mi psikusa zrobiono i cena x360 spadła do nieco ponad700zł...i co ja mam biedny
teraz
> zrobić? może ktoś doradzić?

Brać X360? ;)


MAM I KOMPA I X360 WIEC BIERZ SMIALO POD WARUNKIEM ZE MASZ MONITOR LCD ALBO TELEWIZOR BO JESLI MASZ CRT TO NIE POLECAM BRZYDKO TO WYGLADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 14:18, MLODY2K6 napisał:

MAM I KOMPA I X360 WIEC BIERZ SMIALO POD WARUNKIEM ZE MASZ MONITOR LCD ALBO TELEWIZOR
BO JESLI MASZ CRT TO NIE POLECAM BRZYDKO TO WYGLADA


A co ty gadasz. Grałem kiedyś na CRT i było bardzo dobrze. Nie narzekałem. Teraz mam LCD i oczywiście jest lepiej, ale CRT to nie porażka. Porażką jest granie na SDTV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 14:18, MLODY2K6 napisał:

MAM I KOMPA I X360 WIEC BIERZ SMIALO POD WARUNKIEM ZE MASZ MONITOR LCD ALBO TELEWIZOR
BO JESLI MASZ CRT TO NIE POLECAM BRZYDKO TO WYGLADA


Masz LCD z HD Ready i mówisz od razu że na CRT brzydko wygląda :/
Owszem, obraz wygląda gorzej niż ten, na telewizorze z HD Ready / Full HD, ale i tak grafika w grach prezentuje się bardzo świetnie. Jedno co mnie denerwuje to niewyraźne napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 16:06, master matrox napisał:

grafika w grach prezentuje się bardzo świetnie. Jedno co mnie denerwuje to niewyraźne
napisy.


Dokładnie, też na początku grałem na CRT, grafika była bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 14:34, bojanzaw napisał:

> MAM I KOMPA I X360 WIEC BIERZ SMIALO POD WARUNKIEM ZE MASZ MONITOR LCD ALBO TELEWIZOR

> BO JESLI MASZ CRT TO NIE POLECAM BRZYDKO TO WYGLADA

A co ty gadasz. Grałem kiedyś na CRT i było bardzo dobrze. Nie narzekałem. Teraz mam
LCD i oczywiście jest lepiej, ale CRT to nie porażka. Porażką jest granie na SDTV :)


Albo czegos nie wiem, albo CRT = SD :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 16:42, Head Master napisał:

Mam pytanie:
Czy kupic sobie x-box-a 360 czy nowego kompa?


Zdania na ten temat sa zbyt podzielone, wiec raczej bedziesz musial sam zdecydowac. Przede wszystkim zastanow sie jaki masz budżet, czy ma to byc cos tylko i wylacznie do gier, czy moze cos "do wszystkiego". komp to nienajgorszy pomysl- moim zdaniem. Zwlaszcza ze xbox360 dzieli z nim swoje flagowe tytuly i nie tylko. Gry sa tez troche tansze na pc. Ale kosole maja jedna trudna do przecenienia zalete - sa konsolami i to styka. Zastanow sie jakie zalety powinien miec twoj nowy zakup. Tam gdzie bedzie wiecej zalet jest odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie:
> Czy kupic sobie x-box-a 360 czy nowego kompa?

Zdania na ten temat sa zbyt podzielone, wiec raczej bedziesz musial sam zdecydowac. Przede wszystkim zastanow sie jaki masz budżet, czy ma to byc cos tylko i wylacznie do gier, czy moze cos "do wszystkiego". komp to nienajgorszy pomysl- moim zdaniem. Zwlaszcza ze xbox360 dzieli z nim swoje flagowe tytuly i nie tylko. Gry sa tez troche tansze na pc. Ale kosole maja jedna trudna do przecenienia zalete - sa konsolami i to styka. Zastanow sie jakie zalety powinien miec twoj nowy zakup. Tam gdzie bedzie wiecej zalet jest odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem się na konsole ponieważ:
a) stwierdziłem, że chcę sobie dobrze pograć
b) obecny komputer starczy mi do pracy
c) gdy chcę pograć to biorę konsole, bo jest do tego idealna
Proste. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 17:41, Łeber napisał:

Ja zdecydowałem się na konsole ponieważ:
a) stwierdziłem, że chcę sobie dobrze pograć

:)
Fajnie brzmiący argument. Rozwaliłeś mnie tym, serio. I to całkiem pozytywnie :)
Muszę sobie to w słowniku zapisać. "Chcę sobie dobrze pograć"
Bez obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować