Zaloguj się, aby obserwować  
8bit

Sleeping Dogs - temat o grze

257 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2012 o 22:09, Arumantis napisał:

A spróbuj ściągnąć ten pliczek i wpakować go do windows/system32
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?dxgi
lub ewentualnie aktualizuj directx :)

I to i to nie działa. Kupuj oryginały i wychodź na tym jak debil, oddam to w cholere. Mogłem dać więcej i na PS3 kupić, nigdy więcej gier na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 18:41, Ifym napisał:

Ehhh... Zna ktoś rozwiązanie? Na minimum niby według wymagań powinno odpalać.

C2Q6600
GF 8800 GS
2 GB RAM


Minimalne: System operacyjny: Windows Vista (SP2)

jest ? Jak jest to do reinstalki dx10

Dnia 21.08.2012 o 18:41, Ifym napisał:

I to i to nie działa. Kupuj oryginały i wychodź na tym jak debil, oddam to w cholere. Mogłem dać więcej i na PS3 > kupić, nigdy więcej gier na PC.


jaki pan taki kram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2012 o 11:35, EmperorKaligula napisał:

jest ? Jak jest to do reinstalki dx10

Jest, wszystko już robiłem, łącznie z pomocą techniczną która nic nie wie.

Dnia 22.08.2012 o 11:35, EmperorKaligula napisał:

jaki pan taki kram

Nie bardzo rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 13:08, Ifym napisał:

Jest, wszystko już robiłem, łącznie z pomocą techniczną która nic nie wie.


no to drivery od zera (np driver cleanerem) i biblioteki wszelkie jeszcze raz, na suport nie licz.

i nigdy nie ściagaj dllków z różnych śmieciowych stron. lepiej pociągnąc pare mb i przeinstalować całe biblioteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 11:17, Numenpl napisał:

niby gra Square Enix ale Just Cause 2 to to nie jest jeśli chodzi o optymalizację.


Square Enix to wydawca nie deweloper, więc?
----------------------------------------------------------
A co do samej gry, rewelacja. Lepiej mi się grało niż w sławne GTA IV. Klimat wylewa się z gry. Piękna grafika, świetny model walki, pościgi itp. Odkrycie roku 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 18:07, diabolo20 napisał:

Jak wygląda sprawa direxa 11 faktycznie go widać oraz jak ogólna jakość grafy?

Prawie żadna, lepsza teselacja i tyle ( w razie czego użyj google) i cieniowanie. Kiedyś zaprezentowano zestawienie screenów ze stalkera clear sky z Dx10 i Dx11 przy okazji wypuszczenia nowych bibliotek. Praktycznie niezauważalne różnice, poza spadkiem fps :/ Ale clear sky to w ogóle było kapryśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że pierwszy raz od czasu Skyrima oderwę wzrok od nieskończonych steamowych promocji i nabędę coś premierowo. Mały układ z kumplem i jego superlatywy nie pozostawiają mnie obojętnym. :P Czyli faktycznie trafiło nam się niebywałe zaskoczenie? Ktoś ma pojęcie, na ile starczy ta gra? howlongtobeat podaje ok 28h dla tych, co zwykli kończyć grę w 100%, gdy z kolei kumpel napieprza z gracją i na luzie, twierdząc, że po 20h zaliczył zaledwie 25% wątku głównego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem wątek główny robiąc przy tym jakieś 40% dodatkowych rzeczy czyli misji pobocznych, znajdziek itd. i zajęło mi to 18h. Sam wątek główny sądzę, że starczy na 12-15h. Polecam jednak bo gra miodna i na pewno od czasu do czasu teraz po skończeniu wspomnianego wątku głównego będę wracał, żeby coś poznajdywać czy misje poboczne skończyć, także jeszcze raz:
Wątek główny: 12-15h (30 misji)
+ poboczne rzeczy, znajdźki: (Starczą na 8-10h)
Razem: 20-30h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 20:06, Chlorofil napisał:

Ogólnie polecacie grę? Warto się nią zainteresować i nie będzie człek żałował wydanych
pieniędzy ?

Warto jeżeli lubisz gry pokroju GTA. Sleeping Dogs nie wnosi praktycznie nic nowego do gatunku sandboxów, ale na pewno świetnie robi to co udało się GTA, ogółem gra warta polecenia jeżeli lubisz sandboxy. Kupiłem na premierze i nie żałuję. Gra jest w dużej mierze poważna, humoru niewiele, więc nie nastawiaj się na akcje w stylu Saints Row The Third. Fabuła bardzo fajna, ładnie zaprojektowane miasto. Fajne strzelanie, gra zachęca do przemieszczania się z osłony do osłony podczas wymiany ognia i nagradza to ala bullet timem :) Dużo rzeczy do wykonania, aczkolwiek robi się je szybko i cała gra to 15-25h. Solidny tytuł ogólnie, warto kupić według mnie. A grę skończyłem, więc coś tam na jej temat wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 20:06, Chlorofil napisał:

Ogólnie polecacie grę? Warto się nią zainteresować i nie będzie człek żałował wydanych
pieniędzy ?

I ja szczerze polecam. Nie licz jednak na pełną gębą GTA. To sandbox, ale ma swoje ograniczenia. Mimo wszystko fajnie się jeździ po wykreowanym w grze HK. To zupełnie inny klimat niż nowojorskie GTA. Trzeba się tylko zastanowić czy taki klimat komuś odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 20:47, Damianuss1 napisał:

I ja szczerze polecam. Nie licz jednak na pełną gębą GTA.


Dla mnie Sleeping Dogs jest o wiele bardziej ciekawsze niż ostatnie GTA IV, które miało ponurą i "tylko" dobrą fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co mnie najbardziej w tej grze wkurza to znajdźki, które jak w każdym sandboxie muszę zbierać. Nie wiem, tak już mam :>.

Problem w tym, że już po kilku godzinach znalazłem wszystkie statuetki, ale zwykle nie mogłem się w dane miejsce dostać, bo np przeszkadzały mi szklane drzwi czy okno. A najbardziej dobijało, gdy okazywało się, że znajdowałem się w tym samym miejscu parę minut później ze względu na misję... Jako powiedzmy mistrz sztuk walki czuję się w takich przypadkach trochę upośledzony.

Z tym, że sama gra jest bardzo przyjemna. System walki ma swoje bardzo widoczne ułomności, ale daje radę i wiadomo - jak na piaskownicę jest widowiskowy. Ostatecznego zdania nie chcę jeszcze zajmować, bo zostało mi pięć misji wątku głównego, niemniej - jest dobrze.

PS mógłby mi ktoś powiedzieć czym są - jak to przetłumaczono na polski - "zadania"? Wszystko inne mam prawie skończone, a to 3/30. Na mapie także nie widzę nic godnego uwagi. Przeoczyłem coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 22:58, Renzov napisał:

PS mógłby mi ktoś powiedzieć czym są - jak to przetłumaczono na polski - "zadania"?
Wszystko inne mam prawie skończone, a to 3/30. Na mapie także nie widzę nic godnego uwagi.
Przeoczyłem coś?


Prawdopodobnie chodzi o kradzieże samochodów, wymuszenia kasy i kilka innych. Jak robisz wszystko wg. schematu zadania triady/hkpd -> wszystko opcjonalne na mapie -> zadania triady/hkpd to nic Cie nie ominie oprócz random eventów (które nie są random tylko trzeba być bardzo blisko aby pojawiła się żółta tarcza)
Zobacz czy nie masz jakiś kontaktów w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 22:19, Azazell napisał:

Dla mnie Sleeping Dogs jest o wiele bardziej ciekawsze niż ostatnie GTA IV, które miało
ponurą i "tylko" dobrą fabułę.

Chodziło mi bardziej o motyw sandboxa. SD ma pewne ograniczenia jak mniejsze miasto, brak latania w przestrzeni powietrznej czy uproszczony model jazdy w stosunku do tego jaki jest w GTAIV. Fabularnie według mnie SD jest ciekawsze niż IV. Aby nie kopać tak tej IV dodam, że Epizody też są o wiele lepsze niż podstawka. Zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, nie sądzicie, że SD przydałby się chociaż jeden taki epizod jak te do GTA IV? Postacią mógłby być Raymond albo Inspektor Teng. Obie postacie są z policji i pracowały z głównym bohaterem, pewnie łatwo można by napisać jakąś historię na 5-6h do takiego epizodu i przedstawić co te postacie robiły w tym samym czasie co Wei. Fakt, że podczas cutscenek wygląda na to, że te postacie siedziały za przysłowiowym biurkiem, ale można by fabułą zmanipulować trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 00:29, Damianuss1 napisał:

> Dla mnie Sleeping Dogs jest o wiele bardziej ciekawsze niż ostatnie GTA IV, które
miało
> ponurą i "tylko" dobrą fabułę.
Chodziło mi bardziej o motyw sandboxa. SD ma pewne ograniczenia jak mniejsze miasto,
brak latania w przestrzeni powietrznej czy uproszczony model jazdy w stosunku do tego
jaki jest w GTAIV. Fabularnie według mnie SD jest ciekawsze niż IV. Aby nie kopać tak
tej IV dodam, że Epizody też są o wiele lepsze niż podstawka. Zaraz...


No jak to się mówi - coś za coś. Co lepiej? lepsza i ciekawsza fabuła czy większe miasto? Oczywiście, że to pierwsze :). Zobacz Vice City. Najmniejsze miasto w serii GTA, a gra najlepsza z całej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za epizody z Old Salty Crab''em (gościem, z którym robimy zamieszania w pewnym pałacyku) to bym zapłacił od ręki. Gość wymiata a trochę humoru w SD by nie zaszkodziło. Styl walki pijanego mistrza i finisher szczypce kraba-> gałki oczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować