Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mamy klucze do weekendowych testów RaiderZ

57 postów w tym temacie

Ja dostałem ponownie klucz - taki sam jak ten co nie działał oraz wiadomość, że mam się zalogować na gotowe konto, którego login dostałem. Problem w tym, że nie ma hasła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 09:23, arteriofer napisał:

Ja dostałem ponownie klucz - taki sam jak ten co nie działał oraz wiadomość, że mam się
zalogować na gotowe konto, którego login dostałem. Problem w tym, że nie ma hasła...


Ja też, chyba że umknęło mi jak to zrobić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, ja tak samo nie dostałem hasła. Miałem nadzieję, że login albo ten kod to też hasło, ale dupcia. Poza tym dzisiaj jest już chyba ostatni dzień alphy.
Ogółem szkoda, że gram.pl ma nas w dupie i nikt się nawet tu nie wypowie... Hah, za to gdyby to był przeglądarkowy Command&Conquer, kod dostałbym bez problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem klienta ponownie z linka z e-maila i jest progres bo po wpisaniu loginu i klucza jako hasła pojawia się wybór serwera ale po wybraniu jedynego dostępnego wywala, że login nieprawidłowy. Kolejne MMO oparte o różne serwery czego nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 14:26, Laid_back napisał:

Nazwij jak chcesz - login (guest) i klucz/hasło, to są po prostu gotowe konta do gry.


eee raczej nie : ) nie można zalogować się za ich pomocą na oficjalnej stronie : )
a klucz nie może być hasłem, nie spełnia wymagań na stronie długość/małe,duże litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 14:26, Laid_back napisał:

Nazwij jak chcesz - login (guest) i klucz/hasło, to są po prostu gotowe konta do gry.


spoko, ale nie działa ani na stronie, ani już po zainstalowaniu i odpaleniu w grze.

Gramie, PORAŻKA. Na przyszłość warto było by najpierw sprawdzić losowe konta (jak już dajecie gotowe konta...) czy działają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma potrzeby logowania się na stronie - ściągasz tylko klienta i grasz
chociaż, jeśli jest tak jak pisze betonowy1, to jest jakiś problem po stronie serwerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroja wydaje się bardzo ciekawa, dzisija rozpocząłem przygodę i podoba mi się strasznie, unikanie, podnoszenie innych broni to taki mix Tera, vindictus i paru innych gier :) nie miałem jeszcze żadnego błędu :)


dla chętnych stremuje obecnie na http://www.justin.tv/onybic jak skończe stream będzie można zobaczyć tam filmiki z gry więc zapraszam o każdej godzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować