Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy datę premiery Minecrafta w wersji na Xboksa 360

20 postów w tym temacie

Kacper Matuszewski

Minecraft, gra którą kupiło już ponad 5 milionów osób na całym świecie, już niedługo trafi na Xboksa 360. Kiedy dokładnie? Wskakujcie do dalszej części wiadomości, bo znamy już nie tylko datę, ale również cenę konsolowej edycji gry!

Przeczytaj cały tekst "Znamy datę premiery Minecrafta w wersji na Xboksa 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG....zaawansowany poradnik górnika...Na xklocu...zaraz na ps3 wydadzą -.- ta gra jest tak konkretnie bezsensowna,tępa i wgl do niczego...ale chyba takie czasy że gówno się sprzedaje i to dość dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 14:46, Gi-zas napisał:

OMG....zaawansowany poradnik górnika...Na xklocu...zaraz na ps3 wydadzą -.- ta gra jest
tak konkretnie bezsensowna,tępa i wgl do niczego...ale chyba takie czasy że gówno się
sprzedaje i to dość dobrze.


Dobra, ogarnij się i idź młócić dalej w Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: nie rozumiem tej gry i chyba nigdy nie pojmę... po prostu do niej mnie totalnie nie ciągnie.

@Piterixos: I nie pisz tak... zniżasz się do poziomu tej osoby. Lepiej przemilczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 14:48, Piterixos napisał:

Dobra, ogarnij się i idź młócić dalej w Call of Duty.

Odzywa się elita układająca klocki.
Też nie rozumiem fenomenu tej gry.
Jest nawet wiele lepszych sandboxów tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tez nie potrafię pojąć co ludzie widza w tej "GRZE" , oczywiście zaznaczam ze nie mam nic do fanów owego tytułu, każdy lubi grac w co mu się żywnie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie bawiliście np. klockami Lego to nie dziwota, że nie rozumiecie tego fenomenu.
Jako AFOL i fan tych klocków bardzo lubię MC, można rozwijać swoje pomysły które ograniczała zasobność klocków.

Swoją droga przydałaby się kiedyś obniżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 16:02, vegost napisał:

Bardzo droga :) Większość własnie cena zniechęci do zakupu na wyżej wymienioną konsolę.


Hmmm nie widzę gdzie ta drożyzna :

Minecraft PC 19,95$
Minecraft X360 : 1600 MSP - 19,95$ ale i taniej znajdzie się

Nigdy niegrałem może wkońcu na klocku się skuszę i zobaczę czym tak świat się zachwyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie CoD a BF :)
Po drugie - do dzisiaj mam ponad 10k klocuszków :) ale czas nie pozwala na zabawę.
Ta gra jest po prostu do dupy i tyle.Bo można wyobraźnią popracować i zrobić coś wspaniałego...No prośba - wspaniałe to moje miasto na linach z PRAWDZIWYCH KLOCKÓW LEGO było.2 tygodnie zabawy,około miesiąc wisiało i nikt nie mógł przejść :) a ten majnkraft - nie dość że brzmi jak mein kampf to jeszcze tak kijowe że aż szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończ. Idź, wejdź do czołgu i jedź do Karkandu, co?

Idea Maina na konsolę jakoś wydaje mi się dziwna... Choć i tak pewnie sprzeda się lepiej niż Wysoko Budżetowa Strzelanina. I nic dziwnego bo jest genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gigantyczną zaletą minecrafta na xbox-a jest SPLITSCREEN. I jeżeli ktoś w to nie grał to proszę was nie komentujcie, bo ta gra jest naprawdę fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej powiętpuję w jakikolwiek sens komentarzy na takich stronach jak ta... fanboje/hejterzy/trolle nakręcają się wzajemnie byle komuś za przeproszeniem "do**ać", jedyni piszą że to gra ich życia inni, że co to za szajs

W sumie kogo to obchodzi że jakiś nieznany nawet z imienia i nazwiska klaun wypowiedział się - że w ogóle ludzie czytają takie rzeczy. Czy w komentarzach można znaleźć jakieś obiektywne opinie, nowe informacje, pewne źródła? Poza stekiem anonimowych/zmyślonych/urojonych nieistotnych bzdur

Rozumiem że można się pośmiać z czyjejś niewiedzy, głupoty, idiotyzmu, ale czy tylko do tego komentarze służą? Do wyśmiewania patafianów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 16:11, SpecShadow napisał:

Jak się nie bawiliście np. klockami Lego to nie dziwota, że nie rozumiecie tego fenomenu.

Ja się bawiłem klockami Lego, stare "Pirates" to moja ulubiona seria, a i tak nie widzę niczego ciekawego w tej grze. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 15:21, Kopiec napisał:

> Dobra, ogarnij się i idź młócić dalej w Call of Duty.
Odzywa się elita układająca klocki.
Też nie rozumiem fenomenu tej gry.
Jest nawet wiele lepszych sandboxów tego typu.

Jak ktoś nie rozumie, dlaczego dana gra się innym podoba, to po prostu wie mniej niż ci, którzy to rozumieją. Ale jak ktoś od razu zaczyna hejtować pisząc teksty typu: "Ta gra jest bezsensowna", "to gówno" to o takiej osobie ja osobiście nie mam dobrego mniemania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować