Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III - składy Edycji Kolekcjonerskiej Freedom Edition, Join or Die Edition i Edycji Specjalnej

71 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2012 o 21:15, Siriondel napisał:

Że też ludzie jeszcze zbierają te kurzące się śmieci na półkach...
Ja wezmę jakąś wersję z dystrybucji cyfrowej.


A Żebyś wiedział, że zbierają:

http://swap.muve.pl/collection-gallery/3

ja też mam tylko jedną figurkę, Ezio ( głowy Geralta nie liczę ), więc figurka Connora mnie kręci, zwłaszca że prezentuje się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba, która "zbiera śmieci", powiem tak. Dla jednych śmieci, dla innych tysiące wspomnień i opowieści. Jak kiedyś ktoś z was będzie przekazywał swoje gry potomstwu to co, będziecie dumni, że nie zaoferujecie im nic wartego zainteresowania? Prawdopodobnie kiedy większość z nas dorobi się potomstwa dystrybucja tradycyjna(czyt. edycji pudełkowych) zaniknie, lub będzie to niewielki odłamek całkowitej sprzedaży. I co, pokażecie dziecku patrz, na tym koncie mam taką, taką i taką grę, wszystkie kupiłem w wersji cyfrowej, bo chciałem wyprzedzić czas. Taki osobnik(w sensie potomstwo) pewnie nawet nie zapamięta nazwy jednej gry, a kiedy będzie widział dzień w dzień pokaźne edycje, to może coś go podkusi do zagrania w gry w które grali jego rodzicie czy nawet dziadkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem polski sklep, który ma w ofercie dwie kolekcjonerki w wersji na konsolę Xbox 360. Assassin’s Creed III Join or Die Edition - cena 259.90 zł i Assassin’s Creed III Freedom Edition - 399.90 zł. Z zastrzeżeniem, że cena nie jest potwierdzona przez dystrybutora i może ulec zmianie. Z pewnością Gram.pl też niedługo będzie miał to w swej ofercie. Być może w wyniku tego wpisu? Kto wie?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK która najbardziej by mi odpowiadała :
- Gra Assassin''s Creed III
- Opakowany w stal artbook, stworzony przez wielokrotnie nagradzanego artystę komiksowego, Alexa Rossa ( opcjonalnie )
- Notatnik Jerzego Waszyngtona uchylający rąbka tajemnicy o Asasynach i Templariuszach podczas Rewolucji Amerykańskiej
- Wysokiej jakości medalion Asasynów
- Misje ; Zaginione Ruiny Majów, Duch Wojny, Niebezpieczny sekret
- Pakiet Strzelca Wyborowego

Czyli najbardziej mi odpowiada edycja Join or Die uzupełniona o DLC z innych edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie najbardziej boli w tej idiotycznej polityce wydawania kilku różnych wersji przez Ubi - że nie ma takiej, w której byłoby wszystko. Jest kilka kolekcjonerek i każda ma własne bonusy, niepowtarzalne w innych. Przez to nie mam jak skończyć gry w 100%. Na szczęście w AC Rev Ubi poszło do głowy i przynajmniej można było dostać te dodatki kupując ostatnie DLC za bagatela 10 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:08, TTTr96 napisał:

Jak kiedyś ktoś z was będzie przekazywał swoje gry potomstwu (...)

Chcesz usłyszeć: tato ale po co mi te starocie? To tak jakbyś teraz dostał to coś gdzie odbija się piłeczkę paletkami. Nie wiem nawet czy byś dał radę to pod TV podłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tych dodatkowych misji nie można dostać jakoś inaczej. Wersja "pełna" z 2 z 3 DLC (a gdzie "Niebezpieczny sekret"?) została wyceniona na 100 euro (cena z GameStop). Jak dla mnie trochę za dużo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 12:54, logray napisał:

> Jak kiedyś ktoś z was będzie przekazywał swoje gry potomstwu (...)
Chcesz usłyszeć: tato ale po co mi te starocie? To tak jakbyś teraz dostał to coś gdzie
odbija się piłeczkę paletkami. Nie wiem nawet czy byś dał radę to pod TV podłączyć.

Bez przesady, inteligentne dzieciaki będą z taką samą przyjemnością jak my grały nawet w takie "starocie" jak Deus Ex czy Gothic. Z kolei te bardziej rozwydrzone nie powinny narzekać na gry z lepszą grafiką wydawane w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 14:06, Mercuror napisał:

Bez przesady, inteligentne dzieciaki będą z taką samą przyjemnością jak my grały nawet
w takie "starocie" jak Deus Ex czy Gothic. Z kolei te bardziej rozwydrzone nie powinny
narzekać na gry z lepszą grafiką wydawane w dzisiejszych czasach.


Patrząc na współczesnych rodziców, tych inteligentnych dzieci będzie coraz mniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 14:06, Mercuror napisał:

Bez przesady, inteligentne dzieciaki będą z taką samą przyjemnością jak my grały nawet
w takie "starocie" jak Deus Ex czy Gothic.

Nawet jeśli to nie w wersje od rodziców tylko te z GOGa :) Za te 20 lat dzieciaki pewnie będą już grały na holoTv z grami w chmurze. Jak zainstalować coś z płyt CD/DVD/BluRay skoro nie tylko czytników nie ma ale i tego cosia na którym to ruszy? Spróbuj dzisiaj zainstalować coś z dyskietek 5 1/4 cala i przebić się przez zabezpieczenia :/

A co do grafiki to już dzisiaj sporo osób nie chce grać w Gothic 1 ze względu na nią. Pewnie jeszcze mniej się przebije przez nią za te 20 lat kiedy będą królowały gry z pełnym 3d z osadzeniem gracza w środku akcji. Porównaj sobie wspinaczkę na szczyt katedry Asasynem padem i takiej "symulowanej" z pełnym widokiem i wiatrem we włosach :)

IMO EK kupuje się dla siebie, a nie dla przyszłych pokoleń. Figurki w najlepszym razie skończą na Allegro albo eBay. Jak ktoś oglądał "40 letniego prawiczka" to wie o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już, kiedy ruszą pre-ordery ? Na muve wyprzedano już wszystkie egzemplarze Freedoma i zaczynam się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 15:37, Lukasz915 napisał:

Nie tylko na muve.pl ale i na Ultimie edycje Freedom są wyprzedane na wszystkich platformach...


Uuu ... tak szybko?, cóż to się porobiło? ... ciekawe, czy gram.pl będzie jeszcze ową EK oferował w swojej ofercie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 15:42, lis_23 napisał:

Uuu ... tak szybko?, cóż to się porobiło? ... ciekawe, czy gram.pl będzie jeszcze ową
EK oferował w swojej ofercie?.

Coś za szybko te gry zniknęły. Może jakiś sklep to na wyłączność dostał?

<edit>
Chyba coś w tym jest bo gra jest dostępna w sklepie Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam potwierdzone zamówienie na ultimie ale napisałem maila i się okazuje że wszystkie sklepy wycofały ze sprzedaży wersje freedom poza ubishop.Nie gwarantują mi też że moje zamówienie mimo ze potwierdzone zostanie zrealizowane.

Czyli taka sama sytuacja jak z Animus.Tylko ubishop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff... z takich rzeczy to ja myślałem jedynie o klockach LEGO, których xx lat temu uzbierała się cała kupa, a o których już wtedy miałem zdanie, że starsze, były lepsze. Jak patrzę na to co teraz jest w ofercie to mi się słabo robi. Miałem nadzieję, że tę furę wyjmę któregoś dnia z piwnicy i dam swojemu synkowi. Jestem pewnien że niesamowicie by się ucieszył, nie znam dziecka, które nie lubiłoby klocków LEGO. "By", bo mieszkanie mamy małe i to wszystko już kilka lat temu zostało spakowane i gdzieś wciśnięte i w tajemniczych okolicznościach wiekszość zniknęła kilkanaście miesięcy temu. Ktoś pewnie przez pomyłkę wyrzucił.

Wybacz, ale wyciaganie z szafki gier, nawet w edycjach kolekcjonerskich i pokazywanie ich dzieciom/wnukom (?) mówiąc, "20-40 lat temu, jak miałem 19 lat to kupiłem właśnie tę kolekcjonerkę Assasyna, masz, od dziś jest twoja" brzmi dla mnie groteskowo.

P.S Jeśli takie rzeczy teraz nie są śmieciami to z pewnością staną się nimi właśnie za lat dzieścia czy nawet naście i raczej nikomu, poza sobą, przyjemności nimi nie sprawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować