Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Runes of Magic doczeka się kolejnego rozszerzenia. Chapter V: Fires of Shadowforge zapowiedziane

5 postów w tym temacie

Adam Berlik

Frogster zapowiedział nowy dodatek do MMO zatytułowanego Runes of Magic. Wydawca ujawnił pierwsze szczegóły na temat Chapter V – Fires of Shadowforge oraz podał jego datę premiery.

Przeczytaj cały tekst "Runes of Magic doczeka się kolejnego rozszerzenia. Chapter V: Fires of Shadowforge zapowiedziane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Runes of Magic i jego free 2 play? Jest bardziej Pay 2 Win, gdzie bez płacenia nie zajdziesz daleko, czy prawdziwy free 2 play, gdzie za kasę kupujesz jakies nic nie znaczące bajerki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 14:01, enerkom napisał:

Jak to jest z Runes of Magic i jego free 2 play? Jest bardziej Pay 2 Win, gdzie bez płacenia
nie zajdziesz daleko, czy prawdziwy free 2 play, gdzie za kasę kupujesz jakies nic nie
znaczące bajerki ?


Sądzę, że znasz już odpowiedź na to pytanie. Runes of Magic jest grą gdzie bez waluty premium niewiele można zdziałać. W swoim czasie na własnej skórze musiałem się przekonać, że jakiekolwiek PvP mogę sobie co najwyżej na youtube obejrzeć, bo jako freebie jestem zwykłym mięsem armatnim. Bez prawdziwej kasy, to nie wiem czy jesteś w stanie dostać nawet najsłabszego, permanentnego wierzchowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 14:22, Cygi napisał:

Runes of Magic, czyli gra, od której się odbiłem dzięki sadzeniu roślinek.
Już nawet to Pay 2 Win mnie mniej zniechęca...

===

Harpen, pilnuj swoich newsów, bo tak to będę się produkować do końca świata...:

http://www.gram.pl/news_8AnrGum3_Zobacz_gameplay_z_Grim_Dawn_nowej_gry_tworcow_Titan_Quest.html



Poprawiłem, thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować