Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SimCity wymaga nieustannego połączenia z siecią

42 postów w tym temacie

W sumie już powinniśmy się do tego przyzwyczaić, a mimo to takie doniesienia i tak jakoś podnoszą ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 16:32, piomink napisał:

Ta banda jełopów powinna dać możliwość grania offline. Origin ma taką funkcję i np w
bf da się pograć w single offline


jakbyś przeczytał newsa jełopie to byś wiedział czemu potrzebny jest tu mutli, nie chodzi o samego origina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ozi_GT i to jest właśnie to - narzekamy na zabezpieczenia, narzekamy na DLC, ale jak się pojawia gra na której nam zależy, czy też DLC do gry, która bardzo się nam podoba, jesteśmy wstanie wszystko przeboleć prawda :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>EA
>DRM
>Origin
Za takie coś, to oni mi powinni płacić, nie ja im.

Jak już zostało wspomniane, takie praktyki dzisiaj to nic nowego, ale mimo wszystko mam szczere nadzieje, że w końcu gracze/klienci się obudzą, zdejmą te klapki z oczu, i po prostu dadzą do zrozumienia wydawcom, że nie tędy droga. Do zrozumienia nie jakimiś komentarzami, apelami w Internetach, czy innymi żalami, ale po prostu stosownym gospodarowaniem zawartością swego portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za słownictwo ale wy ludzie jesteście POJEBANI. nie dziwię się, że producenci zaczynają olewać graczy skoro wszystkim się wszystko nie podoba. poza tym narzeka taki na stałe połączenie z netem to znaczy, że:
a)albo nie ma neta
b)albo jest półinteligentem.
teraz kiedy każdy posiada steama albo origin, i wy sami zapewne macie parę gier na nich (a obydwa do działania wymagają internetu(i zapewne macie jeszcze coda/bf)) to mimo to narzekacie. sam jestem graczem na pececie, nie popieram niektórych decyzji wydawców, ale takie narzekania ludzi zaczynają mnie już wkurzać. wymaga stałego połączenia z netem - źle, zakończenie jest nie takie jak marzyliśmy - źle. podsumuje to szczerze - przejrzyjcie wreszcie na oczy i przestańcie narzekać na cały świat wkoło, tylko jak tacy mądrzy sami zróbcie coś lepszego. nie potraficie? to ja chcę być pierwszy by się pośmiać/ponarzekać z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli SC będzie wyłącznie na O*, to nie ma o czym rozmawiać. Jeśli będzie też na Steam, to inna historia. Mam jednak przeczucie, że to będzie tylko O*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 16:54, eragon23456 napisał:

przepraszam za słownictwo ale wy ludzie jesteście POJEBANI. nie dziwię się, że producenci
zaczynają olewać graczy skoro wszystkim się wszystko nie podoba. poza tym narzeka taki
na stałe połączenie z netem to znaczy, że:
a)albo nie ma neta
b)albo jest półinteligentem.
teraz kiedy każdy posiada steama albo origin, i wy sami zapewne macie parę gier na nich
(a obydwa do działania wymagają internetu(i zapewne macie jeszcze coda/bf)) to mimo to
narzekacie. sam jestem graczem na pececie, nie popieram niektórych decyzji wydawców,
ale takie narzekania ludzi zaczynają mnie już wkurzać. wymaga stałego połączenia z netem
- źle, zakończenie jest nie takie jak marzyliśmy - źle. podsumuje to szczerze - przejrzyjcie
wreszcie na oczy i przestańcie narzekać na cały świat wkoło, tylko jak tacy mądrzy sami
zróbcie coś lepszego. nie potraficie? to ja chcę być pierwszy by się pośmiać/ponarzekać
z was.


Oho, yntelygentny się znalazł. Wszyscy i wszędzie mają dostęp do Internetu? Niektórzy (w przeciwieństwie do ciebie najwyraźniej) wychodzą czasami z domu, podróżują, przemieszczają się. I czasami bywa wtedy taki czas, że nie ma się dostępu do Internetu i nie ma nic lepszego do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny ubisoft wyrósł, najpierw nowe anno teraz simcity, kolejna gra spadająca z listy zakupów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję niektórym powyżej wyuzdanej mowy... *klasku_klask*

Dla mnie SimCity nowe nie było tytulem must have więc jeżeli z niego nie skorzystam to nie będzie to jakaś wielka dla mnie strata. Jednak mimo wszystko jeżeli nie potrzebny jest mi Origin do grania (bo będę grał w inny sposób... np. Steam [w co wątpię])... potrzebuje Origina do grania? Kocham mieszanie platform do grania żeby wyszedł taki supeł, że do któregoś wreszcie się nie podłączysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Miszka - sam przeczytaj dokładnie - "Nieprzerwane podłączenie do internetu jest wymagane z uwagi na nacisk na multiplayer i wpływ, jaki każdy z graczy będzie wywierał na globalną ekonomię w świecie gry. " A jeżeli nie każdy ma net 100 mega od UPC albo innych super firm? Ja sam kiedyś mimo, że miałem net 6 mega to ciągle mi zrywało połączenie. Może przez serwery, może przez dostawcę (obstawiam to 1). Poza tym podejrzewam, że dużo ludzi może mieć np. net mobilny typu modemy z playa itp który nie jest tak idealny jednak. Poza tym, może akurat zerwie net i co? NIe pogram sobie w grę za którą zapłaciłem? W dupie mam innych graczy, powinno mi się dać wybów. W anno 2070 można grać w trybie offline a online jest miłym dodatkiem. Tutaj tez powinni tak zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 16:54, eragon23456 napisał:

przepraszam za słownictwo ale wy ludzie jesteście POJEBANI. nie dziwię się, że producenci
zaczynają olewać graczy skoro wszystkim się wszystko nie podoba. poza tym narzeka taki
na stałe połączenie z netem to znaczy, że:
a)albo nie ma neta
b)albo jest półinteligentem.
teraz kiedy każdy posiada steama albo origin, i wy sami zapewne macie parę gier na nich
(a obydwa do działania wymagają internetu(i zapewne macie jeszcze coda/bf)) to mimo to
narzekacie. sam jestem graczem na pececie, nie popieram niektórych decyzji wydawców,
ale takie narzekania ludzi zaczynają mnie już wkurzać. wymaga stałego połączenia z netem
- źle, zakończenie jest nie takie jak marzyliśmy - źle. podsumuje to szczerze - przejrzyjcie
wreszcie na oczy i przestańcie narzekać na cały świat wkoło, tylko jak tacy mądrzy sami
zróbcie coś lepszego. nie potraficie? to ja chcę być pierwszy by się pośmiać/ponarzekać
z was.

Co do zakończenia i robienia lepiej chciałbym rzec parę słów. Uważam, że gracze mają prawo domagać się zmiany zakończenia bo gry są medium interaktywnym. No może taki cod nie ale w mass effekcie graczom daje się mnóstwo wybrów. Przez 3 części wypruwam sobie żyły, żeby wszyscy przeżyli a na zakończenie dostaję kopa w ryj niezależnie od teog co zrobiłem? Gdzie tu jest sprawiedliwość. Takie zakończenia niech robią w filmach gdzie jesteśmy jedynie odbiorcą i rozwój fabuły jedynie oglądamy. A tutaj to my tą fabułe tworzymy, to my podejmujemy decyzje. Wiec mamy prawo domagac sie tego zeby skonczylo sie to tak jak na to zaslugujemy. Fajni wymyslili lepsze zakonczenie. Napisali scenariusz. Tylko tworcom nie chce sie go zaimplementowac. Wystosowali nawet apel do programistow zeby jak ktos sie zna to zrobil jakiegos moda z innym zakonczeniem. Mozna lepiej niz tworcy? MOŻNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować