Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prototype 2 bez wersji demo. Dlaczego?

32 postów w tym temacie

Jak nie ma dema to wiadomo ze gra jest denna, albo niedopracowana i tyle. Ale moze jacys naiwniacy uwierza w te twitterowe sciemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się podejście wydawców, bo coraz częściej dbają o mój... portfel. Dla mnie brak dema = brak chęci do zakupu. Dziękuję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 11:46, Boro666 napisał:

Jak nie ma dema to wiadomo ze gra jest denna, albo niedopracowana i tyle. Ale moze jacys
naiwniacy uwierza w te twitterowe sciemy.

Yhy, czyli 90% gier jest albo niedopracowanych, albo dennych.
Np, taki Deus Ex: Human Revolution...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 11:57, Henrar napisał:

Yhy, czyli 90% gier jest albo niedopracowanych, albo dennych.


Hmmm, jakby nie patrzeć, coś w tym jest. Obecnie bardzo rzadko zdarza mi się natknąć na grę jednocześnie dobrą i dopracowaną.

Dnia 29.03.2012 o 11:57, Henrar napisał:

Np, taki Deus Ex: Human Revolution...


I Batman Arkham City. Jedne z bardzo niewielu wyjątków od tej smutnej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Co do Deusa to mozna polemizowac. Ja mam mieszane uczucia. Gra wg mnie byla pelna uproszczen i jest to stracony potencjal. Poza tym potrafila mi sie zawiesic i nieustannie sie przycinala, mimo ze mialem chyba 90fps... Wydawcy nie maja zludzen, ze sprzedaja totalne lajno, wiec po co ryzykowac? Lepiej zamydlic oczy gowniarzom i zgarnac kasiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iiii tam, zaczynacie się żreć przy takiej grze jak Prototype że nie ma dema. Jest wiele innych ważniejszych gier, które cierpią na ten sam problem. Prototype to gra specyficzna i jednym podoba się na maxa, innym zupełnie na odwrót. Temu, komu podobała się jedynka, dwójka też przypadnie do gustu, sam nie wierzę, że taką grę można skopać. Choć nie kupię od razu, to czekam na tą grę. Nie kupię ze względów finansowych, choć dzisiejsze gry uczą, że preordery ze śmieciami jako gratisy często są kotem w worku, bo po premierze wychodzi, że nie da się w dany tytuł grać. Osobiście wolę poczekać, a ci którzy kupią grę od razu są dla mnie betatesterami. Gra test przejdzie, uznam, że warto kupić, idę i kupuję.

A że rynek gier ostatnio przeżywa ostry kryzys we wszystkie możliwe strony pisać nie muszę. Liczy się hajs, który durnie pompujemy do kieszeni twórców. Więc nie ma się co dziwić, że model zróbmy crap, i tak się sprzeda działa doskonale i ma się dobrze. Kiedyś gry były inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie ma co się denerwować. Przecież na torrentach pojawią się wersje "demo" na X360 i PC. Potem się twórcy dziwią, że słaba sprzedaż, bo wszyscy się boją kupować kota w worku za 200 pln. Przecież gry nie zwrócisz prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój, to jest sandbox, z sandoksa cholerne trudno jest zrobić demo. poczekajcie na recenzje i ekspertów, i graczy, wtedy się dowiemy czy gra jest dobra, a kupowanie kota w worku nigdy nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 12:17, Tenebrael napisał:

I Batman Arkham City. Jedne z bardzo niewielu wyjątków od tej smutnej reguły.


Akurat Batman AC miał demko ;)

Chcesz demo Prototype''a 2 pograj w jedynkę - schemat jest wciąż ten sam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 14:53, Oxva napisał:

Akurat Batman AC miał demko ;)


Może na konsolach, na PC nie rpzypominam sobie, by miał.

Dnia 29.03.2012 o 14:53, Oxva napisał:

Chcesz demo Prototype''a 2 pograj w jedynkę - schemat jest wciąż ten sam. ;)


Z tego co słyszałem, to dwie różne gry. Ale mogę sie mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 15:34, Tenebrael napisał:

Może na konsolach, na PC nie rpzypominam sobie, by miał.

On-live czy jakoś tak no i jeszcze jest kwestia tego kto grał w B:AA

Dnia 29.03.2012 o 15:34, Tenebrael napisał:

Z tego co słyszałem, to dwie różne gry. Ale mogę sie mylić.

Akurat z trailerów i gameplay filmikach to trudno nazwać dwoma różnymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować