Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Test Drive: Ferrari Racing Legends - już graliśmy!

11 postów w tym temacie

gram.pl

Hawajskie wyspy, wypasione bryki, kamery, celebryci, high-life. Nowy Test Drive zostawia te wszystkie elementy za sobą. W TD: Ferrari Racing Legends będziemy ścigali się na prawdziwych trasach i to wyłącznie bryczkami ze stajni spod znaku czarnego ogiera.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Test Drive: Ferrari Racing Legends - już graliśmy!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się naprawdę ciekawie. Dla mnie grafika nie musi powalać, z resztą kompa też mam starego więc może być średnia, byle zabawy było dużo.
Ja na premierą czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że z tego tytułu zrobiło się takie "nie wiadomo co".

Już tłumaczę. Moim zdaniem ta gra miałaby w sobie duży potencjał, gdyby producenci zdecydowali się wybrać jedną z dwóch dróg:

- zrobić symulator z prawdziwego zdarzenia (czyt. zmienić ten wątpliwy model jazdy z Shifta) ewentualnie dodając w opcjach sporo upraszczaczy dla osób które chcą sobie przyjemnie i nie wymagająco pojeździć.

- przyjąć formę NFS''a Porsche. Podział na "ery" jest niemal identyczny, to testowanie samochodów i ściganie się z kierowca fabrycznym też.
Dodać do tego przyjemny i niezbyt wymagający model jazdy. Jakieś piękne, malownicze, otwarte trasy: z zachodem, wschodem Słońca, w nocy, po Lazurowym Wybrzeżu, Toskanii itepe itede i moim zdaniem byłoby jeszcze lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do autora. Napisałeś że nie ma tuningu samochodów ale w sensie ulepszania ich (więcej mocy itp) czy chodziło o ustawienia samochodu na tor (zmiane docisku, balsans halmulców itp). I jeszcze jedno w waszej recenzenckiej wersji można było wyłączyć wszystkie wspomagacze? I jaki jest model jazdy w porównaniu do SHIFT 2.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z dźwiękami? Chodzi mi w zasadzie tylko o dźwięki silników i wydechów. Na filmach nie brzmią one zachęcająco, a to w przypadku Ferrari podstawa, tuż obok pięknych linii. Czy jest to poziom choć zbliżony do GT i FM, czy raczej lipa w stylu TDU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 12:53, Waaazuuup napisał:

A co z dźwiękami? Chodzi mi w zasadzie tylko o dźwięki silników i wydechów. Na filmach
nie brzmią one zachęcająco, a to w przypadku Ferrari podstawa, tuż obok pięknych linii.
Czy jest to poziom choć zbliżony do GT i FM, czy raczej lipa w stylu TDU?


Domyślam się, że chodzi ci o TDU 2, bo jedynka według mnie była bardzo dobra pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 13:51, zurg22 napisał:

Domyślam się, że chodzi ci o TDU 2, bo jedynka według mnie była bardzo dobra pod tym
względem.


W dwójkę nie grałem, za to w jedynce poza Murcielago, SLR-em i amerykańskimi V8(które z resztą wszystkie brzmiały identycznie) raczej rewelacji nie było. A o takim Enzo nawet się nie wypowiem. W każdym razie w porównaniu do tych w realu. Serie GT, FM, PGR czy NFS pokazały, że czasy "bzykających" samochodzików już dawno odeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 12:53, Waaazuuup napisał:

A co z dźwiękami? Chodzi mi w zasadzie tylko o dźwięki silników i wydechów. Na filmach
nie brzmią one zachęcająco, a to w przypadku Ferrari podstawa, tuż obok pięknych linii.
Czy jest to poziom choć zbliżony do GT i FM, czy raczej lipa w stylu TDU?

Na filmach nie brzmią zachęcająco? Dzwięk jest niemal identyczny jak w Shiftach czyli bardzo, bardzo dobry. Podaj mi przykład gry gdzie jest to zrobione zauważalnie lepiej. I skąd ci przyszło do głowy, że te dzwięki odkurzaczy z GT to lepszy poziom od tego co słychać na gameplayach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie zarzucałem serii NFS, że tylko odcina kupony od swojej dawnej świetności.
Teraz widzę, że Test Drive chce odciąć kupony od dawnej świetności NFS.
NFS: Porsche było jedną z najlepszych samochodówek wszechczasów. To jeden z tych tytułów, do których lubię sięgać pamięcią nawet dzisiaj. Pomysł i wykonanie dla mnie Epickie. Mam poważne obawy o TD Ferrari. Po naprawdę niezłym TDU dostaliśmy TDU2, któremu więcej ujęto niż dodano. Po premierze TDU2 gra zamiast ożyć (zapełnić się graczami) zaczęła od razu umierać przez niechlujstwo Atari. Jestem bardzo ciekaw jak wyglądał będzie nowy Test Drive i z całego serca mu kibicuję, ale wolałbym aby gra nigdy nie wyszła gdyby miała zostać wydana w takiej postaci w jakiej wydany został TDU2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować