Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kobieta głównym bohaterem Assassin`s Creed III? Nie przy rewolucji amerykańskiej

20 postów w tym temacie

Ech... ja wracam z tym ciągle: a może Japonka... albo Chinka... zabójczyni... coś podobnego jak w Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok. Po prostu chcę AC w tych rejonach.

P.S: Fajny art... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta nie wyglądałaby wiarogodnie? Za to Asasyn w swoim stroju będzie wyglądał zajebiście wiarygodnie wśród żołnierzy Armii Brytyjskiej... i na pewno nikt nie będzie wiedział kim jest i co robi. W czasach średniowiecznych wszyscy chodzili w worach na kartofle więc jakoś mógł się wtopić w tłum. Ale w XIX wieku to nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 12:29, FayMoon napisał:

Kobieta nie wyglądałaby wiarogodnie? Za to Asasyn w swoim stroju będzie wyglądał zajebiście
wiarygodnie wśród żołnierzy Armii Brytyjskiej...

Też się nad tym zastanawiałem. Facet jest ubrany cały na biało z charakterystycznym kapturkiem, łukiem na plecach itd heh.

Co do kobiety. Chciałbym aby w kolejnej części była taka możliwość. Kto by nie chciał popatrzeć na zwinne pośladki skaczące po dachach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 12:03, Muradin_07 napisał:

Ech... ja wracam z tym ciągle: a może Japonka... albo Chinka... zabójczyni... coś podobnego
jak w Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok. Po prostu chcę AC w tych rejonach.

P.S: Fajny art... :D


Podpinam się :]
AC w stylu Ninja i główną bohaterką, proszę bardzo, może być kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 12:42, Damianuss1 napisał:

Też się nad tym zastanawiałem. Facet jest ubrany cały na biało z charakterystycznym kapturkiem,
łukiem na plecach itd heh.

nie zapominajmy o wyjątkowo charakterystycznej półindiańskiej gębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby była możliwość wyboru płci. Serio granie tylko facetem jest nudne a tak wprowadziło by trochę świeżości do serii :) A ta panna na zdjęciu jest niezła :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jestem poirytowany tytułem newsa... Jak można się zastanawiać, czy kobieta będzie głównym bohaterem ACIII, skoro już od dłuższego czasu wiemy, że bohaterem tym jest facet, Connor... No i "... Nie przy rewolucji amerykańskiej", ok, ale cała fabuła i rozgrywka będzie się opierała na tym wydarzeniu(tak wynika z zapowiedzi), więc? A nawet jeśli nie cała, to myślę, że jakieś 60%, co znaczy, że pozostałe 40% według Was pogramy kobietą? Tak ni z tego ni z owego? Ok. Do tego sam już News mówi nam, że kobietą nie pogramy w III i nie ma żadnego ukrytego przesłania(a może jednak?), także tytuł jest z dupy wzięty!
Rozumiem, gdyby w tytule była nakreślona część IV lub DLC. Ale przecież to i tak nie bedzie główny bohater w III części. Po prostu bezsens.
Nawet w multi nie będzie to główny bohater...

Wiem, że mój komentarz jest niepotrzebny, ale musiałem. Naprawdę, pierwszy raz miałem taką rozkminę nad tytułem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 12:29, FayMoon napisał:

Kobieta nie wyglądałaby wiarogodnie? Za to Asasyn w swoim stroju będzie wyglądał zajebiście
wiarygodnie wśród żołnierzy Armii Brytyjskiej... i na pewno nikt nie będzie wiedział
kim jest i co robi. W czasach średniowiecznych wszyscy chodzili w worach na kartofle
więc jakoś mógł się wtopić w tłum. Ale w XIX wieku to nie przejdzie.

Popieram, sam już o tym pisałem i dziwię się, że to nie kole ludzi w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Looool. Pozwolę sobie zboczyć lekko z tematu i napisać coś na temat artworka z Assasynką- bo ten artwork zwyczajnie ssie.
Serio, biegasz po dachach żeby nie zostać wykrytym przez strażników, chowasz się w tłumie... ale nie przeszkadza to w noszeniu jakiegoś dziwnego połączenia obrusa z gorsetem, do tego z takim dekoltem. xD
Wiem że to pewnie nie od Ubi, ale mimo wszystko, uznałem że warto to napisać bo twórcy dopuszczający do największych debilizmów(kultowe płytowe zbroje z dekoltem są tu najlepszym przykładem) w swoich grach, tylko po to by wyeksponować kawałek cycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 20:11, SarenkaB napisał:

Wiem że to pewnie nie od Ubi, ale mimo wszystko, uznałem że warto to napisać bo twórcy
dopuszczający do największych debilizmów(kultowe płytowe zbroje z dekoltem są tu najlepszym
przykładem) w swoich grach, tylko po to by wyeksponować kawałek cycka.


Racja, to jest jakiś fanart. W grach mmo i niektórych h anime też wystepują takie zbroje, ale raczej nie po to by chronić a żeby kusić cyckami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem było by super zagrać kobietą w ac, ale szczerze tylko np. przez 1 sekwencje np. jak Connor by był uwięziony jego przyjaciółka, żona czy ktokolwiek inny musiałaby go uratować no i by ubrała kobiecy zbroje i to byśmy my ją prowadzili. Jednak na dłuższą metę nie chciał bym grać kobietą przez cała grę. Tak na marginesie bez obrazy dla kobiet, ale faktycznie np. porównać ciężko zbrojnego przeciwnika z kobieta, chyba że faktycznie była by to jakaś ninja (właściwie o czym ja pisze assasyn jest 100 razy lepszy od ninji więc dała by sobie rade).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować