Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Legend of Grimrock

77 postów w tym temacie

Mam prośbę dla tych co grali/ grają w Legend of Grimrock, a szczególnie do tych co zrobili achievmenta Dungeon Runner, otóż próbuję go zrobić od pewnego czasu, ale gra mi strasznie spowalnie (mam opuźnione ruchu, nawet na minimalnych ustawieniach) i zawsze brakuje i paru sekund, a próbuje zrobić tego achievmenta z tydzień, więc jeśli ktoś dał by radę go zrobić, to mógłby zrobić sejwa krok przed zejśćem na kolejny poziom, (sejwy są w moich dokumentach) i bym dostał achievka, dla mnie jest to chyba nie możliwe bo jak kliknę strzałkę to bohaterowie czekają jeszcze z pół sekundy... Próbowałem rożnych ustawień nic nie pomogło...
Więc jeśli ktoś może to będę bardzo zobowiązany ;)
Sejwy można wysłać na maila: hades.black.inmortal@gmail.com
lub dać linka do downloadu :) Mam nadzieję że ktoś pomoże, a ja nadal będę próbował :)
PS: Achievek polega na zrobieniu pierwszego poziomu w 4 minuty :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc, bo co najmniej do następnego poniedziałku nie będe miał dostępu do mojego PCta, na którym ta gra chodzi płynnie, więc jeśli ktoś może pomuc ;)

Post wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dziś na steamie, świetna gra :) Czuje się jak za dawnych czasów. Tylko wiecie coś może o jakichś DLC? Bo z tego co zauważylem i jest edytor dostępny i chyba coś na horyzoncie od twórców. Coś ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 23:39, MastAlol napisał:

Zakupiłem dziś na steamie, świetna gra :) Czuje się jak za dawnych czasów. Tylko wiecie
coś może o jakichś DLC? Bo z tego co zauważylem i jest edytor dostępny i chyba coś na
horyzoncie od twórców. Coś ktoś wie?


O takich klasycznych DLC nic nie wiem, ale niedługo mają udostępnić edytor więc myślę, że można oczekiwać wysypu fajnych podziemi do przeczesania;) Ciekawy tylko jestem jak bardzo rozbudowany będzie edytor i na ile będzie pozwalać ingerować w grę oby jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze jest sens zbierać loot? Z Undead Legion leci dużo tarcz i pik, ale zastanawiam się czy w ogóle jest sens podnosić śmieci w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydaje się czasem do zagadek, gdy kamienie (które też są do zagadek warte trzymania) rzucasz dalej.

Mam tu na myśli, że np. mamy zagadkę z paroma płytami aktywacyjnymi, więc na płyty odległe rzucamy kamienie, na płyty pod sobą możemy rzucić właśnie taki sprzęt, jaki mają nieumarli legioniści, po czym (jak się upewnimy, że wszystko gra), możemy kamień zabrać z płyty i podstawić kolejną tarczę.

Ja często tak robiłem, że kamienie starałem się wymieniać na tarcze, co by mieć nadal dobry środek ciężkości do rzucania na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś znalazł wszystkie czaszki? U mnie w lochu nr 3, tam, gdzie powinna być druga - trzeba spać przez dziurę - nie dość, że są inni przeciwnicy, niż powinni być, to jeszcze nie ma czaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 00:19, Jave napisał:

Czy ktoś znalazł wszystkie czaszki? U mnie w lochu nr 3, tam, gdzie powinna być druga
- trzeba spać przez dziurę - nie dość, że są inni przeciwnicy, niż powinni być, to jeszcze
nie ma czaszki.

Ja znalazłem, jednak nie powiem tobie gdzie powinny być. Sprawdzałeś jak w poradnikach w sieci jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem. Nie ma. Przewaliłem dosłownie każdy kąt tej lokaji. No zapadło się pod ziemię i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie gry legend of grimrock 1 jak i dwójki. Czy w tą grę można grać tylko za pomocą myszki ?? Jestem osobą niepełnosprawną i gra za pomocą klawiatury jest dla mnie niemożliwa. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 18:47, wezyr31 napisał:

Witam. Mam pytanie odnośnie gry legend of grimrock 1 jak i dwójki. Czy w tą grę można
grać tylko za pomocą myszki ?? Jestem osobą niepełnosprawną i gra za pomocą klawiatury
jest dla mnie niemożliwa. Z góry dziękuje za pomoc.

Z tego co pamiętam generalnie można grać samą myszką, choć klawiatura stanowi znaczne ułatwienie w postaci skrótów umiejętności itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Kupiłem 2 części Legend of grimrock na wyprzedaży steama i mam pytanie. Są jakies fanowskie spolszczenia do części 1 lub 2? Znalazłem w necie jedno do 2 ( 4you) ale koszt jest 25 zeta i do tego regulamin strony zakłada kolejne płatne sms-y. Pare złotych byłbym skłonny wydać, ale nie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować