Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Komputer czy konsola?

1198 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2009 o 16:03, Woo-Cash napisał:

Jeszcze jedno - którą konsolę? ;P PS3 czy X360? Ta druga za rok może mieć już swój nowszy
model, ale do Natala i tak mi nie śpieszno ;P

Którą chcesz zobacz na bibliotekę gier - nadchodzących jak i obecnych. Ale jak chcesz mieć centrum multimedialne to bez wahania PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stara dobra rada: zrób sobie listę gier, które najbardziej Cię intersują i na jej podstawie kup konsolę. Ew. może także decydowac, czy chcesz oglądac filmy na blueray i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 16:37, Jan3d napisał:

jaką polecacie konsolkę ? >piecyk to nie wszystko ;[

Jeśli interesują cię tylko gry to bierz X360. Jeśli interesują cię gry a także chcesz mieć najlepszy odtwarzać na rynku - kup PS3. Ale jak radził MaccCry najpierw zrób listę gier. Tych co nadchodzą i wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 07:52, mariowsad napisał:

jak już to gdzieś czytałem powiem krótko: nieważne na czym się gra lecz ważne w co ;p
te wszystkie bajery odrywają nas od świata gier

Jakie "bajery" masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 07:56, Kaucz napisał:

> jak już to gdzieś czytałem powiem krótko: nieważne na czym się gra lecz ważne w
co ;p
> te wszystkie bajery odrywają nas od świata gier
Jakie "bajery" masz na myśli?


typu ps3, psp, komputer, ifon do gier, i inne konsole zamiast martwić się o sprzęt myślmy o grach ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nieco z innej beczki: czy ktoś mi potrafi w zupełnie racjonalny sposób wyłożyć i uzasadnić, czemu gry na konsole są 2x droższe od tych na piece?

No i darujcie sobie oczywiste argumenty typu "bo chcą lepiej zarobić" ;p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 17:55, MKRaven napisał:

Pytanie nieco z innej beczki: czy ktoś mi potrafi w zupełnie racjonalny sposób wyłożyć
i uzasadnić, czemu gry na konsole są 2x droższe od tych na piece?

No i darujcie sobie oczywiste argumenty typu "bo chcą lepiej zarobić" ;p .

Ponieważ programowanie na konsole jest trudniejsze i no bo tak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 17:55, MKRaven napisał:

Pytanie nieco z innej beczki: czy ktoś mi potrafi w zupełnie racjonalny sposób wyłożyć
i uzasadnić, czemu gry na konsole są 2x droższe od tych na piece?

Bo konsole (np. Microsoftu) są sprzedawane taniej niż komputery i na grach sobie uzupełniają braki finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 17:58, Harrolfo napisał:

Bo konsole (np. Microsoftu) są sprzedawane taniej niż komputery i na grach sobie uzupełniają
braki finansowe

Twoje rozumowanie byłoby dobre gdyby nie drobny szkopuł, że nie tylko MS i Sony robią i sprzedają gry na swoje konsole :P .

Kaucz>> Trudniejsze? Chcesz mi powiedzieć, że programowanie na stały zestaw tego co konsola ma w środku jest trudniejsze, niż programowanie na zestaw PC, który może mieć parę milionów kombinacji?! No bo już tylko tym tak naprawdę różnią się konsole od PC, bo samą architekturę mają bardzo podobną śmiem sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 19:22, MKRaven napisał:

Twoje rozumowanie byłoby dobre gdyby nie drobny szkopuł, że nie tylko MS i Sony robią
i sprzedają gry na swoje konsole :P .

Owszem, ale sprzedają :-) Poza tym wcale by mnie nie zdziwiło gdyby Microsoft i inni twórcy konsol ciągnęli kasę od twórców gier za możliwość wystawienia gry na ich konsole, ale to tylko zgadywanka, ewentualnie dzielą się jakoś zyskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 20:03, Kaucz napisał:

> komputer czy konsola?
konsola, luksus grania, a także najlepsze produkcje.

a więc jaka konsola będzie spełniać moje oczekiwania? Pisałem listę gier ale nadal nie mogę się zdecydować na każdą konsolę są świetne klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 20:17, ankle napisał:

> > komputer czy konsola?
> konsola, luksus grania, a także najlepsze produkcje.
a więc jaka konsola będzie spełniać moje oczekiwania? Pisałem listę gier ale nadal nie
mogę się zdecydować na każdą konsolę są świetne klasyki.

To zależy jakie gry cie interesują, zobacz stare i nadchodzące. Ja osbiście wybrałem PS3 dla bezpłatnego korzystania z internetu (gry po sieci) i odtwarzacza blu-ray i oczywiście Metal gear solid 4 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ujmę to tak. Chcę konsolę na którą nie będę musiał wydawać dużo pieniędzy (gry, konsola, itp...) Przy okazji, ile kosztuje usługa gold na xbox 360? Z chęcią kupił bym x360 ale ten abonament mocno mnie zniechęcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 20:41, ankle napisał:

To może ujmę to tak. Chcę konsolę na którą nie będę musiał wydawać dużo pieniędzy (gry,
konsola, itp...) Przy okazji, ile kosztuje usługa gold na xbox 360? Z chęcią kupił bym
x360 ale ten abonament mocno mnie zniechęcił.


PS2 i tyle w tym temacie gry w cenie 39-79zł ale tryb online zabardzo nie istnieje ale za to cena konsoli i gier jest zachęcająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować