Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Legend of Grimrock

12 postów w tym temacie

Z jednej strony duże wymagania (jak na taki system gry), z drugiej strony małe wymagania (jak na dzisiejsze czasy :) Swoją drogą to się zastanawiam nad platformą - PC czy iOS. Nie pogniewałbym się gdyby wydali na Vite to może bym nie był tak rozczarowany zakupem Vity :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MrEvilRobot

Mam dokładnie tak samo :-D

Może jak by wyszło Brianowi Fargo z Wasteland 2, to będzie StoneKeep 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawia mnie jedno - czemu jesli gra chodzi idealnie pod WinXP to i tak zalecanym systemem jest Win7? Przeciez jest to totalny bezsens. Probuja jakos lansowac nowsze systemy, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Legend of Grimrock zadebiutuje 11 kwietnia w systemie cyfrowej dystrybucji Steam."

To prawda ale przede wszystkim LoG jest do kupienia na stronie producenta http://www.grimrock.net/buy/ oraz na GOGu.
Na stronie producenta dostajemy zarówno samodzielny instalator (jak na GOGu) a także klucz Steam. A poza tym cała kasa idzie na chłopaków z Almost Human.

Co do wymagań to najbardziej podoba mi się ten rozmiar na dysku: 1GB. Teraz to zwykle jest 10-20 GB a tu tak mało :) A gry pewnie będzie więcej niż w niejednego dyskowego molocha :)

Oby do 11 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cierpliwie czekam, bo fortunnie wychodzi w moje urodziny, więc jest szansa, że rodzinka stanie an wysokości zadania i Grimrock''a mi ktoś ofiaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować