Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dark Millennium Online nie będzie grą MMO

40 postów w tym temacie

MMO na "normlaną" gre? No to coś nowego. Ja nie narzekam bo w masówki nie grywam a singlowego Warhammera zawsze i wszędzie. Inna sprawa czy projekt z takimi problemami w ogóle doczeka się premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kicha. Oby przynajmniej porządnie zrobili ten tryb sieciowy, bo Space Marine jest już niegrywalny, a na wołanie community leją ciepłym moczem.
Zastanawiam się też czy nie wyjdzie bubel, bo mechanika MMO jest nieco prymitywna, jak na grę single-player (a nie sądzę, by zaczynali robić projekt od zera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe co im z tego wyjdzie. Ale teraz tytuł ten zaczął mnie w końcu interesować bo w MMO nie gram a w coś ciekawego singlowego spod szyldu WH40K chętnie bym pociął.
Space Marine zupełnie do mnie nie przemówił i go sobie odpuściłem (okazało się, że słusznie) więc czekam na coś innego strawnego.
Muszę trochę poczytać o Dark Millenium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęli grę robić jako MMO a nagle zmiana na single player, taka duża zmiana może wplynąć katastrofalnie na caly gameplay.Mam nadzieje że się mylę, od jakiegoś czasu odpuścilem sobie MMO i teraz tylko single player mnie interesuje.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak oni to sobie do cholery wyobrażają?! MMO na grę akcji? Wyjdzie jakiś średniak gameplayowy...w najlepszym wypadku. THQ tak marnuje licencję tego uniwersum że aż szkoda patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra MMO na którą czekałem.
Jedyna gra MMO za którą byłem gotowy płacić miesięczny abonament.
Jedyna gra MMO (i prawdopodobnie jako ostatnia) na której się tak sromotnie zawiodłem.

Skończy się na tym że gra będzie takim średniakiem jak Space Marine.
Spieprzyli sprawę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2012 o 09:39, Phobos_s napisał:

Muszę trochę poczytać o Dark Millenium.

Raczej musisz poczekać na coś do poczytania. Dotychczasowe informacje były bardzo skąpe i dotyczyły przedstawienia grywalnych ras (Imperium, Chaos prawdopodobnie w przymierzu z orkami).
I tyle. O samej fabule, mechanice gry prawie nic nie wiadomo. Sama gra powstała na tym samym silniku co CoH i DoW II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by połatali Space Marine, a nie tylko płatne mapki i skiny dodają. Technicznie gra jest niedopracowana a oni chcą kolejnego średniaka wydawać... kasa, kasa, kasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 11:16, Darkstar181 napisał:

Raczej musisz poczekać na coś do poczytania. Dotychczasowe informacje były bardzo skąpe
i dotyczyły przedstawienia grywalnych ras (Imperium, Chaos prawdopodobnie w przymierzu
z orkami).
I tyle. O samej fabule, mechanice gry prawie nic nie wiadomo. Sama gra powstała na tym
samym silniku co CoH i DoW II.


Ok. Dzięki za informację :) Porządna firma z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować