Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Czy ktoś uczestniczył w wydarzeniach paranormalnych?

704 postów w tym temacie

Ja przed chwilą stwierdziłem, że chyba uczestniczę w jakimś zjawisku paranormlanym. Codziennie wieczorem nastawiam zegarek cobym mógł się wybudzić rano. A to na 6.30, a to na 7... Dlaczego praktycznie nigdy nie budzę się od dźwięku budzika tylko wstaje o 6.29, 7.59 tak że mogę jeszcze wyłączyć alarm dźwiękowy? Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 16:49, Todryk napisał:

Dlaczego praktycznie nigdy nie budzę się od dźwięku budzika tylko
wstaje o 6.29, 7.59 tak że mogę jeszcze wyłączyć alarm dźwiękowy? Też tak macie?


heh, ja miałem tak dzisiaj, obudziłem się 15 sekund przed tym jak budzik miał się włączyć, ale to dzisiaj tylko tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 16:49, Todryk napisał:

Ja przed chwilą stwierdziłem, że chyba uczestniczę w jakimś zjawisku paranormlanym. Codziennie wieczorem nastawiam zegarek
cobym mógł się wybudzić rano. A to na 6.30, a to na 7... Dlaczego praktycznie nigdy nie budzę się od dźwięku budzika tylko
wstaje o 6.29, 7.59 tak że mogę jeszcze wyłączyć alarm dźwiękowy? Też tak macie?


Hehe, ja mam tak samo, ale coś mi się wydaje, że jakbym nie nastawił budzika, to bym się tak nie obudził:D
Paranormalne to są niektóre lekcje u mnie w szkole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawo sie czyta o tych teleportacjach a tą telejkinezą to sie zajme w niedługiej przyszłości może w nowy roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uczestniczylem o tóż :pewnego pięknego dnia o godzinie 18.50 przechadzałem się po moim podwórku obserwując nieboskłon i wtedy to zobaczyłem to było coś niesamowitego paranormalnego.Nie z tej ziemi.
Mianowicie po raz pierwszy od wieków . Przybyli oni(tzn kumple jeżdżacy ze mną na studia) ale to nie bylo najdziwniejsze oni przybyli na czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 20.00 na kanale National Geographic polecam wszystkim dokument: Wierzyć, nie wierzyć? - Ofiary samozapłonu. To bardzo dobrze przygotowana seria w której pojawiają się takie tematy jak UFO, kręgi w zbożu, duchy. Fachowo zweryfikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 18:21, Widek napisał:

A zdarzyło się wam czasem przewidziec kilka rzeczy?

Ja kiedys od rana czulem ze zostane spytany z fizyki, i na lekcji

******
- do odpowiedzi!!
No i mowie sobie : wiedziałem:D


Nie... ale w gimnazjum na lekcji histori typiara powiedziała, że będzie pytac. Patrzyła w dziennik, a ja nagle dostałem dziwnych dreszczy, aż kumpel się na mnie patrzał jak na debila. A w tym samym momencie typiara powiedziała Tomek do tablicy! Wtedy dreszce momentalnie przeszły, a ja w myslach... wiedziałem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:17, Ponury rzniwiaż napisał:

Ja uczestniczylem o tóż :pewnego pięknego dnia o godzinie 18.50 przechadzałem się po moim podwórku obserwując nieboskłon
i wtedy to zobaczyłem to było coś niesamowitego paranormalnego.Nie z tej ziemi.
Mianowicie po raz pierwszy od wieków . Przybyli
oni(tzn kumple jeżdżacy ze mną na studia) ale to nie bylo najdziwniejsze oni przybyli na czas:)


hehe bardzo smieszna :P ja myśle że osoba zakłądająca ten temat myślała i pisała na poważnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 16:49, Todryk napisał:

Ja przed chwilą stwierdziłem, że chyba uczestniczę w jakimś zjawisku paranormlanym. Codziennie wieczorem nastawiam zegarek
cobym mógł się wybudzić rano. A to na 6.30, a to na 7... Dlaczego praktycznie nigdy nie budzę się od dźwięku budzika tylko
wstaje o 6.29, 7.59 tak że mogę jeszcze wyłączyć alarm dźwiękowy? Też tak macie?



Hehe, ja mam tak codziennie :P
Ale dobre jest też to, że zawsze budze się jak ktoś wchodzi po schodach :D (pokoj mam na 1szym pietrze :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:27, DonZ napisał:

> Ja uczestniczylem o tóż :pewnego pięknego dnia o godzinie 18.50 przechadzałem się po moim podwórku obserwując nieboskłon

> i wtedy to zobaczyłem to było coś niesamowitego paranormalnego.Nie z tej ziemi.
> Mianowicie po raz pierwszy od
wieków . Przybyli
> oni(tzn kumple jeżdżacy ze mną na studia) ale to nie bylo najdziwniejsze oni przybyli na czas:)


hehe bardzo smieszna :P ja myśle że osoba zakłądająca ten temat myślała i pisała na poważnie :P


Dla mnie to wydarzenie bylo ja z archiwum X.Ale ok od teraz na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 19:53, rada napisał:

Czy ktos mial takie same zdarzenie jak ja? Gdy sie obudzilem zobaczlem nad sufitem małą świecacą bialeymi promieniami kulkę
nie wiem czemu ale tym sie nie przejelem i nie chciało mi sie o tym nikomu mowić.


Ja jak byłem mały to zawsze mi się wydawalo że w nocy jestem na wyspie i wraz z jakimś grubym gościem skladam mlode dziewczyny w ofierze drzewu . Tak polatach zastanaiwam się jak pieciolatek(ja wtedy) mógl cos takiego wymyślić.A bylem przecież calkowicie normalnym pięciolatkiem bez sklonnosci do zabójstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mniejsza z tym co to za paranormalność że ktoś do ciebie przyjechał :P


--------------------
ehh czat już sie powoli robi :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:52, DonZ napisał:

no mniejsza z tym co to za paranormalność że ktoś do ciebie przyjechał :P


--------------------
ehh czat już sie powoli
robi :?

Paranormalni są oni bo wyglądają jak by z marsa przylecieli.Pozatym skończmy ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować