Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A więc jednak! EA oficjalnie zapowiada UEFA EURO 2012, ale w nieco innej formule niż się tego spodziewaliśmy

28 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2012 o 10:43, vergilpoznan napisał:

/ciach/


Powstrzymaj trochę twarz. Choć minimum kultury, nie jesteś u siebie na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Ale musze przyznać, że to baaaardzo drogi dodatek. Kosztuje tyle ile budżetowa gra, czy EA aby nie przesadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo drogi dodatek? Nie, jeśli chodzi o standardy EA. Do tej pory wydawali te swoje gry okolicznościowe w cenie normalnej FIFY, więc to i tak spory krok naprzód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 12:02, Kadaj napisał:

Jeśli zamierzają dodać do gry wszystkie europejskie reprezentacje, to dlaczego nie będzie
eliminacji? : /


Eliminacji to chyba nie będzie tylko w Trybie Sieciowym UEFA Euro 2012 Finały Turnieju w Sieci jeśli dobrze doczytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pudełkowa wersja na PS3 nie jest przewidziana? Szczerze to bardziej preferuję takie gry które postawię na półce i z chęcią sobie mogę wspominać jak to dobrze się grało patrząc na pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 10:55, pepsi napisał:

Ciekawe czy z trybun dobiegać będzie znajoma pieśń o PZPN-ie.


Właśnie.
Chociaż ja wolałbym tę o Tusku:
"Donald matole ! Twój rząd obalą kibole !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 14:39, Ponury_pl napisał:

Właśnie.
Chociaż ja wolałbym tę o Tusku:
"Donald matole ! Twój rząd obalą kibole !"

A ja bym wolał przyśpiewki kibiców a nie kiboli, z resztą chyba nikt nie wie dlaczego kibole stworzyli tą przyśpiewkę a szkoda gdyż wtedy mało kto by to skandował poza tymi pseudo kibicami.

Co do artykułu to jednak to nadal tylko dodatek i to przy drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

80 zł za patch z paroma nowymi stadionami, koszulkami i przyspiewkami... Najs. Niejedna fanowska nakładka oferuje więcej za friko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że na trybunach nie będzie trzeba oglądać tuska.

A i byłoby miło, jakby w ramach realizmu zaimplementowano np. możliwość wybuchu zamieszek na stadionie, gdy kibice będą np. niezadowoleni z gry repry, czy też możliwość ustawek meczy przez pzpn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować