Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare ostrzega o fałszywych wieściach na temat zakończeń Mass Effect 3

28 postów w tym temacie

I tak by zobaczyć że Szepard przezyl Bio wyda płatne DLC za jedyne 1600 punktów Bioware .
I potem pójdzie cała fala zakończeń oczywiście w płatnych DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 10:40, MisiekPL napisał:

I tak by zobaczyć że Szepard przezyl Bio wyda płatne DLC za jedyne 1600 punktów Bioware
.
I potem pójdzie cała fala zakończeń oczywiście w płatnych DLC

Już nie przesadzaj. Kilka DLC z różnymi zakończeniami? Chociaż jeśli nawet pojawi się choćby jedno DLC , w którym jest nowe zakończenie, to go nie kupię. Bioware zje*ało końcówkę i powinni je poprawić za darmo. Jest to winna wiernym fanom tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak zrozumiałem: nowego zakończenia nie będzie... ale za to damy wam pakiet płatnych dodatków, które pozwolą wam gracze zrozumieć to co już napisaliśmy. Czyli albo mi się wydaje albo ta cała akcja z beznadziejnym zakończeniem była zaplanowana żeby dać DLC do zrozumienia tego, czego nie wyjaśnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 10:45, Eff3ctiv3 napisał:

Jest to winna wiernym fanom tej serii.

Lul. Trochę jeszcze musisz poznać ''Miszczuf cRPG'' - z ich punktu widzenia jako klient jesteś im winien ciągłe pochwały i wieczne zadowoleie z każdego kolejnegoich produkty, ktory winien w twojej kolekcji zajmować miejsce Gry Dekady. Pamiętaj też, by zawsze być zadowolonym z każdego elementu takiego dzieła nawet gdy jestw oczywisty sposób zepsuty - dotyczy to grafiki, używania 4 map lokacji przez całą grę, przycinania fabuły i elementów cRPG, ograniczania mozliwości tworzenia postaci, niespójności w świecie przedstawionym gry, idiotycznych nieprzemyslanych zakończeń oraz tzw. ''wizji i wolności artystycznej'' twórców. I wszystkich innych elementów które mogą ci nie leżeć oczywiście. Tak uczy fachowa prasa i artykuły ekspertów na temat tychże gier ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha nastepne dlc bedzie wygladalo tak "shepard zmartwychwstal(niezaleznie jaka koncowke wybralismy skopal wszystkim tylki(nowa mala lokacja) poczym znow umarl"... A powaznie niech sobie wsadza w d..e te dlc.. za to co zrobili z ME nie kupie od BW nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o:
- Zbudowaniu kapliczki BW
- Dawaniu "Like" wszystkiemu co piszą na FB
- Pielgrzymce pod ich siedzibę
- Bashowaniu każdego kto śmie wątpić w ich geniusz i kunszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie , to jaki oni mają punkt widzenia na mój temat, czyli klienta. Żadnego DLC od nich nie kupiłem i nie zamierzam. No chyba że to będzie jakieś niesamowite rozszerzenie rozgrywki i nie będzie kosztować tyle co sama podstawka gry. Mimo wszystko szkoda, że Bioware odwala takie rzeczy, chociaż pewnie to się na nich nie zemści, bo co by nie zrobili, to część fanatyków będzie dalej kupować ich produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "jeśli jakakolwiek wiadomość ma swoje źródło na 4Chanie, to ludzie automatycznie powinni brać ją za nieprawdę"

Bo na 4chanie nie da się nałożyć bana za krytykę? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszego lamentu w sprawie zakończenia , grałem we wszystkie części i nie przeszkadza mi wizja tworców o uśmierceniu sheparda. Jak w filmie ginie główny bohater to też wysyłacie maile do reżysera żeby zmienił zakończenie i w wersji reżyserskiej zrobił by bohater przeżył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 12:04, SKCEKANE napisał:

Nie rozumiem waszego lamentu w sprawie zakończenia , grałem we wszystkie części i nie
przeszkadza mi wizja tworców o uśmierceniu sheparda. Jak w filmie ginie główny bohater
to też wysyłacie maile do reżysera żeby zmienił zakończenie i w wersji reżyserskiej zrobił
by bohater przeżył?


Kiedy tu nie o jego uśmiercenie chodzi z tego co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 12:04, SKCEKANE napisał:

Nie rozumiem waszego lamentu w sprawie zakończenia , grałem we wszystkie części i nie
przeszkadza mi wizja tworców o uśmierceniu sheparda. Jak w filmie ginie główny bohater
to też wysyłacie maile do reżysera żeby zmienił zakończenie i w wersji reżyserskiej zrobił
by bohater przeżył?

W filmach też powstają różne zakończenia . Nawet jeśli wysyłają to co w tym złego, przecież i tak ostatecznie , to reżyser zdecyduje. Nie oznacza to jednak tego, że nie warto wysyłać takich maili, chociaż wydaje mi się , że akurat w filmach przeważnie zakończenia są satysfakcjonujące i nie potrzeba wysyłać próśb o zmianę zakończenia(Poza tym film trudniej zmodyfikować niż grę komputerową, więc według mnie jest to błędne porównanie).
PS. To że Tobie nie przeszkadza taka wizja twórców, to nie oznacza że komuś innemu już tak. Widać Ty miałeś niskie wymagania odnośnie zakończenia, inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o śmierć Sheparda... tylko o styl zakończenia, o to jak zrobili podobne 3 zakończenia, które prawie w ogóle się nie różnią. Żadnych wyjaśnień konsekwencji wyboru itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robią nowych zakończeń, ok. Ja nawet nie chcę nowego, tylko żeby rozwinęli to co jest i żeby po wybraniu "Destroy" i przebudzeniu się, Shepard wstał otrzepał się i zaczął prawdziwą walkę... Pewnie wymagamy od miszczów za dużo.. Rozleniwili się przez te wszystkie lata. A jedyne co teraz robią to pokaz slajdów z kilkoma zdaniami, a i tak to im zbyt dużo czasu zajmuje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valium dobrze gada, polać mu. Bioware zrobiło symboliczne zakończenie, a prości ludzie chca jakiegoś innego, bo go nie rozumieli... Znak czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 12:04, SKCEKANE napisał:

Nie rozumiem waszego lamentu w sprawie zakończenia , grałem we wszystkie części i nie
przeszkadza mi wizja tworców o uśmierceniu sheparda.


Czytałeś choć narzekania fanów? Nikomu nie chodzi o śmierć głównego bohatera, imo wątek Sheparda poświęcającego się żeby zniszczyć Żniwiarzy i dać szansę galaktyce na życie jest super. Nie mam nic przeciwko jego śmierci, a nawet jestem za tym żeby miała miejsce. W całym hejcie w kierunku zakończenia chodzi o to że ostatnie 5 minut jeśli jest prawdą a nie próbą indoktrynacji, po prostu nie ma sensu. Już nie wspominając o oblaniu ciepłym moczem wszystkich decyzji i ich wpływu na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować