Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A więc jednak! EA oficjalnie zapowiada UEFA EURO 2012, ale w nieco innej formule niż się tego spodziewaliśmy

28 postów w tym temacie

Przyśpiewki kibiców z ostatnich meczów? To oby nie meczu z Portugalią... Przyśpiewek żadnych nie było, co najwyżej oklaski, gwizdy i cisza, CISZA i CISZA... Cóż... Zawsze zachwalano polski doping, ale jeśli na Euro będzie taki jak podczas tego meczu to już totalnie nie mamy z czego być dumni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, miałem tak wielką chrapkę na tę grę, ale jak się okazuje jest to DLC, a ja nie mam FIFY 12 :D Chyba kupie Fifke 12 i ten dodatek i tylko i wyłącznie dla tego DLC ;p Ale ostatnio Fifa jest przeceniona, więc nie wyjdzie wcale drożej, niż gdyby UEFA EURO 2012 miało by być osobną grą, chociaż jest taki plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 15:19, marcin-malysza napisał:

> Właśnie.
> Chociaż ja wolałbym tę o Tusku:
> "Donald matole ! Twój rząd obalą kibole !"
>
A ja bym wolał przyśpiewki kibiców a nie kiboli, z resztą chyba nikt nie wie dlaczego
kibole stworzyli tą przyśpiewkę a szkoda gdyż wtedy mało kto by to skandował poza tymi
pseudo kibicami.

Co do artykułu to jednak to nadal tylko dodatek i to przy drogi.


A ja nie przejmuję się wyzwiskami WŁADZY w stosunku do obywateli, którzy tę WŁADZĘ krytykują. Sądzę, że jeżeli ktoś poważnie traktuje te nieudolne próby dzielenia środowiska kibicowskiego - to co najmniej nie rozumie zagadnienia. W przeszłości mianem "zaplutych karłów reakci" określano AK-owców. Teraz, w całkiem innych realiach metody tej WŁADZY są takie same.

Uważam, że również ta wyżej cytowana przyśpiewka powinna znaleźć się w repertuarze naszych kibiców w dodatku UEFA EURO 2012. Była ona lubianą i być może na tegorocznych rozgrywkach w realu znowu zabrzmi na stadionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 13:06, Ponury_pl napisał:

W przeszłości mianem "zaplutych karłów reakci"
określano AK-owców. Teraz, w całkiem innych realiach metody tej WŁADZY są takie same.

"Znaj proporcję, mocium Panie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 20:42, Headbangerr napisał:

> W przeszłości mianem "zaplutych karłów reakci"
> określano AK-owców. Teraz, w całkiem innych realiach metody tej WŁADZY są takie
same.
"Znaj proporcję, mocium Panie" ;)


Fakt, ta WŁADZA jeszcze nie strzela do Polaków...
... Jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować