Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta World of Warcraft: Mists of Pandaria zbliża się wielkimi krokami

21 postów w tym temacie

Łukasz Berliński

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów World of Warcraft. Blizzard właśnie ogłosił, że ruszyły zapisy do testów wersji beta Mists of Pandaria - najnowszego dodatku do WoW-a z Pandarenami w roli głównej.

Przeczytaj cały tekst "Beta World of Warcraft: Mists of Pandaria zbliża się wielkimi krokami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HerrKmicic a niby czemu to miałby być żart? Już w Warcraft 3 były pandy. A swoją drogą to w Tera też są pandy i klimatu tym postaciom nie można odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku bylam bardzo sceptyczna, ale nawet przekonuja mnie te pandy. To taka troszke odskocznia od typowego klimatu wowa. Oczywiscie wolalabym jakis bardziej epicki dodatek pasujacy do reszty i jakas inna klase niz monk, ale moze po pandari sie to przytrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, widziałam trailer zapowiadający ten dodatek i hm... no cóż... po minutowym szoku doszłam do wniosku ze to nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 18:20, TobiAlex napisał:

HerrKmicic a niby czemu to miałby być żart? Już w Warcraft 3 były pandy.

Cały JEDEN dziadowski bohater z tawerny, który zrodził się z żartu. Hej, świetny materiał na dodatek.

Dnia 21.03.2012 o 18:20, TobiAlex napisał:

A swoją drogą to w Tera też są pandy i klimatu tym postaciom nie można odmówić.

Tylko, że Tera jest grą azjatycką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 19:50, Rizzan napisał:

> HerrKmicic a niby czemu to miałby być żart? Już w Warcraft 3 były pandy.
Cały JEDEN dziadowski bohater z tawerny, który zrodził się z żartu. Hej, świetny materiał
na dodatek.


A przypadkiem pandareni nie byli grywalna rasa w planszowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 19:55, TobiAlex napisał:

Rizzan z żartu, w którym gracze najczęściej używali tego właśnie bohatera.

No to chyba jakieś tylko "Haj elo" na turniejach, bo osobiście w grach rankingowych ilość widzianych przeze mnie pand mogę policzyć na palcach obydwu rąk.

@TigerXP
Nie mam pojęcia. Wiem, że planszówka istnieje, ale co w niej jest to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 18:23, kotlecik5 napisał:

Dzięki wam właśnie się dowiedziałem, że ktoś mi zhackował konto na battlenecie >.>

Nie przejmuj się,mnie już ze trzy razy tak załatwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 23:25, calwert napisał:

Nie przejmuj się,mnie już ze trzy razy tak załatwili.


Warto więc zabezpieczyć swoje konto battle.net Authenticatorem. Na telefony z systemem iOS oraz Android są to darmowe aplikacje stworzone przez Blizzard. A jeśli nie masz telefonu z systemem Android/iOS to możesz kupić urządzenie np. w sklepie gram.pl http://www.gram.pl/sklep/pc/battlenet-authenticator-token-dla-gier-blizzard

Na czym to polega? Oprócz danych do logowania czyli nazwy konta i hasła trzeba podać jeszcze numer bezpieczeństwa z tego Authenticatora.

Jako, że mam i WoWa z dodatkami i StarCrafta II swoje konto zabezpieczyłem wersją na iOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie potestować MoP, bo bardzo chcę sobie zrobić mieszankę Pandaren-Palladyn albo Pandaren-Szaman :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować