Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co nowego dla abonentów PlayStation Plus w kwietniu?

7 postów w tym temacie

Dokładnie. Niemniej jednak jeśli i my Europejczycy dostaniemy te gierki to będę wniebowzięty. Będa to dwa najlepsze miechy od dawien dawna (w zeszłym przytuliłem Trine 2 i ostatnie dwa Residenty na PSOne)

Poza tym ostatnio katuję residenty na moim PSP Go i chętnie dołączę do kolekcji Silent Hilla. Brakuje tylko Dino Crisis i mam najlepszą kolekcję gier z PSOne na PSP jaka mogła się trafić. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy podoba mi się to co oferują w danym miesiącu. Ale czy to nie jest tak, że w chwili gdy przestaje się opłacać abonament PP, traci się dostęp do wszystkich darmowych gier jakie były udostępniane do tej pory?

I co dalej? Wystarczy znowu ponownie wykupić subskrybcję, żeby wszystko odzyskać, czy to już przepada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 11:18, BSh napisał:

I co dalej? Wystarczy znowu ponownie wykupić subskrybcję, żeby wszystko odzyskać, czy
to już przepada?

Teoretycznie wystarczy wykupić ponownie i przedłuża się licencja. Przy pierwszej rocznicy były jakieś problemy, których ja nie doświadczyłem, bo wykupiłem za wczasu ze zniżką (bodaj 20%) i automatycznie przedłużyło mi o kolejny rok.

A co do oferty - mam nadzieję, że SCEE nie wywinie numeru i da to samo co SCEA, bo widzę że oferta na ten miesiąc bardzo przednia. Za ten rok wybuliłem coś jak 160pln, a licząc samo to, co jest na powyższym screenie wyjdzie pewnie gdzieś ze 100pln w contencie. A to tylko wierzchołek góry - w zeszłym miesiącu m.in. Trine 2, masa dodatkowych zniżek, z których regularnie korzystam, ostatnio TR Underworld, Sly Cooper.
Za mało czasu na granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować