Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz pełen patosu zwiastun Risen 2: Mroczne Wody

17 postów w tym temacie

No d**y nie urywa, że tak powiem, ale i tak bardzo na nowego Risena czekam. :) Na gameplayach prezentuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 16:58, assassin2601 napisał:

Mam nadzieję, że to, co pokazano, to wersja na konsole. Bo jeśli tak prezentuje się na
PC to kiepsko...


Grając na najwyższych ustawieniach gra prezentowała się bardzo ładnie.

Dnia 23.03.2012 o 16:58, assassin2601 napisał:

Kiedy będzie rozwiązanie konkursu Risen 2 z lunetą? Miało być do maksymalnie wczoraj...


Było kilka dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu Wiedźmina 2 ten trailer naprwde nie robi już na mnie wrażenia, widać ogromną przewagę jaką ma Red Engine nad konkurencją. Miejmy nadzieję, że słabszą grafikę zrekompensuje dobra fabuła i grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz obok Wiedźmina 2 absolutny must have. Szykuje się długie granie, tak! Mam jednak nadzieję, że konsolowa wersja będzie przynajmniej dobra i nie będzie takiej kaszanki jak w przypadku pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin szczerze nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia. Najgorsze są sekwencje QTE - gra z takim czymś to dla mnie fail. A ME jakoś nie przypadł mi do gustu, grałem pół godziny i takie nawalanie było kompletnie bez sensu (przeciwnicy to jakieś lamy, główny bohater ma w standardzie god moda? WTF?).
Piranha zawsze robiła gry, które mi się podobały, więc pewnie i tym razem nie będzie inaczej. :)
BTW: Kiedy będą jakieś polskie trailery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jakoś gorzej to wszystko wygląda akurat na tym trailerze... Oglądałem wiele screenów i filmików i gra wyglądała o wiele lepiej. Mam nadzieję że to tylko ten trailer jakiś taki nijaki.. Grafika tak czy siak Wieśkowi nie dorównuje ale przecież to gra od PB i dla mnie wygląda dosyć dobrze. Chodzi o klimat, klimat i jeszcze raz klimat! Plus, nie zanosi się w najbliższym czasie na jakieś inne pirackie RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gotowca, znaczy sie bohatera o okreslonym wygladzie(twarzy też), ale w trakcie gry mozna zmieniac mu zbroje i rozwijac/zdobywac umiejetnosci /a''la gothic/
Na 99,99% nie będzie możliwości modyfikacji twarzy w grze.
I ponoc bohater fabularnie to ten sam bohater z Risen1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować