Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Następca PlayStation 3 będzie nazywać się Orbis. Premiera pod koniec 2013 roku

82 postów w tym temacie

Łukasz Berliński

Ach te plotki, ploteczki. Serwis Kotaku dowiedział się co nieco z rzekomo wiarygodnego źródła o następcy PlayStation 3. Sprawdźcie, jaką przyszłość być może szykuje nam Sony.

Przeczytaj cały tekst "Plotka: Następca PlayStation 3 będzie nazywać się Orbis. Premiera pod koniec 2013 roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi używkami to przesadzili, chciwi jak żyd. Jak tak zrobią to co raz więcej graczy zacznie przerabiac konsole (bo jestem pewien że i przyszłą złamią) i oni na tym stracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie brzmi dobrze. Jeżeli Vita pokaże w pełni swoje możliwości, jak to było z PSP po czasie, i możliwosci łączenia konsol będą dawały naprawde fajne efekty, do tego ciekawie rozwiązą dystrybucje cyfrową podobnie do Steama to moze być całkiem przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że tak troszkę wyczekuję nowej konsolki. Akurat dobry czas w moim życiu przypada na 2013 rok. W wakacje można trochę kaski zaoszczędzić i tylko czekać na nowego następcę. Właśnie powtórnie przymierzam się do kupna PS3, więc szybko szybko uzupełniać braki i grzać sprzęt pod totalnie nowe doznanie :)

A co będzie z używkami, to jeszcze nic nie wiadomo. To mogłoby być dobre wyjście, ale tylko wtedy gdy ceny gier nie przekraczałyby 100zł za mega hity, a ja raczej wątpię w taki stan rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez używek?? I znowu ktoś chce nam zabrać świetną opcje pożyczania gier od kolegów, najpierw steam itp., a teraz PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak zabawka dla bogaczy, jakby było mało że u nas gry na konsole są znacznie droższe i często w mniej bogatych wersjach, to jeszcze trzeba by było się liczyć z nieudanymi zakupami i kasą wyrzuconą w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko, może być bez używek ale jak cena gier spadnie o 30% co jest pewnie nie realne w nowej odsłonie PS. Zresztą pokazały to ceny gier na Vite, bo z tego co pamietam po premierzee PSP ceny nie ociągały prawie 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze byc. Ten cpu od AMD mi tylko nie pasuje, lekko zmodowana wersja tego co jest w ps3 spokojnie by wystarczyla, ale moze to kwestia kompatybilnosci z gpu albo inny shit. Najwazniejsza powinna byc trwalosc (jakosc komponentow, nie ich kosmiczna moc) i male zuzycie energii. Reszte zrobi Uncharted ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będzie wstecznej konpabitylności i możliwości gry w używki to nowa konsola Sony mnie nie interesi - obecnie 3 / 4 moich gier na PS3 to właśnie używki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako wielki fan Sony pożegnam się z ta firma i nie kupię ps4. Normalnie z konsol chcą zrobić pc... drmy,brak używek kyrie co się dzieje z ta branza. kiedyś za czasow pegszusa było to nie dopomyslenia aby nie można wymieniać lub pozyczyc. specjalnie chcą ta zrobić aby dawać wysokie drmy gier. czas chyba przejść na stronę pc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Watpie, ze nie bedzie. Dlatego watpie w cpu od AMD- to za malo by emulowac ps3, a na poczatku zycia nowej konsoli wsteczna kompatybilnosc jest bardzo wazna z racji skromnego, z reguly, startowego line''up-u (chyba ze bedzie mega przy nieduzej cenie konsoli i gier). Te funkcje latwiej jest z czasem usunac, niz ja dodac, wiec mniemam iz Sony wykona prawidlowy ruch. Dlatego jestem wyluzowany, nie bede sie martwil dopoki Sony tego nie potwierdzi, a nie potwierdzi pewnie do konca tego roku, wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować