Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolektyw: ankieta na temat serii Need For Speed z nagrodami

16 postów w tym temacie

gram.pl

Już wkrótce na półkach sklepów zawita kolejna odsłona serii Need For Speed. W związku z tym serwis NFSPlanet.PL wraz z EA Polska postanowiło sprawdzić opinię graczy na temat poprzednich odsłon serii oraz ich wymagań i oczekiwań dla serii kolejnych.

Przeczytaj cały tekst "Kolektyw: ankieta na temat serii Need For Speed z nagrodami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ankieta, tylko troche za malo pytan. Mimo wszystko jesli EA wezmie sobie wyniki ankiety do serca, to moze powstac kolejny dobry NFS pokroju most wanted lub underground 1/2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyniki ankiety będą za jakieś 3 tygodnie tak samo jak konkursu
co do szczegółowości pytań ankieta była tworzona na podstawie wzorca z innych krajów - pewnie za jakiś czas odpalimy coś bardziej szczegółowego np na temat ostatniej odsłony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle EA nie może czegoś zrobić porządnie do końca. Me nazwisko zawiera polską literę i co? Okazało się, że wpisując je w pełnym brzmieniu... źle odpowiedziałem na przedostatnie pytanie... Żenua: to znaczy nie wiem jak się nazywam i EA wie lepiej? Geez: niezły fuck up - dzięki temu ankietę puściłem anonimowo olewając ewentualne nagrody. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze oczywiście było pierwsze pytanie... a najciekawsze z dziewczynami... :)

Ciekawe czy cokolwiek to pomoże dla serii... powrót i stworzenie Most Wanted 2 mile widziane... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony NFS to 2 SE z 1997 roku, ale idealna gra to połączenie NFS U, NFS U2, NFS MW i Midnight Club LA jak by się to połączyło to to by był fenoment. DLACZEGO EA NIE ROBI JUŻ TAKIEGO ZAAWANSOWANEGO TUNINGU ? JA CHCĘ SOBIE DOBRAĆ ODDZIELNIE ZDERZAK Z TYŁU Z PRZODU, ALE NIE KUR*A EA MUSIAŁO ZROBIĆ BODY KIT... EA KONIECZNIE MUSISZ ZROBIĆ WNĘTRZA SAMOCHODÓW I ICH TUNING, CHCĘ TEŻ POWRÓT NEONÓW, HYDRAULIKI, KOLOR ŚWIATEŁ, ZMIENNEGO OTWIERANIA MASKI I DRZWI, PUSZCZANIE PARY NITRO, NEONY W SILNIKU I WSZYSTKIE TAKIE DUPERELE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 14:06, Muradin_07 napisał:

Najtrudniejsze oczywiście było pierwsze pytanie... a najciekawsze z dziewczynami... :)

Ciekawe czy cokolwiek to pomoże dla serii... powrót i stworzenie Most Wanted 2 mile widziane...
:D


Ja bym chętnie widział elementy tuningu z nfs u2, regulacja na hamowni, swapy silników na takie jakie w rzeczywistości istnieją (temat swapów pojawił sie w shift 2 ale mało rozbudowany mimo wszystko), przygotowanie silnika pod przeróbki w sensie jeśli nie założy sie odpowiednio wytrzymałych części pod doładowanie to długo sie nie pojeździ, wplyw przebiegu na moc i sprawość auta, zużycie elementów typu opony i zawieszenie itp. brak egzotycznych samochodów typu aston martin za to auta z lat 90 np. honda crx, golf itp. oczywiście policja i ciekawy wątek fabularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła... chyba że taka jak w MW, nawet nie związana z odzyskaniem (w sumie słabego po całej grze) wozu. Samo dotarcie na szczyt nowej czarnej listy by wystarczyło byleby to było naprawdę długie i trochę tam fabularnie okraszone, żeby fabuła nie była głównym czynnikiem w takim NFS''ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak po przemyśleniu, to ea nie dało zbyt wielkiego pola wyboru. Od Underground i wzwyż NFSy miały wizualny tuning i były dosyć do siebie podobne. Ciekawe, że nie zeszli poniżej U1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dziwnie wygląda moja ankieta bo prawie wszystko z pytaniem czy przeszedłem odpowiedziałem twierdząco... Żeby nie było nie potrzebnych sprzeczek to tak przeszedłem wszystkie te NFSy oprócz The Runa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za NFS ma niedługo wyjść? Nie powinno być czasem już głośno o tym wszędzie tak, że nawet z lodówki by NFS wyskakiwał?

Szkoda tylko, że nie uwzględnili NFS Porsche. A jeśli chodzi o NFS z tuningiem, to MW i Underground dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy NFS w drodze a EA nie trąbi o tym na prawo i lewo?Albo Oni chorzy albo news pomyłkowy.Jeśli coś macie na ten temat to dajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować