Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Ninja Gaiden 3 - recenzja

9 postów w tym temacie

gram.pl

Nowa odsłona serii słynącej z wysokiego poziomu trudności tym razem otwiera się na graczy niedzielnych. I słusznie, bo może zdobyć nowych fanów. Szkoda, że przy tym popełnia sporo błędów, które odrzucą od niej miłośników poprzednich części.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Ninja Gaiden 3 - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawcą tej gry jest u nas Galapagos Interactive. Bez problemu można ją kupić w necie i marketach, widziałem nawet wypaśną edycję dla kolekcjonerów z walczącymi bohaterami. Aktualność encyklopedii Gram jest dyskusyjna :) Co do gry i recenzji to niestety się zgadzam. Choć dałbym 7/10 z sentymentu. Najważniejsze, czyli system walki, daje radę, jest moc i krew. Dobrze się gra, jest satysfakcja z masakrowania kolejnych fal przeciwników. Ale czemu wyleciały charakterystyczne dla serii rzeczy? Nie rozumiem, bez sensu że jest tylko jedna broń. Na normalu gra się jak na starym easy. Mnie tam nie przeszkadza że uprościli, zawsze można zmienić na wyższy poziom. A gra na pewno przyciągnie nowych slashero-maniaków. Oprawa graficzna jest średnia, niestety czas na nowy silnik (demo DOA5 też nie powala grafiką niestety). Choć im dalej w grze tym ładniejsze i ciekawsze miejscówki. Podoba mi się wielki koszący wszystkich płonący smok którego odpalamy po naładowaniu paska. Natomiast za najbardziej kretyńską rzecz w grze uznaję podpowiedź gdzie iść ( pod prawym analogiem). Bo gra jest tak liniowa jak rynny w FFXIII i nawet największe nooby nie będą w stanie się zgubić. Podsumowując, dobry slasher, ale najsłabsza główna część serii. Nie chcę takiej samej czwórki, czas na zmiany i to duże. NG3 warto kupić, ale jak spadnie cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 20:50, WiK1992 napisał:

Oprawa A/V nie jest topowa

Ja pierdo....

:D
walka z jaszczurka dośc funowa. szkoda że animacje nie powalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria ninia gaiden właśnie umarła... Dlaczego? po pierwsze, pokazali twarz ryu(!!!). po drugie można grać tylko mieczem którego zawsze nie lubiłem!. Po trzecie, nie ma upgrade''ów broni. Po czwarte ta gra nie może być łatwa albo trudna jak chcemy! ona ma być trudna tak żebym mógł rozwalić pada o ścianę. Po piąte, pełno check pointów?
do teraz pamiętam gdy łapała mnie ta irytacja bo musiałem zaczynać daleko od miejsca gdzie zaczynałem. To było piękne!. nie kupie tej gry NIGDY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować