Zaloguj się, aby obserwować  
8bit

Sleeping Dogs - temat o grze

257 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2012 o 20:46, Renzov napisał:

> Witam,
> Czy Sleeping Dogs jest po polsku, czy angielsku?
Pudełkowa jest po polsku. Steamowa - z tego co kojarzę - nie.


Pudełkowa to steam przecież i tak jest po PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 23:41, Harrolfo napisał:

Miałem ten etap w demie. Po prostu kontrować musisz.



od ponad godziny próbuje i nic. zaczyna mnie to ostro denerwować, nie po to grę nabyłem żeby utknąć na samym początku.

Może jutro spróbuje jeszcze, dzisiaj straciłem ochote już na granie w tą gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 23:51, Citkowsky napisał:

od ponad godziny próbuje i nic. zaczyna mnie to ostro denerwować, nie po to grę nabyłem
żeby utknąć na samym początku.

Może jutro spróbuje jeszcze, dzisiaj straciłem ochote już na granie w tą gre.


Pad czy Myszka i Klawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>.........

mycha+klawa

A może podrzuci mi ktoś swojego save'a? Z dowolnego momentu w grze, gry przechodzić mi sie nie chce, lubie za to jeździć bez celu po mieście i ścigać się z policją także aby można było to robić. Posiada ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 23:55, Citkowsky napisał:

mycha+klawa


Musisz w czasie gdy przeciwnik robi się czerwony wcisnąć Prawy Przycisk Myszy i do skutku. Co jakiś czas możesz też zrobić kombinację. Lewy Przycisk Myszy +LPM+LPM+przytrzymać LPM. Jeszcze fajna Opcja jest taka że jak wciskasz Lewy Shift to możesz zobaczy ile jeszcze ma życia przeciwnik. To takie namierzanie jak W GTA. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 23:55, Citkowsky napisał:

>>>.........

mycha+klawa

Napakuj się jedzeniem (regeneracja życia), herbatą (redukacja obrażeń) i energy drinkiem(zwiększone obrażenia). Czekasz aż się "zapali" na czerwono wciskasz 2 klaiwsz myszy- kontra i tak do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.............

Kilka kolejnych podejść i znowu wtopa, po prawej na ekranie jak się tego najadłem i napiłem to miałem jakieś 2 ikonki ale po przegranej i powtórce ostatniej bijatyki to już tych ikonek nie ma.

Wkurza mnie już ta gra, podrzuci ktoś save'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 00:16, Citkowsky napisał:

Wkurza mnie już ta gra, podrzuci ktoś save''a?

Ale co tu jest do wkurzania? Kiedy przeciwnik świeci się na czerwono to wciskasz jeden przycisk, a jak się nie śmieci to mashujesz drugi. W czym problem?

A potem ludzie się dziwią, że gry są za łatwe. Skoro one button to win nie wystarcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Udało się. Wciskanie na pałę PPM i jakoś dało radę.
Wolę jednak swobodną jazdę po mieście bez celu niż takie bicie.
Teraz mam jakiś motorek i śmigam po mieście, dorwę jeszcze tylko jakiś samochód to dopiero zobacze co ta gra jest warta aczkolwiek już widze, że graficznie to mi bardziej GTA IV pasowało ; )


Kiedyś przechodzenie po kilkanaście razy jednej misji i w końcu opanowanie jej do perfekcji i przejście dawało wiele radochy i dumy z tego, że się daną misję przeszło. Teraz oczekuję, że gra będzie łatwa, przyjemna i da się przy niej odprężyć po ciężkim dniu pracy. Co kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, potem aby móc zhakować pewną kamerę trzeba rozwalić 20 bandziorów... chyba wszyscy uzbrojeni w noże, tasaki, pałki...
Przy kontrach nie można wciskać PPM na pałę, tylko w konkretnym momencie gdy przeciwnik się świeci i szykuje się do atalu.

Za mną ponad 18h gry, jest świetnie. Zdecydowanie jedna z najlepszych gier tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 00:34, kesik93 napisał:

Ekhem, potem aby móc zhakować pewną kamerę trzeba rozwalić 20 bandziorów... chyba wszyscy
uzbrojeni w noże, tasaki, pałki...

Tych co się kręcą po ulicach można samochodem rozjechać. Badziorów startujących do nas z nożem w kanałach możemy wystrzelać pistoletem ze skrytki lub shotgunem z bagażnika radiowozu :P (trzeba odblokować skill''a). Przy misjach głównych może być już gorzej bo często zabierają broń po wstawce filmowej.
Powyższego oczywiście nie polecam, ale jak ktoś nie czuje się na siłach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, masz rację, można sobie pomóc. Ale ja osobiście z tymi 20 bandziorami przy jednej kamerce walczyłem wręcz, większa satysfakcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 23:47, sylwasss napisał:

> Czy gra działa bez płyty (chodzi o wydanie pudełkowe)? To jest Steamworks?

Steam, bez płyty :)


Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
Pierwsze słysze. Zresztą muzykę jest świetna w tej grze i właśnie tego dotyczy moje pytanie.

Czy ktoś wie może co za utwór leci podczas jednej z misji gdy mamy wyścig? Bodajże ściagamy kogoś i muzyka się załączyła wtedy automatycznie(nie dalo się włączyć radia czy coś). Ten utwór również raz pojawił mi się, w sensie słyszałem go gdy byłem w sklepie z ciuchami. Skoczyłem szybko do auta i przerzucałem na kanałach radiowych ale oczywiście tam go nie było więc zapewne tego utworu w radiu nie idzie usłyszeć. Misja była gdzieś na początku ale nie pamiętam dokładnie bo niestety gre już ukończyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować