Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Czy ktoś uczestniczył w wydarzeniach paranormalnych?

704 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2006 o 11:33, Pyton01 napisał:

a jak chce medytować to co mam dokładnie robić???

Wszystko czego ci potrzeba i nawet więcej masz na tej stronie co podałem ( www.new-ad.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 19:36, Budyn napisał:

Nie wiem czemu, ale filmy z tej strony nie wczytują się. Pisze loadingi tak może do rana,
co mogę z tym zrobić?


Otwórz linka w IE, bo zapewne urzywasz jakiejś innej przeglądarki. U mnie na Operze, też te filmiki nie chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszamałem duuuuuuuuuuuuuużą pizzę bez pomocy kolegów. Kwalfikuję się? Medytacja-Lewitowanie i telekineza to jest coś! Może spróbójemy jeszcze pogrzebac w mózgach ;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 11:10, lajt napisał:

> mam pytanie czy można się nauczyć TELEKINEZY ? bo wpadłem na jedno forum i tam ludzie
pisza
> że jak spróbowlai się skupić to obracali igły...
> znacie moze jakieś WWW na ten temat ? bo też chcialbym spróbować
Tutaj też rozmawialiśmy o tym :)
http://www.new-ad.pl/artykul-181,,.html



wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkie dzieki satry za linka.. przeczytam cała stronke www i bede od dzisiaj ćwiczył jak tylko coś mi się uda to od razu tutaj napisze !
jak masz coś jeszcze o telekinezie to.. napisz ...chce sie dowiedziec jak najwiecej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś jestem sceptyczny wobec wszelkich informacji na temat telekinezy. Może i jest to możliwe, ale jakos nie widzę możliwości nauczenia się tego. Poza tym to trochę naciągane - te gięcie łyżeczek myślami. Jak zobacze to uwierze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 13:23, HumanGhost napisał:

Jakoś jestem sceptyczny wobec wszelkich informacji na temat telekinezy. Może i jest to możliwe,
ale jakos nie widzę możliwości nauczenia się tego. Poza tym to trochę naciągane - te gięcie
łyżeczek myślami. Jak zobacze to uwierze. :-)


też tak myślę. A tak wogule to pamietaj "łyżka nie istnieje, to ty się wyginasz" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałęm raz w telewizji jak to robi magik .

Bierze łyżeczke , nacina ją troche , i w tym miejscu trzyma palce , później troche udaje i wygina ją rękami i całą sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem podobną sztuczkę. Tylko, że łyżeczka jest ze specjalnego stopu, który rozgrzewa się pod naciskiem i pocieraniem i łatwo wskutek tego wygina. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I całą filozofia telekinezy . To jest poprostu sztuczka .

Ale ciekawi mnie jedno . Ludzie - magnesy ciekawe dlaczego metal sie do nich klei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Przeczytałem sobie cały wątek, no i bardzo mi miło, że jeszcze jest zainteresowanie takimi sprawami.
Oczywiście, że zawsze będą ludzie bardziej lub mniej sceptyczni, do czasu...
Sam jestem przykładem "umysłu typowo ścisłego", ale niestety nauka nie jest w stanie objaśnić wszystkich zjawisk.
I nie chodzi mi już o to, że coś musi być jakieś dziwne czy paranormalne. po prostu każdy człowiek ma w sobie pokłady energii, z której musi nauczyć się korzystać.
Czy ktoś z Was zainteresował się praktycznym wykorzystaniem swoich zdolności, jeśli nie to polecam zainteresować się tematem "Metoda Silvy". Połączenie medytacji, "wiary" i samouzdrawiania.
Nie wierzyłem dopóki nie spróbowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ten smok to będzie niewypał, ale nie powiem interesująca jest ta telekineza itp. szkoda, że nie można tego jeszcze wytłumaczyć jak i dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się z kolei zdarza, że kiedy przechodzę kołó ulicznej latarni, to ona gaśnie... Ostatnio zacząłem to zauważać, bo stało się to strasznie częste. W sumie przez jakieś 2 lata widziałem gasnącą latarnię ze 30-40 razy... Ponadto niektórzy twierdzą, że mam wizje... Jak jeszcze dorzucić do tego, że urodziłem się 1. sierpnia, czyli Lugnasadh, a mój brat 1. lutego, czyli Imbolc, które to dni są jakimiś tam sabatami u jakichś tam Druidów, to w ogóle powinienem sięzastanowić, czy nie zmienić ksywki na The One...
Występ polskich piłkarzy na MŚ można od biedy uznać za zjawisko paranormalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kosmici, latające spodki czy choćby potwory to jedna wielka bujda, wymyślana przez propagande rządów. Czemu ? Otóż od wieków wymyślano różne historie, by starać się kontrolować ludzi (np. Wielka Stopa miał odstraszyć kolonizatorów, potwór z Loch Ness zniechęcić przyjezdnych itd.) tak i teraz : różne rządy testują najnowsze uzbrojenie czy nawet środki psychotropowe na ludziach. Nie mowie, że wszystkie rządy świata zmówiły się i zaplanowały okrutną intrygę - czasami ze względu na naiwość ludzi tajemnicze historia rodzą się od samych poszkodowanych. No bo spójrzmy logicznie, np. ludzie rozmawiają z kosmitami - jak ich rozumieją, w jakim języku rozmawiają ? po angielsku ? marsjańsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:40, Huksi napisał:

Moim zdaniem kosmici, latające spodki czy choćby potwory to jedna wielka bujda, wymyślana przez
propagande rządów. Czemu ? Otóż od wieków wymyślano różne historie, by starać się kontrolować
ludzi (np. Wielka Stopa miał odstraszyć kolonizatorów, potwór z Loch Ness zniechęcić przyjezdnych
itd.) tak i teraz : różne rządy testują najnowsze uzbrojenie czy nawet środki psychotropowe
na ludziach. Nie mowie, że wszystkie rządy świata zmówiły się i zaplanowały okrutną intrygę
- czasami ze względu na naiwość ludzi tajemnicze historia rodzą się od samych poszkodowanych.
No bo spójrzmy logicznie, np. ludzie rozmawiają z kosmitami - jak ich rozumieją, w jakim języku
rozmawiają ? po angielsku ? marsjańsku ?

Więc twoim zdaniem jesteśmy sami we wszechświecie? Nawet nie wiemy jaki jest duży, a ty wiesz, że jesteśmy sami ;) Nie mówię, że ludzie nie wymyślają takich opowieści, na pewno to robią, chodźmy podrabiają znaki w polach, ale nie wszystko da się podrobić i tam w górze, daleko coś musi być :)☻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 10:29, lajt napisał:

Więc twoim zdaniem jesteśmy sami we wszechświecie? Nawet nie wiemy jaki jest duży, a ty wiesz,
że jesteśmy sami ;) Nie mówię, że ludzie nie wymyślają takich opowieści, na pewno to robią,
chodźmy podrabiają znaki w polach, ale nie wszystko da się podrobić i tam w górze, daleko coś
musi być :)


No cóż, jak nie można niektórych rzeczy ogarnąć własnym rozumem, bądź też nie są one "wytłumaczalne" przez "naukę", to najłatwiej to odrzucić.
Dopóki ktoś nie udowodni albo oficjalnie nie potwierdzi (lub zaprzeczy), takie dyskusje będą się toczyły cały czas.
Historia ludzkości jest pełna różnych teorii, które nie były akceptowane w momencie ich ogłaszania.
Pożyjemy, zobaczymy. Na razie nie ma co się przekomarzać. Ludziom się różne rzeczy przytrafiają, ale niekoniecznie musimy wszystkie tłumaczyć paranormalnie.
Odrobina sceptycyzmu, ale bez całkowitej negacji jest chyba najlepszym rozwiązaniem w takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2006 o 10:51, DemonCleaner napisał:

Pożyjemy, zobaczymy.

Niektórych rzeczy nie dożyjemy :) Dużo dzieje się, ale dużo też trwa kilka lat, wieków itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 11:05, lajt napisał:

Niektórych rzeczy nie dożyjemy :) Dużo dzieje się, ale dużo też trwa kilka lat, wieków itd.


Cierpliwości mi nie brakuje (na szczęście).
Może i niektórych rzeczy nie dożyję, ale mój wrodzony optymizm podpowiada mi, że w najbliższym czasie pewne sprawy zostaną wyjaśnione (albo potwierdzone albo całkowicie zaprzeczone).
A ja tymczasem siedzę sobie spokojnie i patrzę jak obie strony wyciągają przeciwko sobie "ciężkie" argumenty i czekam, bo prawda zwykła sobie leżeć gdzieś pośrodku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować