Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Czy ktoś uczestniczył w wydarzeniach paranormalnych?

704 postów w tym temacie

www.zjawiska.blog.onet.pl - można prosić o pare komów? ;) pozdro
Ja teraz mam takie coś, że jak zaplanóje sobie rano wstać o 6:00, ale tak bardzo tego chce - to tak się budze :D i po co mi budzik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno zdazenie!! na lekcji jak nauczyciele wybieraja kogos do tablicy i patrze im w oczy to zawsze mnie wybieraja!! bez wyjatkow!! dlatego teraz juz tego nie robie i nie chodze do tablicy!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 23:00, Matrix14 napisał:

mam jeszcze jedno zdazenie!! na lekcji jak nauczyciele wybieraja kogos do tablicy i patrze im w oczy to zawsze mnie wybieraja!!
bez wyjatkow!! dlatego teraz juz tego nie robie i nie chodze do tablicy!! hehe

Podstawy psychologii... nie wyrozniaj sie. Np. kazdy kto popatrzy w oczy nauczycielowi a nauczyciel jemu idzie do tablicy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem, że lepiej nie rzucać się w oczy. Jak nauczyciel szuka kogoś do odpowiedzi, to schylam delikatnie głowę w dół, aby nie mógł mi spojrzeć w oczy (ale nie za bardzo, bo położenie się na ławce może również "sprowokować" nauczyciela :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wstawania - to nie jest aż tak niezwykłe - w ostatnim tygodniu zawsze budziłem się o 6:27, niezależnie czy nastawiłem budzik wcześniej, czy później. A co do pytania przez nauczycieli, to nigdy się nie wyróżniaj, patrz w zeszyt/książkę/stół z niezwykłym zaangażowaniem, wskazującym również na zamyślenie, bądź lekko zgarbiony (ale nie za mocno), zawsze staraj się sprawiać wrażenie, że umiesz dany materiał na 4-5 (byle nie na 6 - nigdy się nie wybijaj), a szanse na spytanie akurat ciebie spadną do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Do dzisiaj nie wierzyłem w UFO, ale zmieniłem zdanie. O godzinie 17:40 wyszedłem z domu, aby udać sie do kościoła na mszę niedzielną. Idę sobie i od czasu do czasu lukam w gwiazdy (niebo kompletnie bezchmurne) patrze, a tutaj po niebie leci jakiś duży (o wiele większy od gwiazdy) obiekt w kształcie przypominającym jajko. Lot ten trwał jakieś 2 sekundy i obiekt znikł na środku nieba! Myslałem, że to kometa albo coś, ale nie miała za sobą żadnego ogona ani nie było widać, żeby się spalała. Dziwnie się teraz czuje pisząc to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. To nie był samolot, gdyż widziałem jeden jak leciał gdy byłem już pod kosciołem. W samolocie regularnie migały dwa malutkie czerwone światełka. Pozatym na niebie leciał bardzo wolno. A to jajko to miało takiego kopa, że w 2 sekundy przeleciało pół nieba nademną i świeciło się na żółto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz mnie sie zdarzylo ze dostalem z chemii 4 z plusem w trzeciej klasie liceum, do tej pory uwazam ze to niebyla zasluga mojej wiedzy (nigdy nie bylem dobry z chemii) a raczej jakies niewytlumaczalne , paranormalne zjawisko :-P. A tak calkiem serio to nigdy nie uczstniczylem w zadnych wydarzeniach paranormalnych, chybaze nie swiadomie albo nie zauwalylem czegos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie ... teraz was trochę nastrasze :D Czytałem kiedyś taki miesięcznik "UFO" (chyba miesięcznik;)) i musze stwierdzić, że dobra lektura to jest, no ale nie o tym chce powiedzieć. Był tam artykół o jakiejś amerykance co wyprowadziłe aię do meksyku na farme. Gdy dotarła namiejsce (opowiadała) to co tydzień w nocy przychodziły po nią "szaraki" (obcy). Opowiadała, że zabierali ją na statek i gdy ją prowadziła to miała zamknięte oczy, powiewarz uznała, że jak ich nie zobaczy to sie będzie mniej bała. Noi tak raz po raz ją zabierali, kiedy to pewnego razu postanowiła otworzyć oczy. Potem niepamiętam co tam się działo, bo dawno to czytałem, ale pamiętam że doszło to do takiej sytuacji, że zaczęła z nimi rozmawiać. Wytłumaczyli jej, że to nie ona (jak myślała) wpadła na pomysł aby nieotwierać oczu. Mówili także jej że podsuneli jej to mówiąc przez medium (chyba) i że każdy człowiek potrafi przekazać swoje myśli do kogoś innego, ale nie wie jak tego dokonać. I jeszcze jedno czym chciałem was nastraszyć: powiedzieli jej, że ona ma jakąś dobrą pamięć czy coś takiego, bo wszyscy inni, których uprowadzają na badania nic niepamiętają !!! Niewiem jak wy, ale ja wierze w tą historie i wierze w to, że nawet ja moge być uprowadzany przez obcych i niepamiętam tego. oczywiście nieuprowadzają każdego pokolei :) tłumaczyli, że wybierają pare osób co jakiś czas i uprowadzają ją od urodzenia aż po śmierć.
A co wy o tym sądzicie? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 21:31, lajt napisał:

A co wy o tym sądzicie? pozdro

Sądze tylko tyle, że nie chciałbym byc uprowadzany. Nie wiadomo co robią ztobą. Fuj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2005 o 21:35, Yasiu89 napisał:

Sądze tylko tyle, że nie chciałbym byc uprowadzany. Nie wiadomo co robią ztobą. Fuj!
;)

czy chcesz czy nie chcesz ... jak cie sobie upatrzą to ich niepowstrzymasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 21:35, Yasiu89 napisał:

> A co wy o tym sądzicie? pozdro
Sądze tylko tyle, że nie chciałbym byc uprowadzany. Nie wiadomo co robią ztobą. Fuj!
;)

Nie wiem czy ktoś widzial flashową przeróbkę x files pod tytulem sex files jest chyba na www.alejaja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem o pewnym rolniku którego podpierał rower. Wracając do domu z pewnego często odwiedzanego we wsiach miejsca podobno wchłonęło go UFO. Inspirująca historia, nie?

Ja nie uczestniczyłem w żadnych takich zjawiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 19:55, lajt napisał:

Przepraszam że przeszkadzam w waszej dyskusji ale chciałbym przypomnieć że dziś o 22:45 jest Nie do Wiary ;) podr


Dla mnie " Nie do wiary " to lekki przekręt;) Ludzie na siłe probouja szukac jakis sensacji, kiedys ten program mi sie podobał ale z biegiem czasu jego ogladanie zaczęło mnie nudzic, co drugi odcinek ze talerze spadają , trzesie sie dom jakies postacie;] straszna sciema, a jezleli chodzi o te kregi to sam jestem bardzo ciekaw czy to w 100% prawda ze to nie człowiecze nasienie... Sorki za zwrot;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam progrmy dotyczące ufo na discovery i sądzę że są one mocno przereklamowane ponieważ zawsze gdy wpadną na jakiś trop ufo to zaczynają poszukiwania. Znaczy niby takie profesjonalne ekipy a i tak nic nie znajdują.
Zawsze mają jakieś tam dowody a i tak nic pozatym jakby sobie to tylko wymyślili. I to mnie chyba denerwuje najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio mam coś takiego: przed pójściem spać ustalam godzinę, o której chcę rano wstac i tak wstaję :D wczoraj np. zaplanowałem sobie że wstane o 8:00, wstaje, patrze się na zegarek 8:03 !! spróbujcie też tak zrobić zobaczymy czy też tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować