Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: Diablo III pasuje do konsol

114 postów w tym temacie

No pewnie! Krowy ganiały z wielkimi berdyszami/siekierami, od stóp do głów umazane juchą... a wszystko to w stonowanych barwach oraz strugach deszczu... to było jak nocny koszmar, dużo straszniejszy niż biedny Diablo którego non stop tłuką byle gimnazjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo ceny, pamiętam jak kiedyś kupowałem D2 za ~150zł. A to było, ile, 15 lat temu? Wydawałoby się, że sama inflacja sprawi, że wyłożę przynajmniej 2 razy tyle za kontynuacje, a tu proszę.

Nie żebym uważał 2 stówki za małą kwotę, ale warto mieć jakąś perspektywę. Kilkanaście lat temu koszt był tylko nieznacznie mniejszy niż dzisiaj, a nie było możliwości "kupienia samego klucza" i zaoszczędzenia części kwoty. Oczywiście sam chętnie skorzystam z tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 17:01, Malevyn napisał:

chodzi mi o to ku*wa ze ja w niektore gry z konsol na pcie grac nie moge. to powinno
dzialac w dwie strony. a mowie ze diablo jest moje, bo 90% gier od blizzarda jest wylacznie
na pcty.


Oczywiście że Diablo jest twoje i pc-tów. Tak mocno że D1 został wydany na PSX. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nudny ten flame war <ziewa>.
W pierwsze Diablo się bardzo dobrze grało na PSOne. Dungeon Siege 3 był nienajgorszy pod względem sterowania. Da się zrobić. A teraz dawać mi tego Diabła na Xboxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy o Diablo III na konsole nadal nic nie wiadomo, nic nowego nie powiedziano, ale temat odkopiemy to się zrobi gorąco w komentarzach :) Bo czy ten news cokolwiek wnosi do tematu? Nic.

Niech sobie na konsolach będzie, naprawdę. Ja będę grał od 15 maja i liczę na świetną zabawę, a co Blizz zrobi z marką dalej to już ich sprawa. Niech nawet na komórki wrzucają, na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 18:13, Oxva napisał:

Oczywiście że Diablo jest twoje i pc-tów. Tak mocno że D1 został wydany na PSX. ;]


A Metal Gear Solid 1 i 2 były na PC. A teraz zapytaj fanów serii do jakiej platformy według nich MGS należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 16:16, papadorson napisał:

Nie mam nic przeciwko D3 na konsole pod warunkiem, że wersja PCtowa będzie najwyższym
priorytetem i nie ucierpi ona ani trochę ;]


Trudno aby ucierpiała skoro wychodzi za mniej więcej półtora miesiąca, podczas gdy wersja konsolowa to nadal "badamy na ile to możliwe" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 16:47, Henrar napisał:

Tylko już nie płacz. I nie, Diablo 3 nie jest twoją grą - jest grą Blizzarda i to oni
decydują, gdzie ją wydać. I jakby wydali ją tylko na "śmierdzące" konsole, to nic ci
do tego.
I powiem szczerze, szkoda że tego nie zrobili. Niezły shitstorm by się pojawił na necie.


Henrar, prosze Cię... Wiem doskonale, że siedzisz też na Polygamii to chyba wiesz doskonale, co tam się działo jak tylko pojawiła się szansa na pecetowe Dark Souls. Ilością wylanego jadu i piany można by pewnie kilkanaście innych for obdzielić i jeszcze by zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 17:01, Malevyn napisał:

chodzi mi o to ku*wa ze ja w niektore gry z konsol na pcie grac nie moge. to powinno
dzialac w dwie strony. a mowie ze diablo jest moje, bo 90% gier od blizzarda jest wylacznie
na pcty.


Nieprawda. Wszystkie gry Blizzarda wychodzą jednocześnie na PC i na MACa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 18:27, Malevyn napisał:

poza d1 nic nie bylo na konsole od blizza, i tak powinno pozostac


Mylisz się, ale to nic dziwnego bo ma BYĆ TAK JAK TY CHCESZ.
Proponuję złożyć CV na posadę kierowniczą u Blizz''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 18:19, Bambusek napisał:

A Metal Gear Solid 1 i 2 były na PC. A teraz zapytaj fanów serii do jakiej platformy
według nich MGS należy.


Nie muszę nikogo o pytać o mało znaczące opinie. To co do czego należy to tylko decyzja twórców, i to wszystko co się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2012 o 16:41, vegost napisał:

Wystarczy spojrzeć na jedyną grę jaką wydało Blizzard przez ostatnie parę lat. Czyli
StarCraft 2. Nie widzę w niej epickości tak jak widzi to Blizzard. Szczerze to zawiodłem
się i oczekiwałem czegoś więcej.


StarCraft 2 był taki jak w wszyscy się spodziewali czyli strategią podobną do broodwar co pokazują między innymi średnia ocen na metacritic 93 recenzentów i 8.1 od użytkowników co jest nie lada wyczynem.

Dnia 26.03.2012 o 16:41, vegost napisał:

Jest dużo ludzi, które jak dzieci
we mgle kupują wszystko jak leci od EA bo uważaj iż ich gry są epickie. A tylko dlatego,
że stoi za nimi murem taka firma jak BioWare. Gdyby zrezygnowali z takiej współpracy
sprzedaż gier od tej spółki była by o wiele mniejsza :) Z czego bym się cieszył. Chociaż
teraz i tak może do tego dojść po tym wybryku w ME3. Ale się zobaczy.


Błagam bioware nie rozśmieszaj mnie przecież ich gry sprzedają się średnio ,a studio dawno straciło swoją reputację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 18:27, Malevyn napisał:

poza d1 nic nie bylo na konsole od blizza, i tak powinno pozostac

Poza D1 jak i:
Lost Vikings 1 i 2,
The Death and Return of Superman
Blackthorne
i Rock''n''Roll Racing.
Taaa, Blizzard w życiu niczego na konsole nie wydał. To są gry robione od zera przez tą firmę a była jeszcze cała mała konwersji więc skończ fanboyskie lamenty i pogódź się z faktem, że Blizzard multiplatformową firmą jest i nie ma w D3 na konsole niczego złego. Stacraft Ghost miało wyjść tylko na konsole i pewnie by tak przez długi czas pozostało ale prace zostały przerwane (wątpię, że przez konsolowość tej gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować