Zaloguj się, aby obserwować  
8bit

Sleeping Dogs - temat o grze

257 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2012 o 11:06, SmokeY napisał:

> Otrzymałem dziś swój egzemplarz limitowanej edycji Sleeping Dogs. Wsadzam więc płytkę

> do instalacji gry, instaluję całą zawartość ok. godziny pomijając konto na Steam''ie

> które mam już utworzone, próbuję odpalić, czekam, czekam, czekam... "Program HKShip.exe

> przestał działać" Steam - Błąd "Gra jest aktualnie niedostępna (Application running)".


Sprawdzałeś forum steam? Jest tam temat o tym błędzie i podają kilka sposobów na jego
likwidację.
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2873622
BTW Nie podałeś systemu operacyjnego/sprzętu.

Nic z rzeczy podanych pod tym linkiem nie dział. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak swego czasu szukałem takiego moda np do pierwszej Mafii. Jak dla mnie świetna rzecz, widać, że wymaga jeszcze jakiś poprawek, ale ogólnie świetna rzecz. Widok kokpitu samochodu cieszy mnie najbardziej, ale ta kierownica po prawej dezorientuje masakrycznie :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak uzyskać większe PD Triady? Policji mam już prawie 10 lvl, a Triady ledwie 6. Gra zmierza ku końcowi, a nie wiem jak zwiększyć pd Triady.
2. Czy są wyścigi samochodów klasy D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o jeszcze jednym pytaniu
3. Do czego służą kamery ochrony? Nie chodzi o te, które są potrzebne do złapania handlarzy. Ale jeżdząc po mieście, widzę ikonki kamer, hackuje je, i nic się dalej nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
1. Powtórzyć misję z menu social stosując więcej zabójstw przy użyciu środowiska, bardziej złożonych cisów niż tylko 1 klawisz myszy, niszczyć samochody wrogów, headshoty, rozbrojenia. Ostatni 10 level triady osiągnąłem po wykonaniu przedostatniej misji.
2. nie ma
3. tylko do achiva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 22:19, Damianuss1 napisał:

Zostało zapowiedziane pierwsze fabularne DLC.
http://www.allgamesbeta.com/2012/10/sleeping-dogs-first-campaign-dlc.html


To takie w sumie bardziej dla uczczenia Halloween (choć ja nie wiem co w tym takiego jest super, nie lubię tego "święta") ale pomysł wydaje mi się o wiele lepszy niż pakiety dodające reputacji. Choć nadal czekam na coś innego, może pociągnięcie fabularne w nowym kierunku, jakieś nowe sprawy do rozwiązania dla Shena i tak dalej. Mogę tylko sobie o tym pomarzyć i że może to zostanie mi dane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sklep.muve.pl/promocje/sleeping-dogs

Tak sobie przeglądam DLC oferowane w promocji przez muve i prawdę mówiąc nie widzę nic warto świeczki. I nie, nie obarczam tym sklepu, a raczej developerów. Jedynie Street Racer Pack wygląda sensownie za te 5 zł. Szkoda, że nie ma tam paru steamowych DLC. Ktoś się orientuje, czy ten dodatkowy content z Limited Edition to to samo co SWAT Pack i Screen Legends Pack? To by wyjaśniało absencję na muve...

Tak czy siak, ktoś bawił się tymi dodatkami? Zamierzam w niedalekiej przyszłości wrócić do gry, by dobić 10 lvl Triady i chciałem przy okazji ogarnąć jakieś DLC. Ten halloweenowy fabularny kosztuje na GMG z voucherem 12 zł, ale podobno wymaksowanie wszystkiego zajmuje tam góra 3h... Sam nie wiem, co dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 18:46, paraGaladh napisał:

Tak czy siak, ktoś bawił się tymi dodatkami?

Kupiłem tylko jeden (fabularny), a według Steama mam aż 8, z czego większość to pierdółki w postaci koszulki Valve. ;p

Co do reszty dlc z Muve - brałbym tylko za darmo, szkoda na to nawet grosza.

Dnia 04.11.2012 o 18:46, paraGaladh napisał:

Ten halloweenowy
fabularny kosztuje na GMG z voucherem 12 zł, ale podobno wymaksowanie wszystkiego zajmuje
tam góra 3h... Sam nie wiem, co dokupić.

Ja mam właśnie z GMG i spędziłem przy tym dlc całkiem przyjemne 2h (co jak na 12 zł. nie jest złym wynikiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GamersGate weekend z grą, ergo wszystko -50%. Nie byłoby w tym może nic szczególnego, gdyby nie to, że cena pierwszego fabularnego DLC to zaledwie 2 euro. Dobrze, że poczekałem z rzucaniem się na voucher z GMG. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aope, TobiAlex, Harrolfo, a także inni posiadający Limited Edition na Steam.

Czy po wejściu na Steam z poziomu www (nie klienta) też zauważyliście zniknięcie w Waszej bibliotece dodatków pre-orderówych (GSP, Martial Arts), a tekże Square Enix Character Pack (ten kto go zakupił)? Czy straciliście te DLC? Na Steam zpoziomu www wygląda, bym ja, Harrolfo i TobiAlex stracili te DLC. Ktoś to może potwierdzić?

Czy mam pisać do supportu Steam? Kupować na nowo te DLC? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 17:00, Kadaj napisał:

Screenshot zrobiony przed chwilą, u mnie chyba wszystko ok.

Mi z poziomu www wyświetla, że nie mam tych dodatków. Myślałem, że ktoś coś podobnego zaobserwował. Natomiast do klienta zaloguję się dopiero w weekend. Jakby ktoś coś wiedział, proszę o info. Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 22:29, Janek_Izdebski napisał:

Mi z poziomu www wyświetla, że nie mam tych dodatków. Myślałem, że ktoś coś podobnego
zaobserwował. Natomiast do klienta zaloguję się dopiero w weekend. Jakby ktoś coś wiedział,
proszę o info. Dzięki. :)

O to chodzi?

20121123230106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 23:01, Kadaj napisał:

O to chodzi?

O ten Martial Arts, GSP oraz Square Enix Character Pack.

Co ciekawe z poziomu www na Steam te pakiety są jakby niewidoczne - tak jakbym ich nie posiadał. Natomiast jak je próbuje kupić (poza GSP), to nie mogę ich kupić - wyświetla mi komunikat, że już takowy pakiet mam w swojej bibliotece... Naprawdę dziwne to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować