Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy: Nowy Xbox w przyszłym roku; brak czytnika płyt mało prawdopodobny

27 postów w tym temacie

Taa....Analitykiem to każdy może być, a robić ni ma komu. Osobiście wydaje mi się, wątpliwe, że w nast. roku wyjdzie nowy xbox, który miałby być tylko trochę lepszy od teraźniejszego ze względu na wydatki. Nie opłacało by się takie coś i byłoby to uważane za zwykłe lizanie dupy pc''tom bo niby konsole zatrzymują postęp graficzny. Tak, może to prawda, ale i tak narzekają ci, który robią i wiedzą najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja moge stwierdzic ze bedzie to bedzie urzadzenie elektroniczne potrzebujace pradu;p i jestem analitykiem wiec od dzis moge pier..ic glupoty za ktore mi zaplaca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewiduję w szklanej kuli też, że będzie to hybrydowa maszyna napędzana parą w połączeniu z napędem nożnym (lub chomikiem w kołowrotku), a zwać się będzie XXXboxxx-666.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 15:59, Zgreed66 napisał:

Jedyne sensowne wyjdzie na dzis to BD, right? ;p


Za drogo. MS przecież nie będzie wrzucał do konsoli za 1000 zł czytnik BD warty 300 zł czy ile tam kosztuje najtańszy crap. Ciągle dla nich będzie taniej tłoczyć gry na DVD. Dla mnie osobiście wszystko jedno. Konsole to przeżytek, pomimo deklaracji ciągle mamy "nie płynne gry" często działają zamiast w 60 fps to w 20 - 30. To śmieszne. Tak samo będzie w nowej generacji konsol. Dla wielkich korporacji nie liczy się odbiorca, tylko odbiorca z portfelem. Nie widzę podstaw, żeby tym razem kupić konsole. Były i będą daleko za pc. Atutem konsol na samym początku miały być wymagania systemowe, których nie miały. I co to dało ? I tak mamy lagi, zwiechy i inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też osobiście ciągnie bardziej do PS''ki, może dlatego że ogólnie wolę konsolę Sony z "krzyżykiem na padzie" niż XKlocka z "literkami na padzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał kolejnego Xboxa w zasadzie głónie po to, żeby poprawić rzeczy pomniejsze, ale coraz bardziej mnie irytujące, jak animacje, efekty cząsteczkowe a przede wszystkim czas jaki spędzamy oglądając ekran LOADING.
Na cyfrową dystrybucję jest za wcześnie, jeszcze prędkości internetu nie wszędzie są odpowiednie. Poza tym losy PSP Go pokazały jakie mamy realia na razie - sklepy powiedzą, że nie chcą sprzętu rozprowadzać skoro na grach nie zarobią i tyle. Jeśli chodzi o napęd to najlepszą opcją byłby BluRay. W końcu Xbox "centrum domowej rozrywki" też niby jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vegost, masz konsole? Jeśli tak, to w takim razie nie wiem dlaczego piszesz takie głupoty. Nie ma i nie będzie sprzetu, w którym coś się nie zawiesi, albo nie zatnie. Może trzymasz konsole pod kaloryferem to się nie dziwię. Mi się jeszcze nic nigdy nie przydarzyło takiego. A "lagi" są wtedy gdy internet nie nadąża, a spadek fpsów to poprostu cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według niepotwierdzonych plotek, do pierwszej prezentacji nowego Xboksa dojdzie na E3 2012.


Bitch please. Przecież MS zapowiedział że na tegorocznych targach E3 nie zapowie X720. Ja wierze oficjalnym informacja a nie plotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie może wyjść nawet za 10 lat.
Pady mnie nie przekonują pomimo kilku prób.. wychowałem sie na PC i na tym mam zamiar grac.
A skoro na konsoli da się grac to po [słowo które poprawnie pisze się przez "ch"] czekać na nowa generacje ? No przecież grafika na konsoli nie jest ważna.. nawet jak by tam kwadraty biegały po ekranie telewizora konsola była by fajna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 21:05, Revan91 napisał:

A ja myślę, że nie będzie czytnika płyt, ale gry będą wydawane na kartach SD

Nie bardzo, bo MS musiałby opracować własny system DRM do kart (czyli de facto opracować nową kartę, bo z tego co wiem specyfikacja kart SD nie przewiduje zabezpieczeń). A to kosztuje znacznie, znacznie więcej niż kupienie licencji na BD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować