Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Connor w akcji - zobacz piękne nowe screeny z Assassin`s Creed III

27 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2012 o 10:48, Kadaj napisał:

Co do ostatniego screena i zimowej scenerii - ciekawe czy będzie ślisko na tych dachach.
;p


Mogliby to wprowadzić i wtedy byłaby okazja do wypuszczenia bardziej przyczepnego obuwia w formie płatnego DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 11:12, pepsi napisał:

Mogliby to wprowadzić i wtedy byłaby okazja do wypuszczenia bardziej przyczepnego obuwia
w formie płatnego DLC.

Masz dlc-fobię? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 11:30, Kadaj napisał:

> Mogliby to wprowadzić i wtedy byłaby okazja do wypuszczenia bardziej przyczepnego
obuwia
> w formie płatnego DLC.
Masz dlc-fobię? ;p


Może nie tyle fobię, co po prostu nie mogę pojąć ludzi, którzy potrafią wydawać kasę na... nie wiem, dodatkowe fatałaszki dla swojego bohatera. Ale oczywiście niech każdy robi ze swoimi pieniędzmi co uważa, nic mi do tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda, mam nadzieję że będzie się też dobrze grało.
Z tego co widać to sporo się zmieni, choćby wspinaczka bo drzewach i skałach, to wymaga zdecydowanie innego podejścia niż stosowane dotąd prostopadłe ściany budynków, o ile nie pójdą na łatwiznę i nie zrobią prostych drzew i typowych dla platformówek gór z nieprawdopodobnie dużą liczbą "naturalnych" półek i tarasów...

Na razie jestem dobrej myśli i bardzo chętnie pogram w AC w klimatach Ostatniego Mohikanina; na muzykę w takim klimacie i na takim poziomie w sumie też bym się nie obraził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 11:49, Koski napisał:

Ciekawe ile Photoshopa w tych screenach. Wszyscy znają Ubisoft i ich "screeny" :P


Akurat poprzednie Assassiny wyglądały naprawdę fantastycznie, nawet na średnich ustawieniach graficznych, więc te screeny mogą być jedynie nieznacznie podrasowane. Akurat seria AC jest obecnie jedną z najciekawszych propozycji na rynku i moim zdaniem Ubi Montreal jej nie zepsuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego, na prawdę, na dodatek to najpewniej bullshoty.

Ale nie to jest ważne w AC. Niech zrobią przynajmniej tak świetną fizykę jak w poprzednich częściach i to mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie troche jednak drazni akcent aktorow w zwiastunie... wczesniej robili jako takie odwzorowanie akcentem etc. a z tego co sie orientuje nie bylo jeszcze takiego tru american accent. indianie pewnie beda mowili lamanym angielskim z akcentem... ale co z cala reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować