Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: Diablo III pasuje do konsol

114 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2012 o 17:41, Wojman napisał:

No, Annual Pass to jednak fajna sprawa jest. :)

/agree - cały setup już od dawna na dysku i tylko oczekuję godziny zero, aby go odpalić i być może pobić swój rekord ciągłego grania: na chwilę obecną ~46 godzin po head starcie Aion. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież był pomysł wydania StarCraft: Ghost (nie wiem czy gra wyszła ostatecznie czy nie... nie pamiętam) na konsole chyba tylko i mało kto się czepiał do tego że to na konsole, bardziej do modelu rozgrywki.

Ja nic nie mam do tego, że DIII pasuje do konsol. Niech pasuje- ok... może tylko mogę być trochę zasmucony faktem, że jednak gry z PieCów, które były jakimiś, jak to dziwnie nie zabrzmi, exclusive''ami na niego przechodzą na konsole i zaraz faktycznie cały świat będzie na modelu- komputer do pracy, konsola do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest tak spłycona że dziwne aby się nie nadawała na konsole ;) (i tu nie chodzi że na konsole płytkie gry wychodzą ;P ale w takich grach h''n''c rozbudowany wątek umiejętności nie ma prawa bytu na padzie). Moja EK na PC zamówiona, konsole pozostawiam sobie na BF3 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 21:15, LionelPL napisał:

Powiem ci jedno dla mnie sie lepiej gra teraz na padzie w FPSy Też kiedyś uważałem że
(...)

Ja nie miałem zamiaru zabierać tutaj głosu w dyskusji mysz vs pad, tylko trollowałem, starając się pokazać, jak bezsensowny jest flame war nt. tego co miało jakie korzenie, gdzie się dana seria zaczęła i do którego obozu "należy". Zamiast sie cieszyć razem z tego zajefajnego hobby, to jak dzieci w piaskownicy się wykłócamy o kompletne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wśród twórców gier panuje błędne przekonanie o tym, że RTS i konsola to jak piekło i niebo. Supreme Commander był crapem bo go źle na kosnole zrobili. Powiedzmi co reszte rtsów na konsole czyni tak prostymi że się do nich nie zalicza? Nie grałeś to nie gadaj, bo jeśli gra sprawia mi frajde mimo że jest prosta to żaden problem. Ty zaś poprostu chcesz pokazać wyższość pc''tów na konsolami, znowu według mnie oba stanowiska game''ingowe są świetne.

Ciesze się że Diablo III prawdopodobnie wyjdzie na konsole, nierozumiem ludzi, którzy mają coś przeciwko temu. Jak ktoś kiedyś powiedział: "Gry powinny łączyć, a nie dzielić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 16:48, oxygar napisał:

Wśród twórców gier panuje błędne przekonanie o tym, że RTS i konsola to jak piekło i
niebo.


To przekonanie akurat mają poparte praktyką ... Ubisoft miał inne i słabo na tym wyszli. A z RUSE zrobili chyba wszystko co mogli: uproszczenie mechaniki walki do kamień-papier-nożyce, reklamy skierowane w stronę konsol, nawet wsparcie dla Move. I nie pomogło.

Dnia 27.03.2012 o 16:48, oxygar napisał:

Powiedzmi co reszte
rtsów na konsole czyni tak prostymi że się do nich nie zalicza?


Stwierdziłem tak tylko o Halo Wars i napisałem, że jest na granicy już. I to nie tylko moje zdanie, widziałem niejednego gracza konsolowego nazywającego Halo Wars Cannon Foddderem 3. Tak samo jak w recenzjach nie raz przewijało się twierdzenie, żeby nie porównywać z RTSami na PC, bo nie ma sensu, bo to jest "inne". To naprawdę jest wymowne i pokazuje, ile RTS''a jest w Halo Wars.

Dnia 27.03.2012 o 16:48, oxygar napisał:

Nie grałeś to nie gadaj,
bo jeśli gra sprawia mi frajde mimo że jest prosta to żaden problem.


Akurat w strategiach im więcej opcji i bardziej rozbudowana tym fun większy.

Dnia 27.03.2012 o 16:48, oxygar napisał:

Ty zaś poprostu
chcesz pokazać wyższość pc''tów na konsolami,


W tym segmencie tylko. :) Konsole są fajnymi zabawkami, ale sorry, akurat w RTSach cienko przędą i nie ma żadnych widoków na zmianę tego. To, że kilka gier się trafi nic nie znaczy, pecet ma kilka bijatyk i slasherów a nikt nie uważa tej platformy za choćby porównywalną w tych gatunkach z konsolami.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 23:02, Kadaj napisał:

Wii U z dotykowym kontrolerem? ^^


Miałeś już grę sterowaną głosem i też nic z tego nie wyszło :) Problemem RTSów na konsole jest zwyczajny brak chętnych do kupienia i tego się nie da przeskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 18:27, Malevyn napisał:

poza d1 nic nie bylo na konsole od blizza, i tak powinno pozostac

Wg ciebie XD
Będziesz kiedyś szefem megakorporacji to będziesz mógł takie zdania mówić/pisać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pomijając małą "wartość" takich newsów... Blizzard znów pcha się ze swoimi gniotami na konsole, błe. Za ile oni chcą to sprzedawać? 500 zł edycja zwykła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:08, Bambusek napisał:


> Stwierdziłem tak tylko o Halo Wars i napisałem, że jest na granicy już. I to nie tylko

Dnia 27.03.2012 o 22:08, Bambusek napisał:

moje zdanie, widziałem niejednego gracza konsolowego nazywającego Halo Wars Cannon Foddderem
3. Tak samo jak w recenzjach nie raz przewijało się twierdzenie, żeby nie porównywać
z RTSami na PC, bo nie ma sensu, bo to jest "inne". To naprawdę jest wymowne i pokazuje,
ile RTS''a jest w Halo Wars.



Jak znam życie, to tych "graczy konsolowych nazywających Halo Wars CF 3" jest może trzech na krzyż, zapewne też tego tytułu nie ograli, ale nadarzyła się okazja, żeby wbić szpilę to wbili ;-)

Pomijając jednak złośliwości - czy Halo Wars jest prostym rtsem ? To zależy do czego porównywać - jeśli do Age of Empires (cała seria) czy Homeworldów albo bo ja wiem... Spellforce, to tak, zgadza się - jest znacznie prostsze(pod względem mechaniki). Nadal jednak nie widzę tam niczego, co nie kwalifikowałoby HW do tego gatunku, czy wręcz powodowało, że jest na granicy. Na PC ten gatunek jest tak rozstrzelony, że bez problemu można znaleść rtsy dużo prostsze niż HW i nikt z tego powodu larum nie robi.

Jeśli przyjąć takie założenie, że HW jest "na granicy", to taki np. DoW 2 jest już poniżej tej granicy i też trzeba by go nazywać po imieniu... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszke widze przesadzacie z tymi cenami... Cena na znanym serwisie aukcyjnym to 159 zl - box !!, a co ciekawsze diablo 2 w chwili premiery kosztowalo dokaldnie tyle samo 159 zl ( mam nr cd action przed soba z tamtego okresu). Na moje oko, wiec cena duzo nie podrozala, wystarczy po prostu chciec i chwile poswiecic na szukanie zadowalajacej nas oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować