Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajcie Death Road, nową grę wyścigową polskiego studia Active Zone Group - szczegóły, screeny, data premiery

9 postów w tym temacie

Adam Berlik

Active Zone Group to małe polskie studio, które zaprezentowało swoją debiutancką produkcję, grę wyścigową Death Road. Premiera wersji na PC tuż za rogiem, a za kilka miesięcy pojawi się także edycja na PS3.

Przeczytaj cały tekst "Poznajcie Death Road, nową grę wyścigową polskiego studia Active Zone Group - szczegóły, screeny, data premiery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 13:26, drstrach napisał:

Kolejny klon Wipeout-a?


Jeżeli będzie trzymać poziom zbliżony do oryginału, to nie mam nic przeciwko. Poza tym WipEouty omijają szerokim łukiem PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 15:04, Frostborn napisał:

lepiej by zrobili klon carmageddona a nie jakieś latające śmieci ;/


tak, albo strategie czasu rzeczywistego...

to ich gra więc zrobią taką, jaka im się żywnie podoba, ze wszystkimi tego konsekwencjami, chyba logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest gra typu Wipeout czyli losowe bonusy to ja podziękuje bo nienawidze takich gier.
Kiedyś grałem w Wipeout moje umiejętności sa na poziomie ledwo ponad nowicjusza i raz wygrałem rozgrywke online tylko dlatego ze prawie zawsze miałem Turbo doładowanie, więc za takie losowe granie to ja dziękuje. Raz muj kumpel przegrał wyścig dlatego że kolesiowi z tyłu trafił się Quake przed metą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować