Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Komputer czy konsola?

1198 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 21:02, maja96 napisał:

to jest zestav z monitorem i mychą, więc ceny ni wim.
Alle karta to GF8800GT

to nawet spoko karta tylko male sprostowanie jak juz gt to raczej 8600gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:12, Mateusz9214 napisał:


> to jest zestav z monitorem i mychą, więc ceny ni wim.
> Alle karta to GF8800GT
>
to nawet spoko karta tylko male sprostowanie jak juz gt to raczej 8600gt


a 8800GTS może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze byłem zwolennikiem komputera - bo internet, dopracowane i user-friendly strategie/FPS-y i możliwość edytowania tekstu. :-) Od pewnego czasu jednak zastanawiam się nad kupnem konolki zwanej PSP - wystarczyło mi dać ww. konsolę i GTA: LSC, bym zapomniał o bożym świecie. Teraz tylko myślę, skąd skombinować kasiorę i wreszcie zakupić Podręcznego Plejstejszyna w kolorze różowym! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:14, maja96 napisał:

>
> > to jest zestav z monitorem i mychą, więc ceny ni wim.
> > Alle karta to GF8800GT
> >
> to nawet spoko karta tylko male sprostowanie jak juz gt to raczej 8600gt

a 8800GTS może być?


http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-342 jesli mozesz sobie pozwolic to bedzie chyba najlepsze rozwiazanie jedni mowi ze jest odrobine gorszy od nowego radeona a z testow wyniklo ze w grach jest jednak lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, porównywać konsole i komputer? Zależy. Konsola ma jedną konfigurację, a komputery mają ich miliony. Najsłabszy PieC będzie gorszy od konsoli, ale najlepszy o wiele, wiele lepszy ;>.

Np.

Inter Core 2 Duo E6700 @ 3.4 GHz, 2GB RAM 1400 @ 1800, GF8800 GTX Ultra podkręcony, i nawet wszystko bez podkręcenia będzie lepsze od Xbox''a 360 :). I do tego jeszcze dobry monitorek. Ale To będzie drogo kosztować. Ponad 5-6 tysięcy, a konsola kosztuje te 1500 zł. Ale i gry są droższe, i od razu trzeba kupić bardzo dobry telewizor, bo na tych starych Xbox 360 będzie wyglądał tylko troszkę ładniej niż zwykły Xbox :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:26, Arkads napisał:

Inter Core 2 Duo E6700 @ 3.4 GHz, 2GB RAM 1400 @ 1800, GF8800 GTX Ultra podkręcony, i nawet
wszystko bez podkręcenia będzie lepsze od Xbox''a 360 :). I do tego jeszcze dobry monitorek.
Ale To będzie drogo kosztować. Ponad 5-6 tysięcy, a konsola kosztuje te 1500 zł. Ale i gry
są droższe, i od razu trzeba kupić bardzo dobry telewizor, bo na tych starych Xbox 360 będzie
wyglądał tylko troszkę ładniej niż zwykły Xbox :).

no i wszystko jak najbardziej ok, ale w co ja będę grał hmm ?
Mam gdzieś to że PC maja lepsze cyferki skoro nie ma gier przełomowych, innowacyjnych, epickich, trafiających do milionów graczy na całym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako urządzenie, wielofunkcyjne, to wolę pecet, ma internet, służy do celów biurowych itp.
Jednak do gier - zdecydowanie konsola. Mało kogo stać na wydawanie co pół roku-rok nowej kości pamięci, lub zmiany procesor, czy tam karty grafiki. A wszystkie te rzeczy nie są tanie...
Dlatego lepszym rozwiązaniem, jest zdecydowanie konsola.
I od razu mówię, że nie jestem ani pecetowcem ani konsolowcem. Konsola ma swoje plusy zarówno jak pecet.


Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 21:30, Grz3chu napisał:

no i wszystko jak najbardziej ok, ale w co ja będę grał hmm ?
Mam gdzieś to że PC maja lepsze cyferki skoro nie ma gier przełomowych, innowacyjnych, epickich,
trafiających do milionów graczy na całym świecie...


Crysis, Wiedźmin, Oblivion, BGII, można by tak wymieniać, oczywiście dwie pierwsze gry jeszcze w przygotowaniu ;>. A w co pograsz na X''ie? Lub PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:35, Arkads napisał:

Crysis, Wiedźmin, Oblivion, BGII, można by tak wymieniać, oczywiście dwie pierwsze gry jeszcze
w przygotowaniu ;>

0 przełomu, 0 innowacyjności, 0 epickości :P
a na PS3 zagram w te 380, zredukowanych do 140 gier ;) w tym takie hity, które powodują zazdrość u każdego pececiarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymień mi choć jedną grę w którą wszyscy będą zamknięci w domach napierniczać. Bo z Wiedźminem tak będzie, nawet jak to gówno będzie, choć w to nie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:45, Arkads napisał:

Wymień mi choć jedną grę w którą wszyscy będą zamknięci w domach napierniczać. Bo z Wiedźminem
tak będzie, nawet jak to gówno będzie, choć w to nie wierzę :)

też ciekawi mnie ten Wiedźmin.
Jeśli już zmuszasz mnie do podania tytułów gier w które "wszyscy będą napierniczać" to będzie to na pewno Final Fantasy XIII które sprzeda się w samej tylko Japonii w 5 milionach egzemplarzy w pierwszych dwóch dniach od premiery :D
A najbardziej oczekiwaną grą jest chyba Metal Gear Solid 4 i zakończenie jednej z największych gier w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Oczywiście że FF sprzeda się w tylu egzemplarzach. To jest świetna gra. Ale na przykład GTA IV lub SC: ConViction ;>. Sam będę w FF naparzał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa niby teraz sa dobre gy na konsole ale to sie zmieni po wakacjach........... wejdą najświeższe i najlepsze (moim zdaniem) gry na peceta i wtedy tylko PS3 MOOOOOŻEEEE bedzie miało lepsze tytuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:00, Jrk Tyb napisał:

Ja wolę raczej konsolę niż komputer, ponieważ gry na konsolę na 100% wejdą, a na komp niektóre
i tak nie działają.

Ta a jak ci się czytnik zepsi to kalapita. Zanim naprawisz itp. etc. to tyle czasu minie, że szok. Zwłaszcza, że zapewne jest na gwarancji. A w kompie CD się zepsuje. Idziesz, kupujesz nówke za 6 dych i śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem również dlaczego tyle ludzi jest za konsolami. Niby X360 ma usluge LIVE! ale bardzo dużo slyszałem o problemach z aktywowaniem tego bajeru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować