Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Czy ktoś uczestniczył w wydarzeniach paranormalnych?

704 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2006 o 18:32, Chester001 napisał:

no tutaj sie nie zgodze bo wszyscy jak to mieli to raczej pisali stwierdzenia w stylu "extaza"
"orgazm"
a te słowa kojarza mi sie z czymś przyjemnym aha i jeszcze "odlot"

jak piszesz ze to nie jest przyjemne i zebym o tym zapomniał to PROSIŁBYM abyś napisał dlaczego
przedsatwił swoje argumenty .. moze dał jakies www co ludzie coś neidpbrego przeżyli czy cokolwiek...
albo po prostu piszesz to tylko po to aby mniej ludzi sie zainteresowało OBE i aby nie przeżywali
tych sennych na jawie marzeń...

Nie, nie... Chodzi mi o moje przezycia. Ci zapewne o kontrolowanie snów czy cos takiego. Mi sie to nie przydarzyło, ale nie mialbym nic przeciw temu, abym w czyms takim uczestniczyl ;) Ja mowilem o tym co ja przezylem. I wlasnie to nie jest fajne, bo moga uznac cie za swira nie wiedzac, ze mowisz prawde. (patrz: powyzsze posty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 16:13, Igor FCBayern napisał:

[..........cytat...........]jak TY w tej chwili...
:(



fajne(chociaż jak dla 6-letniego chłopca(ciebie) musiało byc straszne) powinni nakręcic taki film!{bez obrazy}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 18:35, Todryk napisał:

> > > Nie wiem jak. Ja tylko napisalem to, co w niej przeczytalem. Nie powiedzialem,
ze w to wierze,
> ale uwazam, ze cos w tym jest.

Ciekaw jest co to za książka i co za autor ja popełnił skoro nie zadał sobie nawet trudu aby
jakoś uzasadnić i udowodnić tego co głosi. Rozumiem, że to prawda absolutna albo objawiona...

Autor jakos to tłumaczył, ale nie pamietam jak, bo nie rozumiałem jego slów. Nie wiem jak on to zbadal, bo nie jestem nim ani jakims innym Einsteinem. Ja poprostu to widzialem i nie mam zamiaru dalej sie w tym grzebac. Tak jak juz mowilem: Najchetniej zapomniałbym o tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 18:41, rafal1310 napisał:

[.........cytat.........]>

fajne(chociaż jak dla 6-letniego chłopca(ciebie) musiało byc straszne) powinni nakręcic taki
film!{bez obrazy}

Nie obrazam sie :) Teraz mam 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 18:41, rafal1310 napisał:

powinni nakręcic taki film!{bez obrazy}


''Szósty Zmysł'' kolega oglądał? :)

Wracając do tematu, nie spotkałem się, z żadnym zjawiskiem paranormalnym. Kiedyś miałem coś takiego, że za każdym razem, jak wchodziłem do łazienki, drzwiczki od wodomierza były otwarte :P Jak skumałem, że to się dzieje do zawiasy były schrzanione, to przestałem wierzyć w takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to co napiszę ,uznacie za takie zjawiska paranormalne. Otóż, potrafię wróżyć z kart. Na początku były to brednie - zabawa wymyślana kolegom i koleżankom. Aż pewnego razu zostałam cyganka na andrzejkach. Wróżyłam każdemu, kto chciał. I podszedl jeden nieznajomy facet i zaczęło się. Nie wiem jak, ale zaczęłam widzieć wiele zdarzeń i mówiłam mu. W "dziale" o tym co było powiedziałam mu - jak sie okazało - wszystkie szczegóły z jego życia. A o przyszłości powiedziałam, że ożeni się wkrótce. zaśmiał sie, ze to niemożliwe, bo jego dziewczyna jest w Ameryce. I moje zdziwienie - ide trzy miesiace po tym koło USC i widzę wychodzącą parę mlodych. Ico? To był ten chłopak z moja znajomą ! Jeszcze wiele razy wróżyłam, aż do momentu, gdy sobie wywróżyłam śmierć Ojca, który był zdrowy zawsze jak ryba... Nie mówię juz o snach "prproczych" i o przewidywaniu przyszłości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to moje oko to jest paranormalne. Zakładam, że piszesz prawdę (raczej trudno mi to sprawdzić). Próbowałaś kiedyś wróżyć z czego innego - jakieś fusy, linie na dłoni, etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 18:43, Igor FCBayern napisał:

Autor jakos to tłumaczył, ale nie pamietam jak, bo nie rozumiałem jego slów. Nie wiem jak on
to zbadal, bo nie jestem nim ani jakims innym Einsteinem. Ja poprostu to widzialem i nie mam
zamiaru dalej sie w tym grzebac. Tak jak juz mowilem: Najchetniej zapomniałbym o tym wszystkim.


Kiedyś słyszałem, ze dziecki posiadaja możliwość widzenia duchów, później z tego wyrastają (albo oduczają się?). W każdym razie jesteś kolejną osobą, która opowiada zdarzenie, w którym dziecko uczestniczy w zjawisku paranormalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 18:49, Igor FCBayern napisał:

[......tu był długaśny cytat....]
>
> fajne(chociaż jak dla 6-letniego chłopca(ciebie) musiało byc straszne) powinni nakręcic
taki
> film!{bez obrazy}
Nie obrazam sie :) Teraz mam 14 lat



ja tylko 13 ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 18:59, ReNeG4De napisał:

> powinni nakręcic taki film!{bez obrazy}

''Szósty Zmysł'' kolega oglądał? :)

Wracając do tematu, nie spotkałem się, z żadnym zjawiskiem paranormalnym. Kiedyś miałem coś
takiego, że za każdym razem, jak wchodziłem do łazienki, drzwiczki od wodomierza były otwarte
:P Jak skumałem, że to się dzieje do zawiasy były schrzanione, to przestałem wierzyć w takie
rzeczy :)



no jak miałem 8 albo 9 latek( a moze to był piaty element?? 8-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 19:56, Smerdek napisał:

> Autor jakos to tłumaczył, ale nie pamietam jak, bo nie rozumiałem jego slów. Nie wiem
jak on
> to zbadal, bo nie jestem nim ani jakims innym Einsteinem. Ja poprostu to widzialem i nie
mam
> zamiaru dalej sie w tym grzebac. Tak jak juz mowilem: Najchetniej zapomniałbym o tym wszystkim.


Kiedyś słyszałem, ze dziecki posiadaja możliwość widzenia duchów, później z tego wyrastają
(albo oduczają się?). W każdym razie jesteś kolejną osobą, która opowiada zdarzenie, w którym
dziecko uczestniczy w zjawisku paranormalnym.


był taki film w którym bobasy były genialne i porozumiewały się ze soba telepatią, az za jakis czas (gdy troche podrosły[jak zaczeły mówić-mama tata])zapominały wszystko ;-0, moze to były "prawdziwe historie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OBE: http://astraldynamics.civ.pl/modules.php?op=modload&name=Subjects&file=index&req=listpages&subid=2
i mam co do tego pytanie, jaki sposób jest łatwiejszy, gdy wyobrażam sobie swój poków, jak patrzę na siebie z "innego ciała", czy wyobrażając sobie jak jestem w jakimś innym świecie, miejscu np. na wielkiej łące??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw śniła mi się wojna, ukrywałem sie w ziemiance.
Gdzieś tak tydzień później śnił mi się ten sam sen, identycznie jak wcześniej tylko, że miał dalsze rozwinięcie- do domu weszli żołnierze(wrogowie)... i zaczeli we mnie celować(w tym miejscu zakończył się sen)
Jeśli 3 raz będzie mi się śnił ten sen, to biorę zapasy wody i jedzenia i ukrywam sie w piwnicy(to pewnie proroczy sen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj przesadzasz... Pewnie dużo myślałeś nad tym snem. Nie wiem czy wiesz, ale człowiek w znaczący sposób może wpływać na to co mu się śni. Jeżeli o tym dużo myślałeś i byłeś tym przejęty/ciekawy co wydarzy się dalej to dostałeś odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 19:50, Lumbago napisał:

Ja uczestniczyłem przy nardzinach mojego brata.

Prawdziwe zjawisko paranormalne ;p. Ja przy żadnym, tak mi się zdaje, chyba że poprzez sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak sen powtorzyl mi sie 3 razy:) Oczywiscie w danych odstepach czasu i zawsze jak skajkalem w snie naprzyklad z gory czy budynku zeby sei zabic (czyt obudzic;p) To takie dziwne uczucie w brzuchu mialem ciezko to okresil slowami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miełem kilka snów (gdy ćwiczyłem LD) że mam świadomy sen, w jednym np. powiedziałem sobie "to jest sen" i byłem tego świadomy, ale nie mogłem się ruszyć więc prubowałem zrobić cokolwiek, udało mi się otworzyć oczy, ale jak otworzyłem zobaczyłem swój pokój xD
PS> ćwiczył ktoś te OBE czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować