Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekscytująca jak ninja czy skaza na twarzy zasłużonej marki? Ninja Gaiden 3 - przegląd ocen

7 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Przyjęciu Ninja Gaiden 3 towarzyszy spora rozpiętość wystawianych ocen. Dominują niestety te z niższej części skali, co stawia produkcję Team Ninja w niekorzystnym świetle.

Przeczytaj cały tekst "Ekscytująca jak ninja czy skaza na twarzy zasłużonej marki? Ninja Gaiden 3 - przegląd ocen" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne wieści. No nic...i tak sprawdzę, ale dopiero kiedy gra będzie przynajmniej o 50% tańsza i będę miał na to czas. Tak się kończy upraszczanie gier które słyną z tego że są wymagające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich ocen się nie spodziewałem. Miał to być pierwszy kontakt z serią dla mnie, ale widzę, że chyba sobie z nim zaczekam. Kasa nie rośnie na drzewach żeby sypać po 200zł na każdą nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz grubą racje ja nakupywałem pełno gier prawie wszystkie odrazu po premierze:
Naruto ultimate Ninja Storm 179zł
Need For speed shift 120zł (pare miesięcy po premierze)
Dragon Ball Raging Blast 200zł
Dragon Ball Burst Limit 200zł
Naruto Ultimate Ninja Storm 2 200zł
Ninja Gaiden Sigma 2 140zł(pare miechów po premierze)
Final Fantasy XIII 200zł
Tekken 6 200zł
Mortal Kombat 200zł
Dragon Ball Raging Blast 2 120zł (kilka miechów po premierze).

To co dla mnie jest udanym zakupem: Dragon Ball Raging Blast 2, Mortal Komat, Naruto Ultimate Ninja Storm,Co do Ninja Gaiden Sigma 2 mam mieszane uczucia od pewnego czasu.
czyli
reszta dla mnie znudziła się po paru tygodniach grania stwierdziłem że gra jest bezsensu dużo rzeczy mi nie pasuje w tych grach co psuje rozgrywkę dla mnie powinno być inaczej,czyli 1120zł poszło w błoto, dlatego teraz patrze na każdą grę jak działa system w niej i większość z gier jest do kitu. Jak narazie zamówiłem sobie Naruto Ultimate Ninja Storm Generations obejrzałem każdy gameplay i jestem tego pewien że będzie warte wydanej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować