Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Auto Assault - wypróbuj za darmo przez 14 dni!

29 postów w tym temacie

Domek

Firma NCsoft postanowiła dać wszystkim fanom gier MMO i szybkiej akcji możliwość wypróbowania swojej nowej produkcji - Auto Assault. Udając się na tę stronę można zamówić na e-maila klucz, umożliwiający granie przez 14 dni zupełnie za darmo!

Przeczytaj cały tekst "Auto Assault - wypróbuj za darmo przez 14 dni!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehe "warto" ściągać 2,7 gb tylko żeby przez 14 dni pograć?? poroniony pomysł... no chyba że sie zamierza grać dalej to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 10:43, Ponet napisał:

ehe "warto" ściągać 2,7 gb tylko żeby przez 14 dni pograć?? poroniony pomysł... no chyba że
sie zamierza grać dalej to co innego...

a warto zaplacic w sklepie 100-200 zeta za gre, zeby pograc tydzien i stwierdzic, ze jest do bani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 10:54, qazzy napisał:

> ehe "warto" ściągać 2,7 gb tylko żeby przez 14 dni pograć?? poroniony pomysł... no chyba
że
> sie zamierza grać dalej to co innego...
a warto zaplacic w sklepie 100-200 zeta za gre, zeby pograc tydzien i stwierdzic, ze jest do
bani?


wszytko zależy od łacza interenetowego jedni scigana 3.7 Gb w kilka godin inni w 2 dni (ja) a jeszcze inni w tydzien punkt widzenia zalezy od punktu siedzienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 10:43, Ponet napisał:

ehe "warto" ściągać 2,7 gb tylko żeby przez 14 dni pograć?? poroniony pomysł... no chyba że
sie zamierza grać dalej to co innego...


Warto - wiadrami tego nosił nie będę. Zostawię włączony komputer na noc i rano będę miał na HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nierozumiem tej gry.. bo z tego co o niej wiem płacenie za taką gre abonamentu miesięcznego jest conajmniej szalone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 12:47, Kafar napisał:

A ja nierozumiem tej gry.. bo z tego co o niej wiem płacenie za taką gre abonamentu miesięcznego
jest conajmniej szalone;)

A możesz wyjaśnić czemu tak sądzisz ? I np. dlaczego mniej szalone jest płacenie abonamentu za Lineage II lub City of Heroes ? Tudzież WoW ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 13:02, SwenG napisał:

> A ja nierozumiem tej gry.. bo z tego co o niej wiem płacenie za taką gre abonamentu miesięcznego

> jest conajmniej szalone;)
A możesz wyjaśnić czemu tak sądzisz ? I np. dlaczego mniej szalone jest płacenie abonamentu
za Lineage II lub City of Heroes ? Tudzież WoW ?

Napisałem ze nei rozumiem po prostu tej gry. Po prostu nie wiem co w niej jest na tyle fajnego żeby placic. Może jak bym zagrał to bym zrozumiał ale na razie nic nie widziałem takiego na filmikach czy skrinach co by po prostu mnie zaciekawiło.. ani jeden element dlatego tak napisałem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 14:05, Gol Galad napisał:

gra bedzie sie sciagac z dzien czy dwa wiec pozostaje 12 dni grania ;[

jeszcze chialbym cos dodac

z tego co wiem to abonament bedzie wynosil jakies 99,99zł za 2 miesiace, czyli cos jak w WoW''ie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 14:05, Gol Galad napisał:

gra bedzie sie sciagac z dzien czy dwa wiec pozostaje 12 dni grania ;[


yyy to tak nie dziala.. masz 12 dni od rejestracji.. a nie od dzis.. przynajmniej tak zawsze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie !
NCsoft już nie jednokrotnie pozwalał graczom na darmową zabawe.
Gra wygląda ciekawie więc i ja sie na nią pisze :)
Zawsze tam gdzie coś jest za darmo jest wielu ludzi więc i Polaków będzie dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to chyba między guild wars i lineageII będę musiał ana14dni jakoś zmieścić auto assault. jak dają spróbować, to po co odmawiać? :p poza tym nc soft to pionier, tym bardziej ta propozycja wydaje się kusząca... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować