Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC: 29,90 zł; konsole: 79,90 zł, czyli promocja na gry Electronic Arts w sklepie gram.pl!

16 postów w tym temacie

Rozumiem, że dwie wersje Dragon Age II to nie jest błąd sklepu i mogę dostać wydanie premierowe? :) Błąd jest chyba w czasie promocji, na żółtym tle jest do 8 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardziej interesuje sprzedaż Dragon Age Origins jako towaru wybrakowanego. Dlaczego? Otóż przepustka sieciowa (darmowe DLC itp. itd.) była ważna do kwietnia 2010 roku. Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw okazało się, że przepłaciłem trochę w MM, bo w Saturnie Alicja na PS3 była taniej, a teraz tu jeszcze ciut taniej. No nic, pograłem parę tygodni wcześniej... Polecam rzucić się na tę okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 12:46, TobiAlex napisał:

A mnie bardziej interesuje sprzedaż Dragon Age Origins jako towaru wybrakowanego. Dlaczego? Otóż przepustka sieciowa (darmowe DLC itp. itd.) była ważna do kwietnia 2010 roku. Co dalej?

A jakież to itp. itd. masz na myśli? Online pass to była zbroja i Shale. A wg. informacji z DA wiki, w lutym tego roku online pass działał (brak informacji z marca ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, promocja bardzo ciekawa, i w najbliższych tygodniach może nawet sie skusze na battlefilda i na dodatek do niego. mam nadzieję, że te dwie pozycje będa do czasu keidy będe miał fundusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 12:46, TobiAlex napisał:

A mnie bardziej interesuje sprzedaż Dragon Age Origins jako towaru wybrakowanego. Dlaczego?
Otóż przepustka sieciowa (darmowe DLC itp. itd.) była ważna do kwietnia 2010 roku. Co
dalej?

Ja w te wakacje kupiłem DA, kod był ważny do kwietnia 2010, a i tak działał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewane kotleciki znów po 29 zł :) Już takie gry były podczas innej promocji. Szkoda, że EA nie skusił się po nowe tytuły. Jak by dali ME3 po 29 zł to bym nic nie pisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmm zastanawiam się nad Kryśkiem 2 i Medal of Honor 10th Anniversary Edition też się nieźle opyla (5 gier w komplecie!!! i to za tyle :D) BC2 też atrakcyjna cena, no ale to się jeszcze kiedyś kupi xd

ps ta oferta obowiązuje także w Empiku może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 12:46, TobiAlex napisał:

A mnie bardziej interesuje sprzedaż Dragon Age Origins jako towaru wybrakowanego. Dlaczego?
Otóż przepustka sieciowa (darmowe DLC itp. itd.) była ważna do kwietnia 2010 roku. Co
dalej?

Piszesz maila do EA i oni ci dają nowy. Była o tym mowa, gdy to wyszło na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować