Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mamy klucze do weekendowych testów RaiderZ

57 postów w tym temacie

Ja swój klucz zdobyłem wczoraj. Powiem, że nawet przyjemnie się gra choć za mało jeszcze zobaczyłem, żeby móc się wypowiadać na temat tej gry. Pierwsze wrażenie jest pozytywne chociaż może to przez mój glód mmo, dawno w nic nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 13:12, Kono123 napisał:

Ja swój klucz zdobyłem wczoraj. Powiem, że nawet przyjemnie się gra choć za mało jeszcze
zobaczyłem, żeby móc się wypowiadać na temat tej gry. Pierwsze wrażenie jest pozytywne
chociaż może to przez mój glód mmo, dawno w nic nie grałem.


Rozumiem, że klucz dostałeś z innej str internetowej lub jeszcze inną drogą, ale jak mogłeś już w to grać skoro to są weekendowe testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dostał klucz z innej strony. Walka byłaby bardzo przyjemna, gdyby nie okropny lag jeśli chodzi o zadawane obrażenia. Atakujesz, a obrażenia są rejestrowane około sekundę - dwie po uderzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 18:14, zurg22 napisał:

Rozumiem, że klucz dostałeś z innej str internetowej lub jeszcze inną drogą, ale jak
mogłeś już w to grać skoro to są weekendowe testy?


Tak ja swój dostałem ze strony www.gamesradar.com wczoraj jeszcze były nie wiem jak teraz.
A co do weekendowych testow to nie wiem skąd takie nowiny skoro nawet w launcherze do gry jest pokazane: RaiderZ Alpha is NOW LIVE! 2012-03-14. I z tego co widze w grze to sporo ludzi gra wiec oni chyba też nie wiedzą ze to weekendowe testy. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah :) w 10 minut od zobaczenia tego newsa dorwałem klucz do raiderz i tery :) wystarczy poszukać :))) Tylko download tej tery wolny ehh... , powodzenia szukajcie a znajdziecie !! :P weekend zaplanowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety gdy wpisuje swój klucz dostaje taki komunikat:

Error

We''re sorry, but the key you have entered is invalid. Please re-enter the key in the field provided.

Thank you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować