Zaloguj się, aby obserwować  
8bit

Sleeping Dogs - temat o grze

257 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2012 o 16:55, Infes napisał:

Czy ktoś wie może co za utwór leci podczas jednej z misji gdy mamy wyścig? <ciach>


Trudno powiedzieć, ale pewnie jakiś kawałek z warp lub ninja radio. Na YouTubie można znaleźć pełny soundtrack. Linka nie zarzucam bo pojęcia nie mam jak z legalnością to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że twórcy postawili na jakieś zakończenia w misjach dla Trana i Rolanda. Na tych pierwszych dało się dobrze zarobić na wszystkie samochody czy ubrania, a drugie to fajne zabijacze czasu. Zadania dla Rolanda przy okazji są przetaczane dość ciekawie fabularnie, mogli zostawić możliwość dzwonienia do niego i dawać losowe te zadania w losowych lokacjach itp. Podobnie ma się sprawa z wyścigami. Bez tego zwyczajnie nie ma co robić :p. I jeszcze jedno. W jaki sposób po ukończeniu gry nabijać kolejne poziomy pasków gangstera i policyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 20:31, Damianuss1 napisał:

W jaki sposób po ukończeniu gry nabijać kolejne poziomy
pasków gangstera i policyjnego?


Zdaje sie, ze przechodzac misje jeszcze raz przy pomocy social huba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj jest problem bo przesłuchałęm wszystkie utwory(teoretycznie) z soundtrack listy z każego radia i niestety nie mogłem tego kawałka znaleźć : / No i tak jak wspomniałem.. Utwór w sklepie leciał a gdy poszedłem do auta już go nie było słychać. Po czym wróćił do sklepu i utwór dalej leciał : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem na początku gry i już odkryłem błąd, po wciąsnięciu klawisza "Esc" od razu wyrzuca mnie do pulpitu i wyłącza grę :/ Czy ktoś z was wie jak rozwiązać ten problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie: Czy w grze da sie ustawić ruch i jazdę samochodem strzałkami?

Ostatnio kupiłem pada od Xboxa (brak tylko sterów i adaptera), ale wolę grać na normalnych PCtowych ustawieniach, czyli strzałki i mysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:30, Sarturias napisał:

Mam problem. Jestem na początku gry i już odkryłem błąd, po wciąsnięciu klawisza "Esc"
od razu wyrzuca mnie do pulpitu i wyłącza grę :/ Czy ktoś z was wie jak rozwiązać ten
problem ?


System operacyjny/ karta/ sterownik?


Heartbreaker

Da się zmienić sterowanie pieszo/samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam problem z tą grą.
Nie działa mi rozglądanie się, ani za pomocą myszy, ani za pomocą pada. LPM i PPM funkcjonują prawidłowo, ale nie sterowanie kamerą.
Mogę sterować myszką w menu, ale już nie w grze i nalotach. Jakie jest rozwiązanie?
Sprawdzenie spójności nic nie dało. Jeszcze wczoraj SD działało prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dziś swój egzemplarz limitowanej edycji Sleeping Dogs. Wsadzam więc płytkę do instalacji gry, instaluję całą zawartość ok. godziny pomijając konto na Steam''ie które mam już utworzone, próbuję odpalić, czekam, czekam, czekam... "Program HKShip.exe przestał działać" Steam - Błąd "Gra jest aktualnie niedostępna (Application running)". Czyżbym uruchomił grę za wcześnie?


Przy uruchomieniu na ekranie pojawiają się co najwyżej loga firm, po jakimś czasie jak coś zacznę klikać to mi wywala: "gra jest aktualnie niedostępna (Application running)". Someone, anyone, Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 13:50, Harrolfo napisał:

Nie działa mi rozglądanie się, ani za pomocą myszy, ani za pomocą pada. LPM i PPM funkcjonują
prawidłowo, ale nie sterowanie kamerą.


Coś tam grzebali aby kamera nie powodowała odruchu wymiotnego podczas jazdy samochodem. Sprawdź te opcje, które dodali

 New option added! Aim Soft Lock: Lets the player enable or disable aiming assistance from the game
 New option added! Mouse Free Look: Enables/disables camera auto-centering behind the player when using the mouse and on foot
 New option added! Mouse Raw Input: When enabled, input is sampled directly from the mouse which improves responsiveness and accuracy on supported mice
 New option added! Mouse Sensitivity: A modifier that determines how much speed is recorded from mouse movement

ewentualnie game input zmienić na tylko mysz+ klawa lub tylko kontroler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem grzebać w opcjach gry, bez skutku.

Dnia 31.08.2012 o 15:30, SmokeY napisał:

ewentualnie game input zmienić na tylko mysz+ klawa lub tylko kontroler.

Kontroler też nie obsługuje kontrolowania kamery...
Mysz+klawiatura jest ustawione i jest błąd, o którym pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 14:08, bujakasza88 napisał:

Otrzymałem dziś swój egzemplarz limitowanej edycji Sleeping Dogs. Wsadzam więc płytkę
do instalacji gry, instaluję całą zawartość ok. godziny pomijając konto na Steam''ie
które mam już utworzone, próbuję odpalić, czekam, czekam, czekam... "Program HKShip.exe
przestał działać" Steam - Błąd "Gra jest aktualnie niedostępna (Application running)".
Czyżbym uruchomił grę za wcześnie?


Przy uruchomieniu na ekranie pojawiają się co najwyżej loga firm, po jakimś czasie jak
coś zacznę klikać to mi wywala: "gra jest aktualnie niedostępna (Application running)".
Someone, anyone, Help!



Spróbuj odpalić menedżera zadań->procesy>sleeping dogs (albo coś takiego)->zakończ proces->defragmentuj pliki gry->spróbuj zagrać a jak nie to->wyłącz i włącz steama lub komputer zrestartuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 22:30, Riddl3r napisał:

> Otrzymałem dziś swój egzemplarz limitowanej edycji Sleeping Dogs. Wsadzam więc płytkę

> do instalacji gry, instaluję całą zawartość ok. godziny pomijając konto na Steam''ie

> które mam już utworzone, próbuję odpalić, czekam, czekam, czekam... "Program HKShip.exe

> przestał działać" Steam - Błąd "Gra jest aktualnie niedostępna (Application running)".

> Czyżbym uruchomił grę za wcześnie?
>
>
> Przy uruchomieniu na ekranie pojawiają się co najwyżej loga firm, po jakimś czasie
jak
> coś zacznę klikać to mi wywala: "gra jest aktualnie niedostępna (Application running)".

> Someone, anyone, Help!


Spróbuj odpalić menedżera zadań->procesy>sleeping dogs (albo coś takiego)->zakończ
proces->defragmentuj pliki gry->spróbuj zagrać a jak nie to->wyłącz i włącz
steama lub komputer zrestartuj.

Nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 14:08, bujakasza88 napisał:

Otrzymałem dziś swój egzemplarz limitowanej edycji Sleeping Dogs. Wsadzam więc płytkę
do instalacji gry, instaluję całą zawartość ok. godziny pomijając konto na Steam''ie
które mam już utworzone, próbuję odpalić, czekam, czekam, czekam... "Program HKShip.exe
przestał działać" Steam - Błąd "Gra jest aktualnie niedostępna (Application running)".


Sprawdzałeś forum steam? Jest tam temat o tym błędzie i podają kilka sposobów na jego likwidację.
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2873622
BTW Nie podałeś systemu operacyjnego/sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 11:06, SmokeY napisał:

> Otrzymałem dziś swój egzemplarz limitowanej edycji Sleeping Dogs. Wsadzam więc płytkę

> do instalacji gry, instaluję całą zawartość ok. godziny pomijając konto na Steam''ie

> które mam już utworzone, próbuję odpalić, czekam, czekam, czekam... "Program HKShip.exe

> przestał działać" Steam - Błąd "Gra jest aktualnie niedostępna (Application running)".


Sprawdzałeś forum steam? Jest tam temat o tym błędzie i podają kilka sposobów na jego
likwidację.
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2873622
BTW Nie podałeś systemu operacyjnego/sprzętu.

Windows 7 oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować