Zaloguj się, aby obserwować  
8bit

Sleeping Dogs - temat o grze

257 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2012 o 12:31, Mroczny_Joga napisał:

Siemka, mam pytanie czy odpalę grę na XP ?


Sto razy było mówione i piszę na Steam jak byk. Nie nie odpalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 14:26, aope napisał:

Nie obraziłbym się za jakis epizod z Vivienne :]
http://www.youtube.com/watch?v=El42uezGqn4

Racja, też byłoby fajne. Ciekawy epizod mógłby być też gdyby opowiadał historię sprzed gry czyli pobyt Wei''a w Stanach i przyjazd do HK i kończył by się np. w momencie rozpoczęcia podstawki czyli podczas tego handlu dragami w dokach i późniejszej ucieczce :)
Kto wie, może coś nam zaserwują takiego, skoro zapowiedzieli, że DLC będzie się ukazywało przez następne 6 miesięcy, szkoda, że narazie są to tylko ubranka i jakiś dodatkowy exp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 16:39, calwert napisał:

Próbuję znaleźć miejsce gdzie znajdują się savy.Szukałem w Dokumenty,Steam,AppData i
nic.Może ktoś doradzić?Mam W 7.


Sejwy są w C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\SleepingDogs\Data
Pliki HK Autosave Slot i HK GameSlot1-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 23:22, SmokeY napisał:

Zobacz czy nie masz jakiś kontaktów w telefonie.

Faktycznie, chodziło o misje dostawane przez telefon. Zmyliła mnie po prostu ich liczba - byłem przekonany, że 30 to za dużo.
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dwa strasznie nurtujące mnie pytania.

1. Wie ktoś może czym są tzw "ataki parkour"? Nie wiem czy to kwestia kalekiego tłumaczenia (w opisie stoi "w tym z wyskoku, rozbrojenia i zabójstwa") czy mojej głupoty, ale kiedyś według statystyk zrobiłem tak trzy razy, lecz niestety nie mam pojęcia jak.
2. Którą bronią można rzucać? W statystykach jest takie wyzwanie, a przez całą grę (zwłaszcza, że broni białej bardzo rzadko używałem) nie natknąłem się na nic godnego uwagi.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ataki to pewnie skok przez przeszkodę, za którą stoi przeciwnik i skopanie go czy rozbrojenie. Możliwe, że chodzi też np o wbiegnięcie na ścianę, odbicie się z niej i wykonanie kopnięcia przeciwnika stojącego za nami. Co do rzucanej broni to nie mam pojęcia. Właśnie ukończyłem główny wątek i z niczym takim się nie spotkałem. Możliwe, że o czymś nie wiem.

Co do samej gry to moim zdaniem jest warta każdej złotówki. Solidny długi tytuł z ciekawym wątkiem fabularnym. Pozostało mi teraz jedynie porobić resztę zadań pobocznych, wszystkie wyścigi, kapliczki i kupić resztę dostępnych samochodów i motocykli. Arumantis wspomniał o epizodach jak z GTAIV. Coś takiego byłoby rewelacyjnym pomysłem. Nie jako cyfrowy dodatek na 2h, a pełne pudełkowe wydanie jakby to była osobna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliście jakieś problemy z dźwiękiem? Ja, jak gram ponad godzine to radio się zacina i nie da się nic słuchać. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 14:30, Renzov napisał:

2. Którą bronią można rzucać? W statystykach jest takie wyzwanie, a przez całą grę (zwłaszcza,
że broni białej bardzo rzadko używałem) nie natknąłem się na nic godnego uwagi.


Chyba każdą bo nawet gazrurkę/klucz ciskałem w łobuzów. Znajdziesz ją w bagażniku każdego zaparkowanego samochodu dodatkowo czasem w skrytkach są tasaki/noze. Grając na klawiaturze w standardowych ustawieniach klawisz E to rzut. Większość przeciwników idzie na 1 strzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 16:28, Damianuss1 napisał:

Te ataki to pewnie skok przez przeszkodę, za którą stoi przeciwnik i skopanie go czy

Tak, zorientowałem się po jakiejś godzinie. Strasznie zmylił mnie opis tego wyzwania - nie wiem jak to brzmi w oryginale, ale wygląda mi to na kolejny popis umiejętności Cenegi. Ja nie wiem - gdyby nie mieli dobrego programu lojalnościowego, nigdy bym nic od nich nie kupił. Ale to tak na marginesie.

Dnia 27.08.2012 o 16:28, Damianuss1 napisał:

Co do samej gry to moim zdaniem jest warta każdej złotówki. Solidny długi tytuł z ciekawym
wątkiem fabularnym. Pozostało mi teraz jedynie porobić resztę zadań pobocznych, wszystkie
wyścigi, kapliczki i kupić resztę dostępnych samochodów i motocykli. Arumantis wspomniał
o epizodach jak z GTAIV. Coś takiego byłoby rewelacyjnym pomysłem. Nie jako cyfrowy dodatek
na 2h, a pełne pudełkowe wydanie jakby to była osobna gra.

Tak, ja już zrobiłem wszystko oprócz trzech wyzwań i muszę przyznać - jest dobrze. Gra jest pod wieloma aspektami świetna, tyle, że pod wieloma strasznie kuleje, ale wypowiem się jak już wbiję tę nieszczęsną platynę.

SmokeY

Dnia 27.08.2012 o 16:28, Damianuss1 napisał:

Chyba każdą bo nawet gazrurkę ciskałem w łobuzów. Znajdziesz ją w bagażniku każdego zaparkowanego samochodu dodatkowo czasem w skrytkach są tasaki/noze. Grając na klawiaturze w standardowych ustawieniach klawisz E to rzut. Większość przeciwników idzie na 1 strzał.

Tak, dzięki... Szczerze nigdy z tego nie korzystałem, stąd lekka konsternacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy Sleeping Dogs jest po polsku, czy angielsku?
Na screenach widziałem polską wersję, ale na Steamie w językach nie ma naszego wypisanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 20:35, Harrolfo napisał:

Witam,
Czy Sleeping Dogs jest po polsku, czy angielsku?

Pudełkowa jest po polsku. Steamowa - z tego co kojarzę - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobny problem,na początku wszystko było dobrze.Co gorsza,podobny efekt mam teraz z głosami postaci.Czasem pomaga restart gry ale tylko czasami.Wszystko mam zaktualizowane,zmiany w opcjach nic nie pomogły.Na necie nic w temacie nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że za ukończenie wszystkich podziemnych kręgów dostajemy pewien ciekawy strój o interesującej nazwie. Strój zdobyłem i muszę powiedzieć, że podpis pod nim mnie rozwalił. To się autorom udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem gdzieś na początku. Ścigam jakiegoś chinola i gdzieś przy samym końcu, na dachu muszę rozwalić jego kumpli (ok. 6-8) po czym następnie tego Minga czy jakos tak który ma przewagę w postaci noża. Od godziny tego przejść nie mogę, kumpli rozwalam ale nie daję rady z tym nożownikiem.
Pomoże ktoś? Denerwować mnie to zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować