Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz nowy dziennik producenta Edycji Rozszerzonej gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

8 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Twórcy Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2 tym razem skupiają się na omówieniu nowych sekwencji filmowych. Wśród osób zabierających głos jest m.in. Tomasz Bagiński, nominowany w 2002 roku do Oscara.

Przeczytaj cały tekst "Zobacz nowy dziennik producenta Edycji Rozszerzonej gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo wiedźmina 2, to gratulację dla ekipy PR. Gdzie nie odwiedzę strony poświęconej newsom i grom (vg247,kotaku,ing,etc.) to mam nowe informacje odnośnie gry. Odpowiednio dozowane, ciekawie napisane.
Tak powinien wyglądać PR gry, gdyż osoby zainteresowane mają dawkę świeżych informacji.

Anty przykładem PR growego jest dla mnie np. Konami- nie rozumiem, jak można nie wypuszczać informacji o grach, wydaniach. Chyba, że w japońskich firmach, pracują ludzie z konkurencji (braki w informacjach, strony w j.angielskim z 2 zdaniami, lub brak stron). Trudno jest znaleźć coś na temat gry, tydzień przed jej premierą (np. gdzie i za ile będzie kolekcjonerka Castlevani z God Mask).

Reasumując - premie dla działu PR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie, ale jeśli wolno mi zadać głupie pytanie: czy są szanse aby choć niektóre z nowości zawitały w starej wersji PC-towej? Myślę przede wszystkim o zakończeniach i intrze do gry...

Tomasz Bagiński wspomniał, że pierwsze rozmowy dotyczące intra miały miejsce trzy lata temu, tj dwa przed premierą wersji PC. Dlaczego nie trafiły zatem na wersje PC od razu?

Zmiana koncepcji na tydzień przed datą produkcji? Jakoś mi ta odpowiedź nie brzmi poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 19:42, Yarkee napisał:

Wszystko ładnie i pięknie, ale jeśli wolno mi zadać głupie pytanie: czy są szanse aby
choć niektóre z nowości zawitały w starej wersji PC-towej? Myślę przede wszystkim o zakończeniach
i intrze do gry...


Już nie wiem ile razy było to omawiane i na forum.gram.pl i na oficjalnej stronie Wieśka WSZYSTKIE NOWE ELEMENTY, TZN. INTRO I OUTRO, NOWE PRZYGODY PC-towcy dostaną w formie patcha, w dniu wydania W2 na XBOXa - czyli 17 kwietnia!

Dnia 23.03.2012 o 19:42, Yarkee napisał:

Tomasz Bagiński wspomniał, że pierwsze rozmowy dotyczące intra miały miejsce trzy lata
temu, tj dwa przed premierą wersji PC. Dlaczego nie trafiły zatem na wersje PC od razu?
Zmiana koncepcji na tydzień przed datą produkcji? Jakoś mi ta odpowiedź nie brzmi poważnie...


Nie wyrobili się? Przesuwana była premiera samej gry, parę miesięcy osuwy miało oficjalne forum to i z filmikiem się spóźnili, zresztą wydanie gry na XBOXA też jest 6 miesięcy później. Weź coś na wypróżnienie boś jest mocno spięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 19:27, xippon napisał:

Reasumując - premie dla działu PR :)


W tym tygodniu ma być opublikowany changelog ER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 21:40, Vojtas napisał:

W tym tygodniu ma być opublikowany changelog ER.


Nom, sam się nie mogę doczekać by wyczytać cóż tam z mojej listy błędów faktycznie naprawią...
Jeśli chodzi o DD, nie rozumiem dlaczego cenzurują imię królobójcy skoro jakiś czas temu ujawnili filmik który pokazuje ostatnią walkę z nim i opisuje kto to.. Trochę za późno IMHO na skrywanie kim on jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 19:48, Cyp3k napisał:

Wszystko z iksa będzie dostępne na PC, poza różnymi sprawami ze sterowaniem itp.


To super! Świetna wiadomość! Dzięki za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować