Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oto 11 powodów, dla których Prototype 2 jest rzeczą niezbędną w Twoim życiu

12 postów w tym temacie

Prawie usnąłem oglądając to coś. Nie chcę być złym prorokiem, ale wyjdzie z tego nudna i powtarzalna do bólu gra jak jedynka i inne Spider-Man''y. Podziękował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 17:11, krzysiek-xxx napisał:

Prawie usnąłem oglądając to coś. Nie chcę być złym prorokiem, ale wyjdzie z tego
nudna i powtarzalna do bólu gra jak jedynka i inne Spider-Man''y. Podziękował.


Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mi mówi że coś mi jest niezbędne w moim życiu to już wiem że jest mi zbędne :P
Bardziej to chyba lubię tylko zwrot: musisz to mieć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehm gdyby dali chociaż możliwości podejmowania decyzji "moralny" wpłyną na miasto to by było gra troszkę dla mnie lepsza nis "ala diablo nawalanka w mieście" z liniową fabułą o spisku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sie nie czuję przekonany. Może dlatego, że pierwszy Prototype mnie bardzo rozczarował. Po prostu nie oferował nic poza lataniem to tu to tam, bieganiem po wieżowcach i masową eksterminacją tego co się rusza. Dlatego na dwójkę nie czekam, są inne gry na które można zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I tak nic nie może się jednak równać z powodem jedenastym."
Taa, genialne, wybuchowe, zapierające dech w piersiach, dosłownie wymiata

Spoiler

:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik miał być efekciarski? Jest. Pokazuje co rozwinięto w porównaniu z pierwszą częścią? Ano. Ile to ja sobie krwi napsułem w misji w której trzeba było zniszczyć helikoptery... Ludzie postronni mogliby uznać, że mam zespół Tourette''a (koprolalię tak dla ścisłości). Czy przekonałem się kupna gry w dniu premiery? Nie.
Coś im chyba nie pykło z tym filmikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik ogólnie niezły. Przy najmniej autorzy są na tyle uczciwi- z 11 powodów 10 to "awsome" eksplozje [qte na 2 klawisze]. Nie wiem jaki był 11 powód, bo był tylko jeden. Jakiś potworek ?

Może czas najwyższy na to żeby wydawcy łaskawie zapłacili za mój czas, który tracę na ich wypociny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować