Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Baldur`s Gate: Enhanced Edition także na urządzenia firmy Apple z OS-X oraz iOS

16 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2012 o 12:01, Mingan napisał:

Mam nadzieję ze chodzi im o WSZYSTKIE urządzenia i iOS...


Z jednej strony byloby fajnie. Z drugiej, jak patrzę na ekranik mojego iPhone''a... cóż, nie wyobrażam sobie jakoś tego. Musiałbym chyba grać z lupą w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom, ogladalem pare miesiecy temu gameplay z emulowanego BG na telefonach z androidem. na takim galaxy note powinno sie przyjemnie grac, ale na mniejszych robi sie juz niewygodnie. iphone ma stosunkowo maly wyswietlacz (3.5") i gra w bg na takim malenstwie bylaby troche bezsensu, ale moze wysila sie i zoptymalizuja gre naprawde fajnie pod telefony


ogolnie to myslalem, ze baldur''s gate: enhanced edition to odswiezony BG1+BG2, takie cos jakby BGT. ale oczywiscie ze nie, glupi bylem. po co mieliby to laczyc, skoro moga zarobic 2x tyle sprzedajac oddzielne wersje? :)

Aldaer - jak chcesz kupic koniecznie ipada, to dozbieraj na 3-jke. mialem ipada1 przez pare miesiecy i jednym z najwiekszych minusow byla niska rozdzielczosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 12:05, Tenebrael napisał:

Z jednej strony byloby fajnie. Z drugiej, jak patrzę na ekranik mojego iPhone''a... cóż,
nie wyobrażam sobie jakoś tego. Musiałbym chyba grać z lupą w ręce.

Da się grać, nawet na czymś mniejszym (Xperia Live with Walkman - 3,2 cala). I piszę o wersjach branych z PC a nie pisanych od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam "fachowość" newsmanów. Piszą, bo piszą, ale nie mają pojęcia o czym. iPad jest pod kontrolą iOS, nie wspominając o tym, że iPad też jest urządzeniem Apple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tj. na iPhony i iPody też? Lol, granie w Baldura na 3,5"... masakra. :D

Jeszcze 4,0-4,3" by uszło, ale nie ten żałosny, ajfonowy ekran. Niech zrobią wersję na Androida lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha, YEAH! Będę notorycznie przegapiał moją stację jadąć pociągiem.

@Sinir
Zazdrosny? Niahaha. Będę grał z lupą, ale będę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 16:00, Snake08 napisał:

@Sinir
Zazdrosny? Niahaha. Będę grał z lupą, ale będę! :D


Bardziej współczujący. :) Ale i tak mają zrobić na Androida... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować