Zaloguj się, aby obserwować  
8bit

Sleeping Dogs - temat o grze

257 postów w tym temacie

Wybaczcie post pod postem, ale poprzedniego nie mogę edytować (?). Teraz widzę, że towar jest dostępny, wcześniej była informacja o braku.

edit: u mnie też się status zmienił, przy odrobinie szczęścia może wyjedzie dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny sandbox jakich wiele ostatnio, tyle że w nieco innych klimatach. Poczekam na recenzję, ale oglądając parę filmików jakoś specjalnie mnie nie zaciekawił. Ot, taki klon GTA IV, choć wygląda na taki nieco mniej nudnawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 21:09, Darkstar181 napisał:

Kolejny sandbox jakich wiele ostatnio, tyle że w nieco innych klimatach. Poczekam na
recenzję, ale oglądając parę filmików jakoś specjalnie mnie nie zaciekawił. Ot, taki
klon GTA IV, choć wygląda na taki nieco mniej nudnawy.


Przecież recenzji jest już naprawdę dużo. Przypominam, że premiera w US była 14 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2012 o 21:13, aope napisał:

Przecież recenzji jest już naprawdę dużo. Przypominam, że premiera w US była 14 sierpnia.

Tak ? No to w wolnym czasie sobie poczytam, dzięki za cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra misiaczki, dzisiaj polska premiera Sleeping Dogs :) Jak ktoś już dostanie w swoje łapki egzemplarz, to niech po zagraniu paru godzin, napiszę swoje uwagi co do gry. Bardzo się przydadzą innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Pan Kenshin z Cenegi tu zaglądnie i ustosunkuje się do tego:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,12324522,Jesli_szukacie_angielskich_napisow_w_Sleeping_Dogs_.html

Gdybym wiedział, to sprowadziłbym z UK :( A jeszcze nie tak dawno przy okazji ogłoszenia polonizacji XCOMa wszystko wyglądało tak fajnie. Mam nadzieję, że angielska wersja z XCOM będzie rzeczywiście po angielsku :)

Generalnie nie rozumiem jak Cenega może spieprzyć wszystko czego się dotknie... Ogarnijcie się ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest tragedia i nie wpływa w żaden sposób na komfort rozgrywki. Gra jest po polsku i każdy polak mieszkający w Polsce nie będzie miał problemów. No chyba, że coś kombinowaliśmy z konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 17:02, vegost napisał:

Przecież to nie jest tragedia i nie wpływa w żaden sposób na komfort rozgrywki. Gra jest
po polsku i każdy polak mieszkający w Polsce nie będzie miał problemów.

Mów za siebie. Nie gram w gry po polsku (tylko Wiedźminy, ale to naturalne). I takich jak ja w Polsce jest mnóśtwo.

Takie akcje mnie wkurzają, bo pokazują "profesjonalizm" wydawcy*. Tym bardziej, że informacja na pudełku jest zupełnie inna.
Cenega jak widać odstawiła to samo, co Ubisoft lata temu przy okazji ACII czy Brotherhood na konsole.


*Ale to Cenega, więc w sumie można było się spodziewać jaj. Oni zawsze coś spieprzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież gra jest po angielsku, więc w czym masz problem ? Skoro umiesz tak dobrze angielski to nie będą ci potrzebne angielskie napisy do angielskiego dubbingu. Chyba, że umiesz angielski, ale potrzebujesz czasu, żeby sobie je w głowie przetłumaczyć i trzeba czytać. Nie widzę tutaj żadnego problemu i nie ma co się spinać z tego powodu.

Jak tak bardo nie lubisz cenegi i grasz we wszystko po angielsku, to od nich nie kupuj i nie narzekaj. Sprowadzaj sobie gry z UK, USA, Niemiec itp itd. Jak zwykle hate. Cenega to cenega. Zawsze robi coś dobrze a raz coś źle. Dobrze, ze w ogóle gra jest dostępna w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 17:32, vegost napisał:

Przecież gra jest po angielsku, więc w czym masz problem ?

Nie jest - ustawiając angielski język w konsoli po raz kolejny dostaj rosyjskie napisy i trzeba przestawiać na polski, by mieć polskie napisy.
Jest tylko jeden problem - jak gram po angielsku, to chcę mieć WSZYSTKO po angielsku a nie tylko dialogi. Tyczy się to wszystkiego - od menu, przez napisy, aż po cholerne nazwy i opisy trofeów.

Dnia 17.08.2012 o 17:32, vegost napisał:

Nie widzę tutaj żadnego problemu i nie ma co się spinać z tego powodu.

Jest, bo Cenega po raz kolejny wydaje technicznego kastrata.

Dnia 17.08.2012 o 17:32, vegost napisał:

Jak tak bardo nie lubisz cenegi i grasz we wszystko po angielsku, to od nich nie kupuj
i nie narzekaj. Sprowadzaj sobie gry z UK, USA, Niemiec itp itd. Jak zwykle hate. Cenega
to cenega. Zawsze robi coś dobrze a raz coś źle. Dobrze, ze w ogóle gra jest dostępna
w Polsce.

Jest informacja na pudełku o możliwości zmiany języka na angielski? Jest. Da sięto wykonać? Nie. Uważasz, że to jest OK? Cóż, wtedy jakoś istnienie Cenegi i wzrost tej firmy jakoś mnie nie dziwi. Polacy łykną wszystko, byle tylko po poslku było. A to, że jakieś blokady, itp. to już ich nie obchodzi, bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 17:40, Henrar napisał:

Nie jest - ustawiając angielski język w konsoli po raz kolejny dostaj rosyjskie napisy
i trzeba przestawiać na polski, by mieć polskie napisy.
Jest tylko jeden problem - jak gram po angielsku, to chcę mieć WSZYSTKO po angielsku
a nie tylko dialogi. Tyczy się to wszystkiego - od menu, przez napisy, aż po cholerne
nazwy i opisy trofeów.


Masz polską konsole z ustawieniami angielskimi ? Nie łatwiej by ci było po prostu sprowadzić grę ? Albo zaopatrzyć się w zagraniczną wersje konsoli ? Albo zmienić region w jakimś serwisie o ile to w ogóle możliwe ?

Dnia 17.08.2012 o 17:40, Henrar napisał:

Jest informacja na pudełku o możliwości zmiany języka na angielski? Jest. Da sięto wykonać?
Nie. Uważasz, że to jest OK? Cóż, wtedy jakoś istnienie Cenegi i wzrost tej firmy jakoś
mnie nie dziwi. Polacy łykną wszystko, byle tylko po poslku było. A to, że jakieś blokady,
itp. to już ich nie obchodzi, bo po co.


Nom zrobili babola na okładce i powinno być PL/RUS. Wiesz... mieszkamy w Polsce i zwykły szary gracz nie będzie grał po angielsku skoro ma opcję zagrania w zlokalizowanej grze. Takich osób jest mnóstwo, powiedziałby, że to większość konsolowych graczy. A tak jak każdy wydawca, dba o interes chyba ogółu a nie o odsetek. Cenega zapewne nie przewidziała, że są gracze, którzy mają inne niż polskie konsole w Polsce. To trochę dziwne nie uważasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś chore jaja z tymi napisami. A potem tylko czytać pier****nie ludzi z Cenegi, jaka to jest poprawa?! Historie znane z AC wracają. Ja nie wiem, dlaczego cały pieprzony świat MOŻE mieć swoją wersję, a jedna zasrana Cenega, co raptem chyba ze 4 kraje obsługuje - nie, muszą wydać swoją własną poronioną wersję. Klient, zamiast być traktowany jak normalny zachodni gracz, traktowany jest jak śmieć, któremu aby coś wcisnąć i zgarnąć kasę.

A już kupiłem taką ładną limitkę na allegro za 170 złotych. Cieszyłem się, że od Poniedziałku popykam, ale nie ze mną ta fuszerka - przeczytałem newsa na Poly, odsprzedaję grę dalej bez wkładania do napędu.

Teraz chciałem kupić do tego Darksiders 2. A nie wiadomo czy z tymi ćwokami znów nie będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na steamie jest już dostępny darmowy "HR Textures Pack" do tej gry. (Coś jak dla Skyrima). Jeżeli ktoś ma kartę pokroju GTXa 560 to polecam pobrać. Gra staje się ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 18:40, KrzysztofT napisał:

Na steamie jest już dostępny darmowy "HR Textures Pack" do tej gry. (Coś jak dla Skyrima).
Jeżeli ktoś ma kartę pokroju GTXa 560 to polecam pobrać. Gra staje się ładniejsza.


Właśnie zasysam te tekstury zobaczymy jak będzie po przeprowadzeniu in-game benchmarku. Jade na radku 5850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 18:33, Siriondel napisał:

Ja nie wiem, dlaczego cały pieprzony świat
MOŻE mieć swoją wersję, a jedna zasrana Cenega, co raptem chyba ze 4 kraje obsługuje
- nie, muszą wydać swoją własną poronioną wersję. Klient, zamiast być traktowany
jak normalny zachodni gracz, traktowany jest jak śmieć, któremu aby coś wcisnąć i zgarnąć
kasę.


Muszę cię rozczarować robaczku. Gra jest "podzielona" na regiony. Polska załapała się na UE i taka informacja wyświetla przy aktywacji pudełkowej wersji gry na steamie. Są też wersje US, Azjatyckie i na Oceanię. I tak samo jest z werjami konsolowymi. Więc o co masz pretensje - że Cenega postanowiła wydać SD na konsole w wersji PL a powinna olać ten rynek i wydać grę w wersji ENG, tak jak to robi Sony w Polsce? Pewnie za kilka dni dostaniecie patch do wersji konsolowej, który usunie Rosyjskie napisy. A jak ci to przeszkadza to oddaj grę do sklepu i kup to samo na Amazonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować