Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiemy, co nie zmieściło się w Assassin`s Creed III

17 postów w tym temacie

LOL, spoko. Dodadzą to gdy będzie odcinanie kuponów od III xD

Śmiercionośne narzędzie w takiej formie w Assassin's Creed III się nie pojawi, gdyż byłoby zdaniem jego twórców zbyt odrealnione

A świecąca kulka pokryta dziwnymi wzorkami i sprawiająca że wrogowie atakują siebie nawzajem już nie jest odrealniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 14:34, Sanders-sama napisał:

A

Spoiler

świecąca kulka pokryta dziwnymi wzorkami i sprawiająca że wrogowie atakują siebie nawzajem


już nie jest odrealniona?

Raz, a dwa

Spoiler

to jest odrealnione, ale to jest wlasnie ten przedmiot wokół którego sie kreci historia gry, cala reszta jest bardziej realistyczna a kluczowy przedmiot jest zagadka, kosmici, bogowie.. dodanie przesadzonych broni zepsuło by klimat, i tak hak w relevations już jest trochę przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 14:34, Sanders-sama napisał:

LOL, spoko. Dodadzą to gdy będzie odcinanie kuponów od III xD

Czytałeś w ogóle jakie elementy wycięto i na jakiej zasadzie? Najwyraźniej nie.

Dnia 27.03.2012 o 14:34, Sanders-sama napisał:

Śmiercionośne narzędzie w takiej formie w Assassin''s Creed III się nie pojawi, gdyż
byłoby zdaniem jego twórców zbyt odrealnione

A świecąca kulka pokryta dziwnymi wzorkami i sprawiająca że wrogowie atakują siebie nawzajem
już nie jest odrealniona?

Zawsze myślałem, że nie wymaga wielkiej inteligencji wyczucie realizmu w obrębie danej gry, ale najwidoczniej się myliłem. Co tu opisywać, to trzeba zwyczajnie wyczuwać - zostawiające kolorowe wzorki i nieziemsko szybkie ataki z różnego rodzaju japońskich siekanek nie są realistyczne, z kolei animacje walki w AC już mogą za takie zostać uznane, nawet jeśli są momentami przegięte. Podobnie FE są realistyczne, ponieważ w obrębie gry zostały wytłumaczone futurystyczną technologią, podobnie jak ich wpływ na ludzi.
----
Co do brutalnych animacji - w Revelations wbicie przeciwnikowi miecza w środek twarzy, przekręcenie o 90 stopni w prawo, a potem obrócenie jego głową z rozmachem o 450 stopni w drugą stronę nie było brutalne? :P

@IMPARTIA92 - jeden powód, dla którego hak jest przesadzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 15:02, Mercuror napisał:

Zawsze myślałem, że nie wymaga wielkiej inteligencji wyczucie realizmu w obrębie danej
gry, ale najwidoczniej się myliłem. Co tu opisywać, to trzeba zwyczajnie wyczuwać - zostawiające
kolorowe wzorki i nieziemsko szybkie ataki z różnego rodzaju japońskich siekanek nie
są realistyczne, z kolei animacje walki w AC już mogą za takie zostać uznane, nawet jeśli
są momentami przegięte. Podobnie FE są realistyczne, ponieważ w obrębie gry zostały wytłumaczone
futurystyczną technologią, podobnie jak ich wpływ na ludzi.


Ja tylko tak sobie zażartowaem ale ty, jako naczelny fan (fanboj?) AC musiałeś zacząć po mnie jeździć.
Japońskie nawalanki zawsze były wg mnie fikcyjne, ze zwględów takich jak wymieniasz. Ale to są japończycy... Oni się nie zmieniają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie ma tam nic czego bym żałował, zwłaszca że nie wiemy jeszcze do końca jak będą się prezentować nowości w ACIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 15:08, Sanders-sama napisał:

Ja tylko tak sobie zażartowaem ale ty, jako naczelny fan (fanboj?) AC musiałeś zacząć
po mnie jeździć.

Po prostu jako naczelny "fanboj" AC orientuję się w serii i w kolejnych grach i zwyczajnie nie lubię humoru, który opiera się na złośliwości. A tą niewątpliwie jest twierdzenie, że Ubisoft odcina kupony od swoich gier. Za dużo zmian przyniosły BH i Rev, żeby jest tak po prostu równać z kolejnymi odsłonami CoDa czy innych tasiemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może część z tych rzeczy zostawili na AC III-2. ;p

I to wcale nie złośliwość, jeśli "trójka" okaże się tak dobra, na jaką się zapowiada, nie będę miał nic przeciwko, by miała swojego Brotherhooda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerażające odgłosy... a AC jest grą dla graczy młodszych... come on mate...

Skalpowanie to tam skalpowanie, można odpuścić sobie, ale ten grot był ciekawy i dlaczego go nie dodali... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 15:20, Muradin_07 napisał:

Przerażające odgłosy... a AC jest grą dla graczy młodszych... come on mate...

Skalpowanie to tam skalpowanie, można odpuścić sobie, ale ten grot był ciekawy i dlaczego
go nie dodali... :/

Grot będzie, jedynie zostanie trochę "osłabiony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skalpowanie wrogów... Brrr! Dobrze, że autorzy postanowili ją usunąć. Nie lubię drastyczne i nadmiaru okrucieństwo scen. Dobre gry wszystko mają swój granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, co nie zmieści się w wersji na PC? Obsługa klawiatury i myszki. Tak, w AC III na PC pograsz tylko na padzie (przynajmniej taki jest teraz plan)

(...)Sadly the PC version won''t get much special treatment, he admitted: "We''re definitely supporting PC, we love PC, but I think it''ll be PC with a controller. I don''t see us investing hugely in a mouse and keyboard setup. I think if you want to play on PC and you want to play Assassin''s Creed, you have a controller." So status quo for the series there, though I personally found the previous games to be playable with mouse and keyboard.(...)

Źródło: http://uk.pc.gamespy.com/pc/assassins-creed-2012/1221571p1.html

Jako gracz pecetowy przez większość mojego życia (a ostatnio gracz ogólnie, z nastawieniem na Xboksa), bardzo proszę o rozpętanie adekwatnego shitstormu. Na oficjalnym forum już jest temat o tym, więc dopisywać się, bo tak traktować pecetowców po prostu nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 18:41, Khasim napisał:

A wiecie, co nie zmieści się w wersji na PC? Obsługa klawiatury i myszki. Tak, w AC III
na PC pograsz tylko na padzie (przynajmniej taki jest teraz plan)

(...)Sadly the PC version won''t get much special treatment, he admitted: "We''re
definitely supporting PC, we love PC, but I think it''ll be PC with a controller. I
don''t see us investing hugely in a mouse and keyboard setup. I think if you want to
play on PC and you want to play Assassin''s Creed, you have a controller
." So status
quo for the series there, though I personally found the previous games to be playable
with mouse and keyboard.(...)


Źródło: http://uk.pc.gamespy.com/pc/assassins-creed-2012/1221571p1.html

Jako gracz pecetowy przez większość mojego życia (a ostatnio gracz ogólnie, z nastawieniem
na Xboksa), bardzo proszę o rozpętanie adekwatnego shitstormu. Na oficjalnym forum już
jest temat o tym, więc dopisywać się, bo tak traktować pecetowców po prostu nie można.


I po jaką cholere trollujesz i siejesz nienawiść ? Masz jasno przedstawione, że sterowanie na myszce i klawiaturze nie będzie wybiegało ponad to co miałeś w poprzednich 4 częściach ? Twórcy wprost powiedzieli, że nie będą się spuszczać i wymyślać koła na nowo, a ty neoniaku próbujesz przez to rozpętać wojenke na forum. Chcesz grać w grę konsolową na PC - zainwestuj w pada... Najtańsze juz za 20 kupisz, miesięczne kieszonkowe powinno starczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, a co w AC jest realistycznego ? Skoki wiary pewnie hah ;) Już się bałem, że coś ważnego wycięli, a te rzeczy akurat są zbędne i zgadzam się z panem Hutchinson''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować