Zaloguj się, aby obserwować  
8bit

Sleeping Dogs - temat o grze

257 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2012 o 22:52, vegost napisał:

Hmm... powiedz mi jak sprawuje się model zniszczeń w samochodach ? Jest tak ekstremalny

Możesz zdrowo obić samochód, wybić wszystkie szyby tak, że widać ich ostre strzępki na częściach. Powgniatać tu i tam, porysować i ewentualnie zbić tylne światło, ale nic więcej. Ewentualnie nie wiem jeszcze czy będzie można np oponę przebić, bo nie dotarłem jeszcze do zadań z bronią palną.

Przy okazji miasto nocą wygląda obłędnie. Nigdy nie byłem w HK, ale z tego co widzę i co oglądałem to twórcom z pewnością udało się oddać ducha tamtego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 00:51, Damianuss1 napisał:

Możesz zdrowo obić samochód, wybić wszystkie szyby tak, że widać ich ostre strzępki na
częściach. Powgniatać tu i tam, porysować i ewentualnie zbić tylne światło, ale nic więcej.
Ewentualnie nie wiem jeszcze czy będzie można np oponę przebić, bo nie dotarłem jeszcze
do zadań z bronią palną.


Czyli nie można zniszczyć totalnie auta ? To w sumie nie postarali się zbytnio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na najwyzszych detalach nie wyswietla niczego poza postaciami, jak zwykle kupilem orginal na PC i jak zwykle jest problem. Sterowniki mam nowe odrazu pisze, moj komputer to i5-2500k @ 3.30Ghz, 4 giga ramu, Radeon XFX 6970 2048 mb, Win 7. Nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 01:28, Cykada85 napisał:

U mnie na najwyzszych detalach nie wyswietla niczego poza postaciami, jak zwykle kupilem
orginal na PC i jak zwykle jest problem. Sterowniki mam nowe odrazu pisze, moj komputer
to i5-2500k @ 3.30Ghz, 4 giga ramu, Radeon XFX 6970 2048 mb, Win 7. Nie wiem o co chodzi.

Może karta się przegrzewa? Ja mam Radka 6870 i u mnie na najwyższych detalach i najnowszych sterach na Win 7 chodzi bardzo dobrze, zero kłopotów. Spróbuj sprawdzić jakimś programem temperatury, ale może to po prostu wina złej, wadliwej instalacji, nie zaszkodzi przeinstalować gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 03:20, Arumantis napisał:

Może karta się przegrzewa? Ja mam Radka 6870 i u mnie na najwyższych detalach i najnowszych
sterach na Win 7 chodzi bardzo dobrze, zero kłopotów. Spróbuj sprawdzić jakimś programem
temperatury, ale może to po prostu wina złej, wadliwej instalacji, nie zaszkodzi przeinstalować
gry :)


Juz sobie poradzilem, Steam cos sknocil podczas sciagania tekstur wysokiej rozdzielczosci, wiec kiedy je wlaczalem wszystko znikalo.

Niestety jednak gra jest bardzo kiepsko zoptymalizowana, gra potrafila sie bujac z maks detalami, obnizylem wyrownywanie krawedzi z Extreme na High i przestalo. Problemem jest jednak to ze podczas przerywnikow fllmowych karta jedzie na 80% chlodzenia, a podczas grania na 60%, gdzie nigdy w zadnej grze mi sie to nie zdazylo (poza nie dopracowanym w taki sam sposob Secret World).

Dziwi mnie ze u Ciebie smiga bez problemu, rozumiem ze naprawde wszystko jest na maks, razem z AA i masz dociagniety osobny plik z teksturami?

Ze sterowaniem tez bardzo kiepsko, zaczynam zalowac ze nie kupilem gry na PS3, padem bylo by znacznie latwiej. Po 2 h grania bola mnie rece, ale mysle ze moze z czasem sie przyzwyczaje.

Takie pytanie mam odnosnie sterowania - Czy naprawde trzeba trzymac przycisk skupiania sie na przeciwniku? Nie wystarczy go kliknac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że u mnie strasznie klatkożerne oprócz tradycyjnych cieni jest ten Ambient occlusion, nawet bardziej niż tekstury HD. Moje ustawienia:

20120818101229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, przejęzyczenie, miałem na myśli ustawienia na High, z HD packiem, wybacz ;)
Ale się nie zgodzę, żeby optymalizacja była na niskim poziomie, wykonali świetną robotę z wersją PC.

@Azazell
Bierz PC, najlepsza wersja, poza tym możesz przecież kupić też pudełkową PC wersję, chyba, że mieszkasz w USA, ale w Polsce jest i cyfrowa i pudełkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś taki problem że jak chodzi czy jedzie postacią to wyświetla mu się takie jasne koło, jak by ktoś włączył latarkę? Stery do grafy mam najnowsze. Gram na ustawieniach High z HD Teksturami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że tobie nie działa dobrze AA to nie znaczy że gra jest kiepsko zoptymalizowana. Bo ogólnie w tematyce optymalizacji to bierze się osobno detale i AA ale nie zdziwiłbym się jakbyś miał fps limiter on albo v-sync z poziomu karty on zamiast z poziomu gry bo gra ma w kodzie potrójne bufforowanie (nie wszystkie gry tak mają) i przez to mogą być cyrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arumantis --> tak ale są niby te problemy z PL wersją.

Po drugie wersję PS3 to mogę sprzedać a na PC już nie sprzedam bo przypisane do Steam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 11:03, Azazell napisał:

Arumantis --> tak ale są niby te problemy z PL wersją.

Po drugie wersję PS3 to mogę sprzedać a na PC już nie sprzedam bo przypisane do Steam
:(

OK, jak kto woli, ja tylko doradziłem co ja bym zrobił ;) Gram na PC po angielsku od początku (jak w większość gier) więc problemów nie miałem, ale fakt z polską są, bo tymczasowo miejmy nadzieję, nie ma polskiego do wyboru w Sleeping Dogs (Był na początku, ale później znikł słyszałem ) Jakąkolwiek wersję byś nie wybrał, sądzę, że będziesz się świetnie bawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie rozkminiam którą wziąć :). To jest gra ktora hm właściwie jest na 1 raz. czyli styl jak GTA IV. Gdyby to była strategia jak Endless Space, że można grać miesiącami to inna sprawa i na pewno brałbym steamową. Kurcze no nie wiem.

A powiedzcie mi czy hm gra jest bogata? Tak jak GTA IV? Chodzi mi o misje poboczne, możliwości które można wykonywać Oprócz głównych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem wczoraj grałem po polsku a dzisiaj sie gra zaktualizowała i jest po angielsku i niemoge zmienić języka na polski bardzo was prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to gra na raz to ja bym brał wersję na PS3. Zawsze możesz wymienić lub sprzedać i kupić coś innego. Na steamie subskrybowanie gier to według mnie rzecz nieciekawa. Drożej o bańkę, ale wartość świeżej gry nie spadnie tak szybko (tak mi się wydaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 11:22, maxio116 napisał:

Witam mam problem wczoraj grałem po polsku a dzisiaj sie gra zaktualizowała i jest po
angielsku i niemoge zmienić języka na polski bardzo was prosze o pomoc


I będzie po ANG dopóki steam nie odblokuje ponownie PL wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2012 o 11:17, Azazell napisał:

A powiedzcie mi czy hm gra jest bogata? Tak jak GTA IV? Chodzi mi o misje poboczne,
możliwości które można wykonywać Oprócz głównych misji.

Jest dużo rzeczy do znalezienia, misje poboczne w formie przysług dla innych są zróżnicowane, inne rzeczy do robienia to np. walki kogutów, wyścigi, karaoke. Ogólnie żeby przejść grę na 100%, wykonać wszystko to potrzeba min. 30h. Ogólnie jedno przejście z tego co wyczytałem to 20-30h. Jeżeli chcesz grę później sprzedać, bierz PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować