Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Connor pod lupą. Ubisoft potwierdza ukryte ostrza w Assassin`s Creed III

23 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2012 o 20:08, lis_23 napisał:

No to teraz ta EK z figurką będzie nieźle droga ...

Ciekawi mnie zawarta tam misja z majami. To dość interesujący temat. Przymierzałem się do wersji z medalikiem, ale to dlc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 20:14, Damianuss1 napisał:

> No to teraz ta EK z figurką będzie nieźle droga ...
Ciekawi mnie zawarta tam misja z majami. To dość interesujący temat. Przymierzałem się
do wersji z medalikiem, ale to dlc...


Dwójka z Ezio kosztowała 200 zł, boję się że tutaj będzie sporo drożej ...
a misja związana z Majami b. ciekawa tylko trochę mi nie pasuje do całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 21:12, Gi-zas napisał:

Tak swoją drogą chyba już nie będzie "bractwa".Rekrutacji i innego pieprzenia :)

Co do rekrutacji nie mam pewności, ale Ubi twierdził, że zrezygnował z gier "obrona wieży".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 21:12, Gi-zas napisał:

Tak swoją drogą chyba już nie będzie "bractwa".Rekrutacji i innego pieprzenia :)


Właśnie że ma być. Trochę mi to nie pasuje ale pisali że rekrutować będzie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem artykuł na Poligamii, ale nie podali źródła, z którego pochodzą obrazki. Dysponujesz może takowym?

Poza tym:
"Podkreślił też, że nie tylko asasyni będą dysponować nową bronią - wrogowie na placu boju skorzystają choćby z muszkietów."

A czy w Revelations i nawet Brotherhood nie było już muszkietów u wrogów? Coś mi się wydaje, że to jakaś super nowa broń nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 22:59, Damianuss1 napisał:

http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/pd/ThemeID.8605700/productID.247993600 Teraz
znalazłem, cena dość duża, zwłaszcza konsolowej wersji :S. Gdzieś pewnie jest i druga
edycja.


Uuu ... mam nadzieję, że Cenega trochę zmniejszy cenę ... inaczej nic mi nie zostanie na nowego Bioshocka a figurka Connora bardzo mnie kręci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 20:08, lis_23 napisał:

No to teraz ta EK z figurką będzie nieźle droga ...

Teraz moda, żeby dowalić 400jak figurka jest.
P.S Coś mu tych broni mało dali. Żadnych trucizn, noży (no, je akurat zastąpi łuk, równie cichy, a na dalszy dystans daje), bomb, itp.? Trzeba będzie znowu nauczyć się wiać bez wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 22:59, Damianuss1 napisał:

http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/pd/ThemeID.8605700/productID.247993600 Teraz
znalazłem, cena dość duża, zwłaszcza konsolowej wersji :S. Gdzieś pewnie jest i druga
edycja.

No się o 100 zł pomyliłem. W sumie uczciwie. Niby. Na mój gust powinno być 250 maks tym bardziej, że dużo tego nie ma (ot trochę DLC). Ale taki już trend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czyżby Ubi PL walnęło gafę? Wydawało mi się, że jego imię to Connor, natomiast "to drugie, którego nawet nie potrafię wymówić" to jego nazwisko. Wydaje mi się, że w wersji eng było tam "name" co błędnie przełożono na imię zamiast nazwisko, bo w tym kontekście tak należy tłumaczyć. No chyba, że to mi się źe zdawalo i on ma tak na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować